Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Bwahahaha ovo ti je super!

Maslacak

Naravno da postoji...
Prosle godine kad sam spremala fizicku hemiju, sva sam bila u nekom totalnom rasulu jer mi se to leto svasta izdesavalo, a usput mi i ucenje nije nikako islo...sva sam bila nervozna, placljiva, depresivna...a tri dana pred ispit, pa i panicim, jer ne stizem da ga spremim, a dve drugarice me zovu da kazu da su one odustale...haos. A decko mi zivi 90km dalje, pa mi jos i on nedostaje... I, otvorim ja taj dan postansko sanduce, kad unutra neka koverta, od njega. A u koverti...preslatko pisamce, i lepo plastificirana detelina sa 4 lista :happy: On ju je negde nasao, i odneo je u copy centar da se plastificira i poslao mi za srecu. Odmah mi je bilo bolje! :> Iako uopste nisam sujeverna. Nismo mogli biti zajedno u tom momentu, ali on je pokazao da jeste uz mene...za mene je to romantika...

Samo jos ovo...neko je to vec spomenuo...one bljuuutave sms poruke...uff, to je taako jaadno... Nikad mi to nije bilo jasno, provalila sam da to devojke salju medju sobom (kao, ne bi li jednog dana poslale nekom kome treba)..."nocas mislim na tebe, skinucu ti zvezde s neba ---ubaci nesto sto se rimuje---", "ti si andjeo bez krila" bla bla... I ne znam kakvo zadovoljstvo moze nekom da priusti slanje poruke koju je vec neko drugi napisao, koja kruzi internetom, i koju je dobilo jos milion ljudi, a uz to i verovatno neka tvoja drugarica... :lol: Bedan pokusaj vracanja romantike.

vladimir

Quote from: Darker on 21-08-2006, 18:51:28
Hell yeah!!!! evo, pre neki dan me pita devojka koje cveæe volim, tako da oèekujem da me romantièno iznenadi ovih dana :> :> :> :> :> :> :> :>

A mozda ti na posredan nacin pokusava reci da treba da joj kupis cvece... :run

AquArius

Da Vladimire i ja se slazem s tobom  :wink:

Romanticno je i kada si ti ukocen 5 dana i ne mozes da se pomeris, a neko ti pravi klopicu, mazi te i kad god ga pogledas - smesi se.
Cekaj, mozda je to vec ljubav.
Svejedno, jedno bez drugog ne ide.
:Lj

Darker

Za sve koji se pitaju da li romantika jo¹ uvek postoji, neka obavezno pogledaju Natural born killers... Ako neko naðe romantièniji film, nek se javi, èastim ga u kafani :K :K :K

Obeæavam svojoj baby da æu i dalje biti ROMANtièan, idem da proèitam neki ROMAN :> :> :> :>

willie the scot

mickey&mallory...cista romantika...

Coolgemini

Pravi primer romantike...Frankie and Johnny... :wink:

anthony

Postoji, ali mene u sirokom krugu zaobilazi!!!

zoe

Quote from: anthony on 24-08-2006, 15:34:33
Postoji, ali mene u sirokom krugu zaobilazi!!!
Auh Andjele, nemoj da si tako na kraj srca! :cvet

Uvek ti mozes da pokazes romantiku nekome! :wink:

willie the scot

pazite sta pricate,tanka je linija izmedju ljige i romantike...

Darker

na to poku¹avam da skrenem pa¾nju od poèetka, ali me slabo ko slu¹a :> :> :>

AquArius

Romantika ne moze da bude racionalna.
Mnogi samo znaju za "ljigavu" romantiku.
Mada moze li romantika uopste biti "ljigava" medju ljudima koji se medjusobno privlace, vole, zele, cene.
Mislim da ne.
:happy:

Sto se tice sms poruka koje se prosledjuju od jednog do drugog... to je nista drugo do linija manjeg otpora, odraz nemastovitosti, neinventivnosti.
Jednostavno, ljudi se ne trude.

Mada, poneko i ne ume bolje.

vladimir

Mada, i SMS poruke ( kad ih lepo osmislis ) mogu biti jako romanticne... :V

Darker

QuoteMnogi samo znaju za "ljigavu" romantiku.
Mada moze li romantika uopste biti "ljigava" medju ljudima koji se medjusobno privlace, vole, zele, cene.
kada tip ka¾e ribi kako su joj leða farma bubuljica i od silne ljubavi krene da ljubi dotiènu farmu, to je romantièno. Ali ja posle tog prizora nisam mogao da jedem du¾e nego posle ve¾bi iz anatomije :ohwell:

Al-Jasmina