Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: vladimir on 25-08-2006, 09:53:50
Mada, i SMS poruke ( kad ih lepo osmislis ) mogu biti jako romanticne... :V

Naravno da mogu, poenta je samo da ih ti sam osmislis :>

Jednom sam na Kalemegdanu dozivela da vidim kako je decko mrtav hladan devojci GLASNO (i onako duugo kako samo vi muskarci znate) podrignuo u FACU...ali ne slucajno, nego je namerno okrenuo glavu ka njoj i uneo se...

Posle tog prizora mi mesec dana nije bilo do romantike... :lol:

sandric

Joj pa to je grozno da joj tako uradi....fuj...
Ja sam jednom dozivela na Kalemegdanu da se moj decko dere obavestava sve da me voli...to mi je bilo bas super

vladimir

Quote from: Maslacak on 25-08-2006, 20:56:59
Jednom sam na Kalemegdanu dozivela da vidim kako je decko mrtav hladan devojci GLASNO (i onako duugo kako samo vi muskarci znate) podrignuo u FACU...ali ne slucajno, nego je namerno okrenuo glavu ka njoj i uneo se...

Posle tog prizora mi mesec dana nije bilo do romantike... :lol:

Tip je seljacina, i to zestoka!!! :F
A da je neka devojka uradila to isto svom tipu ? :hm

Salim se, naravno.Mene uvek prodju zmarci kad idem Kalemegdanom, emotivno sam vezan za to mesto... :wink:  Tu je bas epicentar romantike u BG-u...Mada, nije da nema jos mnogo toga ruznog, ali , generalno, tamo je stvarno lepo:na svakih 5 metara parovi, neki se ljube, neki podriguju jedni drugima u facu...Romantika!!! :>

rade

Moguce je da je to podrigivanje nesto sto je za nju romantika ili seksualno uzbudljiv momenat - ima nas raznih. Sto smo kriticni di drugih!!!

Al-Jasmina

Pitanje je kako je cura reagovala nakon podrigivackog incidenta!
Da li je
...potonula u zemlju :stid:
...obasula da osmehom :>
...opalila socan samar? :K

vladimir

Ili je i ona uzvratila istom merom? :hm

Maslacak

Bili su u drustvu. Mislim da je ona ostala zabezeknuta, ovako nekako:  :shock  :shock  :shock, onda  ga je malo  :box  :box...

Zenski deo drustva je viknuo: jaaao, seljacino jedna, odvratan si!
...a muski: hahahaha :lol:

Coolgemini

Taj potez je stvarno deprimirajuci...a najgore je sto postoji puno takvih ljudi koji neguju romantiku na taj nacin...Meni i ta riba nije jasna kad je uopste dozvolila takvo ponasanje njenog decka...Mislim to je krajnje omalovazavanje i vredjanje njene licnosti a i njenog truda da izgradi neko postovanje medju njima :!

Maslacak

To sam i ja rekla...
A setala sam se sa drugom tad, koji je posle toga pola sata cutao, jer nije mogao doci sebi... Kao: U kakvom su fazonu ovi tipovi, a jos gore, u kakvom su fazonu te devojke kada to trpe... I kako zaboga takvi tipovi redovno imaju devojke?? On je inace bas fin i romantican, a nema devojku pa se stalno iscudjava tim stvarima... i kao ni ja, ne moze da shvati, da li je moguce da devojke traze od momaka da budu takvi? Faca u drustvu, sta li...??

Alnus Glutinosa

Ako se faca u drustvu tako postaje,onda... kuda ide ovaj svet???  :run

AquArius

Quote from: Maslacak on 25-08-2006, 20:56:59
Jednom sam na Kalemegdanu dozivela da vidim kako je decko mrtav hladan devojci GLASNO (i onako duugo kako samo vi muskarci znate) podrignuo u FACU...ali ne slucajno, nego je namerno okrenuo glavu ka njoj i uneo se...

Ovo je sve, samo NIJE romanticno.
Gadno je, grozno i nema opravdanje.
Ma koliko da ti se neko dopada, postoje neke granice.
I ma gde one bile, definitivno ovo bi trebalo da je van njih.


willie the scot

za neke svari postoji samo nasilno resenje,ovo je jedna od njih.

Al-Jasmina

 :ohwell: ma sve u svemu..jad

Meni je draze da je neko manje spontan u odnosu na tog tipa  :smile:

katarina

Zivotinja jedna....
Ja se odmah zapitam ko su i kakvi su mu roditelji??

Bred

QuoteZenski deo drustva je viknuo: jaaao, seljacino jedna, odvratan si!
...a muski: hahahaha
Pa, klasika :roll: