Da li vam kasne izvestaji na 064??

Started by Bred, 28-08-2007, 22:11:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ili se to samo meni desava?? Kasne i po 12h :wall:

cvjetic

ja nemam problem,dolaze mi redovno...ali mi je prosli vikend bio problem kad sam slala poruke na 063,upravo sa izvjestajima i generalno slanjem poruka...

Girl

I ja sam pre nekoliko dana imala probleme sa slanjem na 063, na jedan broj, nije dobijao moje poruke nekoliko sati ili cak 12 sati, a nije bilo razloga za to ( nije bio iskljucen tel., prepun inbox ). Cula sam da je problem pravila Telenor-mreza, a ne 064.

mikele

Нешто је мтс у последње време јако лош.Мени је сада и у стану слаб сигнал,а до скоро је све било ''врх брате'' :trfr: :trfr: :trfr:
То са порукама и са извештајом се такође дешава,тако да не знам шта је у питању.
Уместо да буду све бољи и бољи,они су све гори и гори

Sole

pored "ovoliko" operatera, posebno ovog VIP-a koji je poceo iz frizidera da mi izlazi, stvarno bi mogli da se poboljsaju.
imala sam i ja problema sa 063ojkom, posebno sa jednim brojem, mada su mi posle rekli da je to zbog telefona doticne osobe.
inace, kad saljem na 063, report stize kasno, mada mi se to desava nekad i sa 064.
e, sad, trenutno je malo bolja situacija (da kucnem u drvo), pa lakse ide ovih dana.
pa, moraju valjda i te mreze da zakazu koji put. :cvet

tarantulica

Meni ne kasni  :>

©to se tièe mts-a, pre par nedelja mi se desilo da mi sve poruke, koje su mi slali tih dana, stignu u 21h. Ni minut pre, ni minut posle. Mobilni mi je ceo dan bio dostupan, normalno sam zvala ili su mene zvali, poruke sam slala bez problema i dobijala izve¹taje da su stigle... Samo meni nikako nisu stizale poruke kad treba...  :ohwell:

olgica

Meni redovno kasne izvestaji i obavestenja o propustenim pozivima i slicno.

josefina87

Hehe..Jedino ja nisam ni¹ta primetila! :roll:
Sve je ok bar za sada..ili tolikko èesto kristim mobilni.. :K

nasty girl

i meni stizu izvestaji savsim normalno.... :happy:

Bred

meni i odgovore na poruku a nekoliko sati posle toga dobijem izvestaj da im je stigla poruka  :wall: :wall: :wall:  :K
Rekao bih da je sve ovo posledica preopterecenja mreza jer koliko znam nisu kupovali nove stanice a broj korisnika se drasticno uvecava plus i oni imaju agresivnu i dosadnu reklamnu kampanju  :namcor

marer_86

i meni ... ali yna ponekad tele ili mreza da mi zakazu skroz :batina

philoserbiana

ponekad,ali mislim da je to stvar trenutno prepunjenog inboxa