Ana je najlep¹a sportistkinja sveta

Started by Bred, 27-08-2007, 11:56:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ThymusMedica

Slatka je, ali joj neshto fali da bi bila u kompletu! :hm

Al-Jasmina


vlada89

 :hm :hm :hm
Sta imas  ti protiv moje prezimenjakinje?  :namcor Meni je realno mnogo lepsa na terenu nego kad se sredi. A da ima mozga nije nama suditi, sigurno ga ima ali koliko ga upotrebljava to je pitanje. Kako si zakljucila da je glupa?  :hmm Cekam repliku  :K

*

Jes', vlado, stvarno joj nesto fali... :roll:
Nemoj da se svadjas sa ljudima zbog toga  :K

AquArius

hehe

Anci deluje mlado i naivno.
Neiskusno. Zblanuto, nimalo seksi
(osim na terenu, kad ceka onu lopticu i vreba je ..
kao da je samo sa lopticom i razvila odnos .. do sad).

Eto, samo to i nista vise.
A sve ce doci na svoje mesto.

:happy:

Al-Jasmina

#20
Quote from: vlada89 on 13-12-2007, 00:39:19
:hm :hm :hm
Sta imas  ti protiv moje prezimenjakinje?  :namcor Meni je realno mnogo lepsa na terenu nego kad se sredi. A da ima mozga nije nama suditi, sigurno ga ima ali koliko ga upotrebljava to je pitanje. Kako si zakljucila da je glupa?  :hmm Cekam repliku  :K

A sta si joj ti? Drven' advokat  :>
Deluje mi glupa.
Nesigurnost jos i nekako, to razumem
ali deluje mi g l u p a.
Znam da je to uopsteno, ali ne mogu sad da zalazim u ono da joj lepota deluje isprazno i da u detalje opisujem..
U svakom slucaju, imam puno pravo na svoje misljenje
bas kao i ti  :cvet

Wolf

Quote from: AquArius on 13-12-2007, 10:55:02
hehe

Anci deluje mlado i naivno.
Neiskusno. Zblanuto, nimalo seksi
Eto... Moje misljenje se podudara...

pig_am_am

ali kad pogledas ostale,evo samo teniserke- jes' najlepsa.
a to sto je zelena...sredice se to. nego...kad bi malo glas promenila... :>

vlada89

Recimo  :K Meni je skroz ok, jel ste gledali njeg show na Roland Garossu tj imitacije kad je Nole bio najbolji? Bas je cakana  :cvet

marijabgd88

mozda ana jeste slatka ali me nervira neverovatno... deluje mi nekako puna sebe, kao da joj je samo u glavi da joj se ljudi dive, onako kao smeska se sve super, a cim se kamere ugase tera sve u pm... deluje mi i kao dosadna osoba... za razliku od jece i noleta koji su vecito pozitivni i nekako "narodski"...

Smrda

a po meni seksipil nema veze sa lepotom?~!?! :hmm
meni je ona najsladja...
a najlepsa?!?!?hmmm..nema....sve su ostala grdne....

Bred

Ana Ivanoviæ najlep¹a na svetu
Autor: A. Novakoviæ | Blic



Srpska teniserka Ana Ivanoviæ u anketi nemaèkog magazina „Bild” izabrana je za najzgodniju sportistkinju i ubedljivo osvojila prvo mesto sa vi¹e od 50 odsto glasova. Na drugom mestu je ruska teniserka Marija ©arapova, dok je treæa amerièka plivaèica Amanda Berd.

„Ana je mlada, prelepa, uspe¹na a sada je dobila jo¹ jedno priznanje – ima najlep¹e telo u svetu sporta”, ovim reèima su novinari „Bilda” zapoèeli predstavljanje na¹e teniserke.

„Bar¹unasto meka ko¾a, nesta¹ni pogled i telo iz snova… Zavodljiva, ljudi vole da je gledaju, ¹to ne èudi buduæi da se odlièno snalazi pred kamerama”, nastavlja se opis Ane Ivanoviæ, za koju nemaèki èasopis ka¾e da predstavlja jednu od najveæih heroina svetskog sporta.
Da podsetimo, Ana veæ godinama va¾i za jednu od najlep¹ih sportistkinja, ¹to potvrðuju i brojne ankete - magazin „The Age” je Ivanoviæevu proglasio za najlep¹u teniserku svih vremena, a u ovogodi¹njem izboru èasopisa „FHM”, Ana je, kao najbolje plasirana sportistkinja, zauzela 23. mesto na listi najzgodnijih ¾ena. Veæ tri godine zaredom portal tennisreporters.net bira Anu za najseksepilniju teniserku, a u tradicionalnoj anketi internet portala za mu¹karce „AskMen”, u kojoj je glasalo èak pet miliona ljudi, na¹a teniserka je zauzela 73. mesto na listi najpo¾eljnijih ¾ena na svetu.
Zbog toga i ne èudi ¹to, po zvaniènim podacima, Ana ima najposeæeniji sajt od svih sportistkinja na svetu. Takoðe, poznato je da Ivanoviæeva voli i da pozira, a slikala se za brojne magazine kao ¹to su „FHM”, „Vogue”, „Elle”, „Hello!”...
Inaèe, drugo mesto na listi „Bilda”, sa 15 odsto glasova zauzela je Marija ©arapova, koja je predstavljena kao plava, vitka i misteriozna, dok je na treæem mestu plivaèica Amanda Berd koja je pro¹le godine izazvala veliku pa¾nju javnosti nakon ¹to se obna¾ena slikala za magazin „Playboy”.
U konkurenciji za najzgodniju sportistkinju bile su i kajaka¹ica D¾eni Bogart, fudbalerka Navina Omilade, atletièarka Suzan Kel, igraèica golfa Sofi Sandolo…

S kim su sve povezivali Anu ivanoviæ

Iako se Ana Ivanoviæ, koja bri¾ljivo èuva svoj privatni ¾ivot, nikada u javnosti nije pojavila sa deèkom, to ne spreèava brojne svetske medije da nagaðaju ko je izabranik Aninog srca.

Tomi Robredo – u septembru 2007. svetski tabloidi su na¹iroko pisali o navodnoj vezi izmeðu Ivanoviæeve i ¹panskog tenisera Timija Robreda. Njih dvoje su demantovali te prièe



Rafael Nadal – iako je poznato da su Ana i najbolji svetski teniser dugogodi¹nji prijatelji, glasine o njihovoj navodnoj romansi ponovo su podgrejane u junu kada je Ivanoviæeva bila Nadalov gost na Majorci

Skot Berns – u julu se pojavio novi traè da je Ana u vezi sa svojim kondicionim trenerom Skotom Bernsom. Dokaz: on joj je mazao leða dok se sunèala

Fernando Verdasko – krajem septembra na turniru u Pekingu, ¹panski teniser je iz Anine lo¾e posmatrao meèeve Ivanoviæeve, ¹to je bilo dovoljno da krenu nove prièe. Njih dvoje tvrde da su samo prijatelji

Ventvort Miler – nakon ¹to je Ana u aprilu ove godine izjavila da bi rado provela jedan dan sa zvezdom serije „Bekstvo iz zatvora”, on je odgovorio da bi mu bila velika èast da upozna jednu od najlep¹ih sportistkinja

MoonHelen

Iskreno mislim da je Ana jedna veoma talentovana, pametna i lepa devojka. A i veoma je dobra na terenu, tako da nemam nista protiv nje. Naprotiv, bas mi se svidja. A svi koji govore da je glupa... prvo upoznajte devojku licno, pa onda komentarisite.  :)

Lesko987

Ana je extra, najbolja i ni¹ta joj ne fali :smekerica: