Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Steta? Sto steta? Mislis da romantican partner ne moze na pravi nacin da se iskaze?  :lol2:

Darker

Ba¹ nije ¹teta, èak mo¾e super da ispadne...

Smrda

pa moze,ako ima razumevanja za romantiku...
ali ako nema....onda ce romantican deo para da se smori...
mada,moram priznati,nije lose kad je neko romantican za 2

zabica

pa ako je samo jedno romanticno i ne dobija odgovor sa druge strane, to gubi smisao...
cemu onda? :hm

Darker

Pa, to te navodi da bude¹ jo¹ romantièniji, ali na naèin koji ova druga strana kapira... Ili da preformuli¹em- SVAKO je romantièan, ali na svoj naèin...

cvjetic

i svako ima svoje vidjenje romantike... mislim da se ljudi zadovoljavaju i sitnicama... :happy:

zabica

sitnice upravo i cine romantiku...
i darker upravu si samo tesko je biti shvacen  :roll:

hulio_salinas

#172
Quote from: Darker on 26-12-2006, 00:03:39
Pa, to te navodi da bude¹ jo¹ romantièniji, ali na naèin koji ova druga strana kapira... Ili da preformuli¹em- SVAKO je romantièan, ali na svoj naèin...

A sta ako ti postanes romanticniji na neki tamo nacin, a za uzvrat konstantno dobijas: NE SE*I...   :twisted:   :K :K :K

lycos

Quote from: hulio_salinas on 27-12-2006, 06:38:05
A sta ako ti postanes romanticniji na neki tamo nacin, a za uzvrat konstantno dobijas: NE SE*I...   :twisted:   :K :K :K

:hm  :hm  :1

Darker

Quote from: hulio_salinas on 27-12-2006, 06:38:05
Quote from: Darker on 26-12-2006, 00:03:39
Pa, to te navodi da bude¹ jo¹ romantièniji, ali na naèin koji ova druga strana kapira... Ili da preformuli¹em- SVAKO je romantièan, ali na svoj naèin...

A sta ako ti postanes romanticniji na neki tamo nacin, a za uzvrat konstantno dobijas: NE SE*I...   :twisted:   :K :K :K
Dakle, samo treba pronaæi naèin koji odgovara toj osobi, svako ima slabu taèku...

Dukica

Ta koja ti kaze Ne *eri, na tvoju romantiku, ne zna sta ce sa sobom pa joj je neprijatno, od same sebe,tako da Hux nije samo bitno dati ,nego i primiti romantiku.
Nema potrebe da se ti osecas neprijatno zbog nacina na koji pokazujes svoje romanticarske vestine. Ako si to ti i ako se ne foliras, moze samo da bude lepo.A to kako ce devojka primiti k srcu  i znanju,je isto vestina,koju ne poseduje svaka. :roll:

Smrda

jao Dukice,pametnice moja....skroz si u pravu...ja sam jedna od tih koja ne zna da se iznenadi ili obraduje na romantican gest...ali daleko je od toga da cu bas da kazem ne se*i!!!
madda ima istini u tome sto D kaze.....svaka/i ima slabu tacku...i svoju romantiku...

Al-Jasmina


romantika ume da iznenadi prijatno
ali i neprijatno (ako je na vas primenjuje onaj od koga je niposto ne zelite i kome ste u svom srcu vec kupili kartu za Titanik)

Dama ume da odgovori dostojno na romantiku
a ona curica koja se ne oseca lagodno u toj ulozi ce ugl da se izmigolji iz nje
tako sto ce otrezniti nesudjenog romantizera :>

hulio_salinas

OFF
Ja sam se malo nasalio, ali vidim da je ozbiljno shvaceno...  :roll:
=======


Ma slazem se ja sa vama, totalno... Svako ima svoju slabu tacku i svakoj mozes prici sa odredjenom romantikom... Dobro sada, postoje i razni izrodi zenskog roda (isfolirane napucane ribe) koje ce te odbiti ovako ili onako... Ali njima ne treba ni prilaziti, ni romantiku pokusavati...  :>

stef

 Male slatke stvari svakom prijaju.