Test : Èokoladetna kuæica.. :)

Started by Mashrum, 21-08-2007, 04:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goku


Al-Jasmina

 :~ :~ :~ :~

ocemo resenje,
iznabijali smo se u gomili i cekamo
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
:happy: :happy: :happy: :happy: :> :happy: :happy: :happy:
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
:happy: :happy: :happy: :happy: :wink: :happy: :happy: :happy:

shiky

 :K :K
A ovaj sa najvecim kezom si pretpostavljam ti Jass? :K

Al-Jasmina

#18
 :> [off]smejem se dok mogu i dok su svi zubi na broju
jer kad me autor testa klepi
bice ovako[/off]
:K

malena

Mora da je resenje bilo juce,a ja ceo dan nisam uspela da se ukljucim,ali videh i da je bilo problema u radu... Pa nek postave ponovo resenje... Please...

jecapereca

Pa da je resenje bilo juce ostalo bi tu, ne bi isparilo  :igra:

Mashrum

@Jass,mislim da æe pre oni mene,nego ja tebe..

:batina :batina :batina :batina :batina :batina :batina
:batina :batina :batina :batina :batina :batina :batina
:batina :batina :batina :batina :batina :batina :batina
:batina :batina :batina :batina :K :batina :batina :batina
:batina :batina :batina :batina :batina :batina :batina
:batina :batina :batina :batina :batina :batina :batina

Mda ,bilo je re¹enje..pa je isparilo..videæu da ga stavim opet..Èim Ga Pronadjem.  :lol:
Malo strpljenja.. :luda:

Al-Jasmina

Quote from: jecapereca on 24-08-2007, 17:37:29
Pa da je resenje bilo juce ostalo bi tu, ne bi isparilo  :igra:

Prekjuce smo imali probleme u radu,
i vecina postova koji su u ta 24h postovani
je isparila!

olgica


mina-L

3.! Pa do kad da cekamo resenje?!

Mashrum

Sti¾eeeee!  :>

Odgovore koje ste naveli "prièaju" o Va¹em naèinu sklapanja prijateljstva.

1. Jednostavno æu poèeti da jedem sve ¹to vidim
     Vi ste uvek otvoreni i iskreni u odnosima sa svetom, skoro ste detinjasti u svom nevinom entuzijazmu. Ovakav direktan pristup omoguæava da vas drugi lako razumeju i prihvataju, ali trebalo bi da shvatite da nisu svi tako otvoreni i iskreni kao vi. Ponekad vas ta iskrenost èini isuvi¹e lakovernim, pa ste poznati po tome da podmeæete glavu tamo gde drugi neæe podmetiti ni nogu.

2. Poku¹aæu da probam ¹to vi¹e razlièitih vrsta slatki¹a
     Svet je pun ljudi, a vi ne biste imali ni¹ta protiv da ih sve upoznate. Vi ste pravi majstor u pronala¾enju dobrih osobina kod drugih. Ali va¹a ¾elja da sve isprobate mo¾e se takoðe protumaèiti i kao izbegavanje da se suvi¹e duboko ve¾ete za bilo koju osobu. Iako je lepo u¾ivati u razlièitim ukusima, doæi æe vreme kada æete nekome konaèno morati da ka¾ete "Ti si najslaði".

3. Pronaæi æu svoj omiljeni slatki¹ i jesti taj
     Ukoliko mo¾ete da pronaðete i jednu jedinu osobu na svetu koja deli va¹a interesovanja, ukus, i te¾nje, to je za vas dovoljno. Zaista je divno biti u moguænosti da pronaðemo osobu koja svet posmatra potpuno istim oèima, ali ogranièavajuæi se samo na jedan slatki¹, odnosno vezu, mo¾ete sebi uskratiti èitav svet pun primamljivih iskustava.

4. Nisam ba¹ neki ljubitelj slatki¹a. Zapravo, vi¹e bih voleo neke hrskave grickalice
     Za vas, reè lud ima pozitivan prizvuk. U skladu sa tim, u va¹em krugu prijatelja prisutan je natproseèan broj zanimljivih likova. ®ivot jednog autsajdera ima svoje zanimljive strane, a vi u¾ivate u perspektivi koju vam pru¾a izdvojenost iz gomile. Ali poku¹avajuæi da se izdvojite, mo¾ete ponekad biti shvaæeni kao neko ko se i suvi¹e trudi da bude drugaèiji. Va¾no je upamtiti da su ljudi koji se najvi¹e pla¹e toga da ih smatraju obiènim vrlo èesto upravo oni kojima taj opis najbolje odgovara.

:thanx: na strpljenju..  :wave:



katarina


malena

Predhodni testici su mi pogodjeni,ali ovaj nista nije tacno... A tako sam bila radoznala da saznam resenje... :roll:

shiky

Pa meni jeste to da volim da upoznajem ljude...

Ivana_89

i meni je pogodjeno, volim da upoznajem ljude  :cvet