Pivo za lepotu

Started by Roben, 26-08-2007, 17:23:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Roben

Pivo za lepotu

Èinjenica da Èesi obo¾avaju pivo nadahnula je jednog vlasnika pivare iz te zemlje da pored pivnice otvori i svojevrsno kupatilo za opu¹tanje i ulep¹avanje, pi¹e "Zabavnik".

Posetioci mogu da se okupaju u me¹avini svetlog i crnog piva, i na taj naèin pobolj¹aju protok krvi i osve¾e ko¾u zahvaljujuæi vitaminu B koji se, inaèe, nalazi u pivu.

Zanimljivo je da se pivo za kupanje zagreva na 36 stepeni i da gosti imaju moguænost da za odredjenu svotu novca zarone u kadu sa pivom i jo¹ nekim (tajnim) lekovitim sastojcima. Gu¾va u ovoj pivnici je velika - kakvo kupanje u mleku, pivo je prava stvar.

(MONDO)

Favis

ja sam cula da je pivo dobro za kosu...ali nisam nikad probala!

Kamicak

Mmmmm,beer :>Bas bi to bilo dobro probati (a tek u formi posle beer fest-a),kupatilo bi vrlo brzo presusilo  :lol2: :ziveli

philoserbiana

recept je sledeci-mlo piva u grlo,malo istog na kosu,pa da vidis  O0

katarina

e jel smrdi pivo na kosi?

philoserbiana

preporucuje se da se stavi na vec opranu kosu,ne ispirati.ne mirise nista specijalno.kosa je posle takva kao da si stavio gel.

Favis

tacno, stavis ga na mokru kosu...moja tetka vec godinama ispira kosu pivom i uopste joj ne smrdi kosa!

katarina

jaaaooo...ne smem ni da zamislim kako bih to izvela  :shock

Ivana_89

i moja tetka stavlja pivo na kosu, kaze kosa joj tako ostaje u zeljenom obliku, mada ja nikad nisam probala niti verujem da cu, ali eto ona ga stavlja godinama... kaze i da je pivo zdravo za kosu zbog vitamina  :cvet

katarina

a ne mogu da podnesem miris piva  :bljak:
ostavicu to za more...

malena

Katarina,slobodno probaj,ja sam to pre koristila...A odustala sam jer je tata vikao na mene sto trosim pivo za gluposti  :K brzo izvetri i uopste ne smrdi... Cak je bolje od gela... :wink:

Adonis_Vernalis

Kad popijete dovoljno piva... pocinjete da svetlite... nekako IZNUTRA. Onda je i kosa "just fine", onakva kakva bi uvek trebalo da bude... :)  :igra:

Darker

Hm, pade mi na pamet, a kako se (posle koliko piva sipanog gde treba :hmm)neko setio da se ispoliva pivom po kosi? :djavo

Favis

pa samo zenama tako mozak funkcionise!!!...sve u sluzbi lepote!

katarina

Neke zene ocigledno razmisljaju...o majonezu necemo..