Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Quote from: sandric on 28-10-2006, 16:43:07
Opasan si ti Hulio znas ti kada treba da upotrebis romanticne fraze....cccc danasnja omladina

8)

Sta da ti kazem kad sve znas?

8)

Masha

Sad procitah neke postove o tome kako je decko podrignuo devojci u facu. Odvratno!!! Inace slazem se sa onim sto je CoolG napisao kao odgovor, a slazem se i sa Katarinom, koja je rekla da se uvek pita kakvi su im roditelji. I meni uvek to padne na pamet jer sam pobornik teorije da se sve uci u kuci pa i to kako se ponasati prema zenama. Ne znam da li se ostale devojke slazu sa mnom, ali ja uvek primecujem kada je muskarac kavaljer zato sto je to naucio jos kao mali ili je kavaljer zato sto njegova devojka ocekuje da bude ispostovana. Muskarac koji je rodjeni kavaljer stvari radi sa lakocom i to mu dodje kao pranje zuba, dok ovi drugi to rade toliko usiljeno i izvestaceno da vam dodje da im kazete - nemoj vise da se trudis.

Al-Jasmina

#152
  :police: Sinoc je u ovoj temi bilo par bisera...
server je pretrpeo preseljenje i javile su se "crne rupe"
ali
biseri su sacuvani u kompjuterima.. :>
(pojedinac protiv servera...)

evo ih sada...
nisam egoista niti samoljubac kad su moje poruke u pitanju ali mislim da je steta da ispare  :happy: a vi?


(http://nono9.us)

(http://nono9.us)

(http://nono9.us)



Maslacak

definitivno je steta da ispare...bile su super... :happy:

zoe

Људи, видесте ли како ми је Д романтично пољубио руку? Ено има сличка из Корчагина! Буахахахахахаха :> :lol:

Maslacak

A to je bilo bas slaaatko!!! :happy:
Jos nakon onog kvazi-striptiza... :> :> :>

Darker

Ja l' da da sam romantièan? Evo, Zoe se raspilavila èim joj poljubih ruku, vi'¹ da ti se sviða? :K :K :K :K

AquArius


zoe

Али није  :OFF
Романтика међу фармацеутима, ко би реко :) :>

AquArius

®ene uvek za romantiku?

Kao ¹to smo veæ i mi i mnogi drugi pisali, ¾ene vole romantiku: veèeru uz svetlost sveæa, dr¾anje za ruke uz zalazak sunca, cveæe kao poklon bez nekog posebnog razloga, razne slatke gestove i ne¾ne reèi... Veæina ¾ena se rastopi na ovakve stvari. O ¾enskoj ljubavi prema romantici toliko se prièa i pi¹e da æe i poslovièni vrapci na grani poèeti da gaðaju trulim paradajzom i pokvarenim jajima sledeæeg koji to spomene. A mu¹karci? Vole i oni romantiku, makar se neki od njih i stideli da to priznaju - a svakako da veæina njih ¾eli da usreæi svoju partnerku. Super, u èemu je problem?

Problem je ¹to nikakve standardne definicije romantike ne postoje, kao ni precizna uputstva kada i u kojim kolièinama bi je trebalo primenjivati. ©ta se onda de¹ava? Recimo, to da on prekine seks - jednu od svojih omiljenih aktivnosti i za mnoge mu¹karce naèin na koji iskazuju svoja oseæanja - da bi joj rekao da je divna, bo¾anstvena i tome slièno. Kako ¾ene reaguju na ovakve gestove?

Nekima se dopadaju - onima koje neprestano gledaju latino serije i plaèu na svaku iole emotivnu scenu u filmu ili seriji. Ostalima æe prekidanje voðenja ljubavi da bi se dala kli¹e izjava delovati sme¹no ili iritirajuæe (po¾eleæe da partneru ka¾u: "Æuti tu i nastavi ono ¹to si radio!"). ©ta ¾ena da uradi u takvoj situaciji - jer njen partner samo poku¹ava da uèini da se ona oseæa jo¹ bolje i iskreno veruje da radi pravu stvar i iskreno se trudi? Sarkastièna primedba ili gunðanje bi sigurno ubili u¾ivanje.

Verovatno najpraktiènije je ili da mu "zapu¹e usta" (bilo poljupcem, bilo nekim delom svog tela) ili da ga zamole da im poka¾e to ¹to oseæa. Takvom zahtevu æe veæina mu¹karaca rado udovoljiti.

Romantika je super, ali ne ba¹ uvek, ne ba¹ svuda i ne ba¹ u prevelikim kolièinama.

Tekst preuzet sa Krstarice  (http://www.krstarica.com/lat/magazin/seks/index.php?clanak=lzeneromantika&arhiva=11-2006)


Darker

Romantika je super, ali ne ba¹ uvek, ne ba¹ svuda i ne ba¹ u prevelikim kolièinama.


Amin.

stef

 Mislim da se ljudi radaju sa tim. Nesebicnost i empatija igraju tu veliku ulogu.Zelja da se drugi zadovolji, i imaginacija.

zabica

mislim da postoji ali samo kod ljudi koji se rode sa njom...
kad imas smisla za romantiku uvek igras na tu kartu!
p.s. romantika je super dok ne predje u patetiku :/

hulio_salinas

As I (already) said (sto bi rekao D  :K), zavisi od trenutka i "protivnika"... Pribegavam romantici, ako je to jedino (preostalo) oruzje...   :happy: :happy: :happy:

lycos

bas steta ako je neko romantican a partner totalna suprotnost