potreban stan 2

Started by Bred, 24-08-2007, 01:14:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Quotephiloserbiana Juèe u 15:38:17
trazim 1, 1,5 ili 2,0 stan za dve osobe,namesten,veliki regal,bar dva velika kreveta,centar ili bliza okolina,sa odvojenom kuhinjom,u zgradi,ne potkrovlje,cena do 200 evra.prednost imaju stanovi sa ves-masinom,klimom i terasom.javiti se na 062/653121

Masha

Ja mislim da ne mozes da nadjes dvosoban stan sa klimom u centru grada za 200 evra. Tesko ces da nadjes i jednosoban sa klimom za te pare. Ljudi koji izdaju stan u centru grada, izdaju mesto i vrlo cesto cena bude mnogo veca nego sto stan zaista vredi. 

Bred


ivilija

Nema sanse!!!Cwentar,2soban, 200 jura...klima,terasa...Definitivno nema sanse...

Goku

Cak ni perifernije nesto tako ne verujem da ces naci

philoserbiana

moze da se nadje perifernije...da preformulisem oglas-mladom bracnom paru potreban jednoiposoban ili dvosoban namesten stan u zgradi do 200 evra  :cvet

katarina

Philo, ja mislim da mozda u Mirijevu ili naselju Brace Jerkovic mozes da nadjes tako nesto...

Darker

Mirijevo! puc
[off] pardon za off [/off]

katarina

Quote from: Darker on 27-08-2007, 21:14:35
Mirijevo! puc
[off] pardon za off [/off]

O sorry, kolega, znam....istina boli :)

Ne stvarno, moja drugarica je sad kupila stan u Mirijevu i znam da za te pare koje je izdvojila nije mogla da nadje pristojnu kvadraturu i gradnju nigde sem tamo...

Bred

[off]kad je selendra[/off]:K

zoe

Quote from: Bred on 28-08-2007, 16:09:03
[off]kad je selendra[/off]:K

[off]Ви изгледа заборављате колико је јак миријевски лоби на овом форуму[/off] :smekerica: :batina

nasty girl

a da se mi sada malo vartimo na temu... :hmm

philoserbiana

nista nismo nasli,pa smo suprug i ja ostali u starom stanu do daljnjeg...dobro nam je

Wlada

Двособан стан ненамештен је на Јулином брду преко 200 евра (комшија издаје)
У центру МОЖДА једнособан, али у некој руини од зграде и то ненамештен.

Enea

ima stanova u centru, jeftinijih nego na periferiji, i nisu rupe.

valjda treba da se bash iscimash da ih nadjesh.

ali ima.

@philo
chestitam!! :cvet