Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nasty girl

sta mislite o ponasanju danasnjih mladica prema svojim devojkama(gledajuci globalno)???

el ima tu romantike ili ne??

:loptica :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica


yeca

©to nema??
Sve zavisi od nje i njega?? i samo od njih dvoje!!

Moju drugaricu je pre neki dan ostavio lik (sa kojim je bila par meseci) preko poruke - e jbg, on jeste skot ali je i ona oèigledno riba kojoj tako ne¹to mo¾e da se priredi!!

Ali, malo se udaljavamo od sexaaaa... Zar, ne?  :wink:

nasty girl

ne udaljavamo se jovo nije tema samo o sex nego musko zenskim odnosima...

a sto se tice tvoje drugarice...danas je sve vise likova i riba koji raskidaju preko poruka...a moje misljenje je da je to najgori moguci raskid...

romantika ne zavisi samo od njih...sta se desi ako je jedna osoba u vezi romantik,a druga ne???


willie the scot

moram da konstatujem,nazalost,da je mnogo vise muskaraca romantika nego zena...pogotovo medju lijepim zenama,sto je narocito razocaravajuce...ne znam sta je u pitanju...mozda je neprestano upozoravanje od strane njihovih mama i tetaka da sa svake strane vrebaju perverznjaci,koji od njih zele samo jednu stvar,ubilo nesto u njihovoj dusi...sposobnost da se skroz prepuste...i really don`t know...

Alnus Glutinosa

Quote from: willie the scot on 13-06-2006, 11:24:04
moram da konstatujem,nazalost,da je mnogo vise muskaraca romantika nego zena...pogotovo medju lijepim zenama,sto je narocito razocaravajuce...ne znam sta je u pitanju...mozda je neprestano upozoravanje od strane njihovih mama i tetaka da sa svake strane vrebaju perverznjaci,koji od njih zele samo jednu stvar,ubilo nesto u njihovoj dusi...sposobnost da se skroz prepuste...i really don`t know...

Nazalost, moram da se slozim sa ovim!!!

nasty girl

ljudi zasto ja ne naletim na nekog romantika???? :`? :`?

salim se meni je i sa Vampirom extra.... :Lj :Lj :Lj

Vampire 666

Quote from: willie the scot on 13-06-2006, 11:24:04
moram da konstatujem,nazalost,da je mnogo vise muskaraca romantika nego zena...pogotovo medju lijepim zenama,sto je narocito razocaravajuce...ne znam sta je u pitanju...mozda je neprestano upozoravanje od strane njihovih mama i tetaka da sa svake strane vrebaju perverznjaci,koji od njih zele samo jednu stvar,ubilo nesto u njihovoj dusi...sposobnost da se skroz prepuste...i really don`t know...

Apsolutno se slazem...

lijepa bosanka

Quote from: willie the scot on 13-06-2006, 11:24:04
moram da konstatujem,nazalost,da je mnogo vise muskaraca romantika nego zena...pogotovo medju lijepim zenama,sto je narocito razocaravajuce...ne znam sta je u pitanju...mozda je neprestano upozoravanje od strane njihovih mama i tetaka da sa svake strane vrebaju perverznjaci,koji od njih zele samo jednu stvar,ubilo nesto u njihovoj dusi...sposobnost da se skroz prepuste...i really don`t know...

Mo¾da nisi nai¹ao na pravu....
Tako i ja mislim za mu¹karce.....
I pazi ljepota ima dvije strane.....Vrijeme u kojem ¾ivimo je ludo,totalno poremeæen sistem vrijednosti....ali biæe valjda bolje.... :wink:
A u posledje vrijeme sam imala priliku da slu¹am mnogo lijepih,dobrih,pametnih djevojaka,koje kukaju kako su razoèarane....u mu¹karce....
Znaèi zakljuèujemo....da toga postoji i na jednoj i na drugoj strani.....

Ali mi je bilo simpatièno kada mi kom¹inica pre neki dan reèe:"Ma bojim se ja tih mnogo lijepih...."   :>

nasty girl

ja sam samo jednom u zivotu naletela na romanticnog decka :angel: :angel: :angel:.... takvih je malo... :'( :'( :'(

vladimir

Quote from: yeca on 13-06-2006, 10:36:47
Moju drugaricu je pre neki dan ostavio lik (sa kojim je bila par meseci) preko poruke - e jbg, on jeste skot ali je i ona oèigledno riba kojoj tako ne¹to mo¾e da se priredi!!

Ali, malo se udaljavamo od sexaaaa... Zar, ne?  :wink:

Pa ovo je sex u zdrav mozak!Lik je ba¹ smrad! :roll:

A Vampira i Nasty sam i lièno upoznao i mnooooogo su slatki zajedno!!!Pozdrav za vas!!! :)

Ima romantika, samo dana¹nje devojke i mu¹karci previ¹e oèekuju od drugih, a sami malo pru¾aju.Imam mnogo drugarica koje kukaju da im treba romantik i normalan, a kad ih pita¹ kakav je taj normalan-prvo ka¾u da dobro izgleda i da ima para!!! >:(  A tipovi se pale na ribe sa Pinka ili voditeljke sa italijanske RAI UNO, a u ¾ivotu ne bi smeli ni da pridju nekoj takvoj ribi! :roll:
Treba naæi nekog ko ti odgovara i onda kada nema gram ¹minke na sebi i sa kim æe ti i æutanje u istoj prostoriji biti zanimljivo...A iz takvog neèega se radja vrhunski sex!!! O0

Ksenija

Jeste Vladimire slazem se sa tobom...i glupo je globalizovati  muskarci su ovakvi i zene su onakve...ima nas raznih...zbog jednog ili 2 losa iskustva(a verujem da ih svi imamo MNOGO vise) ne treba uopstavati pricu...
kad ti neko posalje tako nesto preko poruke ,vise ne treba da razmisljas kakav je on,nego koliko ti nisi normalna kad bi bila sa takvim likom..mada.opusteno..ne opterecujte se,naidje neko novi i bolji kad se najmanje nadas...i samo vam jedno mogu reci ,ne propustajte nijednu priliku...i ako bude greska,nije bitno,a sta ako ne bude greska? :Lj


romatika postoji tako gde se ne ocekuje.. :happy:

Masha

 
Poslao: vladimir
A tipovi se pale na ribe sa Pinka ili voditeljke sa italijanske RAI UNO, a u ¾ivotu ne bi smeli ni da pridju nekoj takvoj ribi!
Treba naæi nekog ko ti odgovara i onda kada nema gram ¹minke na sebi i sa kim æe ti i æutanje u istoj prostoriji biti zanimljivo...A iz takvog neèega se radja vrhunski sex!!!

Potpuno se slazem sa ovim sto je Vladimir rekao.

Al-Jasmina

Mislim da je romantika vestina koju prvo primenjujemo na sebe i za sebe
pa tek onda na druge,
pa i oni dobiju ideju (ako nas vole..) da nam udovolje...
Kao ljupka zaraza lepotom zivljenja  :wink:
--------------------------------------------------------------------------------------ali
evo jednog glupog momenta
Jedan zaljubljeni decko mi je
slao neke poetske uzlete preko sms-a
u nadi da ce zagolicati moju mastu ili se pribliziti toj istoj.

Nazalost,
to je kod mene imalo suprotan efekat!
Meni je od toga bilo pomalo muka jer sam imala flesh da
se to sama sebi udvaram
(to je bio moj stil pisanja na I godini u gimnaziji...)

Ali bilo mi ga je izuzetno zao,
jer na prvi pogled deluje kao grubijan,
pa sam mu se zahvalila  ... umesto da iskreno kazem : Odrasti stilski! i ja sam... :confused:

jer, mozda ce neka druga devojka da poshandrca od srece na to...
ili ce on iz toga da evoluira u neku prefinjeniju romantiku...
:)


trinity

Pa i nije bas sve tako crno belo, niti se mi lozimo na pare , niti se vi lozite na izgled samo
Mislim da je veci problem u pristupu
Ja sam svog dragog upoznala tako sto smo se mimoilazili kolima u zivotu nikad ne zastanem kada mi se neko tako obrati i ne znam sta mi je bilo ni tada
Naravno obasipao me je komplimentima (crnogorac je razumecete zvezde, nebo, andjeoski osmeh.. kako li im samo to sve padne napamet) i kada mi je trazio telefon ja sam naravno odbila i onda je on uradio nesto sto me je odusevilo dao mi je svoj telefon (mislim na aparat) sa karticom samo da bi mogao sutra da mi cuje glas
Meni je to bilo jako romanticno a pritom je sve to proizislo iz situacije koju ja ne volim, startovanje devojaka na ulici
Zato devojke razmislite dobro kada vam neki decko pridje nista vas ne kosta da razmenite par reci mozete puno da dobijete a nista ne gubite...
Ne znam da li vama ovde ima romantike ali meni je sve to bilo romanticno

AquArius

Romantika je divna.
Ne sme biti banalna ili bljutava. Cak ni preslatka.
Sami dodajemo, oduzimamo, ponasamo se u skladu sa onim sto mislimo da je romanticno.
Slazem se sa cinjenicom da je svako od nas drugaciji, pa je tako i osecaj ili potreba za romantikom razlicita od osobe do osobe.

Romantika je lepa pre pocetka veze, u pocetku veze, a najlepsa cini mi se, kada je veza duga.  :-*