Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Lena

#135
offtopic:

Quote from: yeca on 13-06-2006, 10:36:47

Moju drugaricu je pre neki dan ostavio lik (sa kojim je bila par meseci) preko poruke - e jbg, on jeste skot ali je i ona oèigledno riba kojoj tako ne¹to mo¾e da se priredi!!

Pa sad, zavisi kakva je poruka...ako je bila u stilu "ajd æao" i iznenada onda jeste bzvz...ali tako bi verovatno bilo i u¾ivo...a poruke umeju nekad da budu kao opro¹tajna pisma.

ontopic: dana¹nje dru¹tvo mi se ne èini romantièno, ¹to ne znaèi da nema romantiènih ljudi. Ali i meðu njima ima razlika...ono ¹to je jednom bljutavo drugom æe biti ok. ©ta je uop¹te definicija romantike? Ispoljavanje oseæanja na neki kreativan naèin?

Ne znam da li sam ja romantik, nisam odu¹evljena buketima cveæa...ali cvetiæ ubran u parku, tek kao podseæanje...to mo¾e. Mo¾e i saksija sa afrièkim ljubièicama ali ne bih da preterujem. :T I ¹etnje po prirodi...I topla reè, pogled...ili zagrljaj kad reèi omanu...



Had I the heavens' embroidered cloths,
Enwrought with golden and silver light,
The blue and the dim and the dark cloths
Of night and light and the half-light,
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly, because you tread on my dreams.

   -- William Butler Yeats


:Lj

  -mada mo¾e biti da i nisam neki romantik, samo mnogo volim lepe reèi...:T

zoe

Danas je bio romantican onaj pljusak, pravi letnji...a ti u toplini doma svoga... :happy:

Coolgemini

Josh da je tu neko da pogledom hladi ambijent....ili da dodirom zaustavlja pljusak :`? :`?....How romantic it is... :angel:

zoe

Nice, Coolg! :wink:

Ali romanticniji su pogledi od kojih se gori! :happy:

sandric

Uh,zoe i coolg vi bas vidite lepotu kise....a ja sam danas pokisla kao misic pa me ni pogled ni dodir nije mogao osusiti...grejalica je ipak bila bolja

qwertz


Alnus Glutinosa

@qwertz

Tebi je romantika bas udarila u glavu!!! Avgust??  :]

zoe

Qwertzu je u glavi grejalica u avgustu koja se smorila! Pa Alnus, vi ste drugari, trebalo bi da znas omiljenu mu frazu!
Toliko o romantici medju prijateljima :>

Alnus Glutinosa

Eeee...blago meni...vise nikog ne razumem...  :roll: :roll:

:][

AquArius

Kisa je romantic.

Dosta  :OFF

Coolgemini

Da vam docaram jedan prizor iz danasnjeg prevoza:
Neverovatna guzva...Ljudi vishe ne znaju gde se nalaze...mesta naravno nigde nema,mladi ne ustaju starijima...
Ulazi potom jedna simpaticna bakica primetno jako umorna i gleda na sve strane ne bi li joj neko ustupio mesto...Tu se nasao jedan simpatican dekica,ustao,i uhvativsi je za ruku polako spustio na stolicu.....Ja sam ostao bez texta.. :!.. :Bog

lijepa bosanka

 :] :] :] za dekicu!!!!

Romantika??? Ja mislim da ne postoji vise....ili su pogresni ljudi oko mene..... :hm

hulio_salinas

za dekicu    :~ :~ :~

legenda...

=================

sto se mene tice, nisam neki romantik... romantiku koristim samo kada je to jedini kljuc za otkljucavanje zenskog srca... nije mi tesko da pomenem koju zvezde padalice, mesecinu, romanticna svetla grada ili sta vec... ali samo u specificnim situacijama... nije to preterano francusko padanje sa balkona i slicno, nego umereno datoj situaciji...

Al-Jasmina

Ovaj, ima jo¹ romantike,
meni se svideo jedan vitez... :stid:

ne pitajte  :)


sandric

Quote from: hulio_salinas on 27-10-2006, 18:29:44
za dekicu :~ :~ :~

legenda...

=================

sto se mene tice, nisam neki romantik... romantiku koristim samo kada je to jedini kljuc za otkljucavanje zenskog srca... nije mi tesko da pomenem koju zvezde padalice, mesecinu, romanticna svetla grada ili sta vec... ali samo u specificnim situacijama... nije to preterano francusko padanje sa balkona i slicno, nego umereno datoj situaciji...

Opasan si ti Hulio znas ti kada treba da upotrebis romanticne fraze....cccc danasnja omladina