Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

katarina

Quote from: hulio_salinas on 28-12-2006, 08:51:45
OFF
Ja sam se malo nasalio, ali vidim da je ozbiljno shvaceno...  :roll:
=======


Ma slazem se ja sa vama, totalno... Svako ima svoju slabu tacku i svakoj mozes prici sa odredjenom romantikom... Dobro sada, postoje i razni izrodi zenskog roda (isfolirane napucane ribe) koje ce te odbiti ovako ili onako... Ali njima ne treba ni prilaziti, ni romantiku pokusavati...  :>

Ne mora da znaci... Znam nekoliko devojaka, prvenstveno dobrih devojaka, vrednih paznje, mojih drugarica, kojima niko ne prilazi, a SUPER izgledaju i uvek su doterane i napucane(ako to moze da se shvati u pozitivnom smislu...pokusajte:)... imaju problem da nadju normalnog decka. Ali nikada mi ne bi palo na pamet da pomislim da im tipovi ne prilaze zato sto misle da su isfolirane  :hm

AquArius

... hajde da se vratimo na romantiku...

Recimo, ja ne podrazumevam romantiku, ne ocekujem je pod obavezno.
Za mene je romanticna i "pateticna" romantika, ali kratko deluje...
Romantiku, ako je iskrena, ili iskren pokusaj, treba ceniti,
ali da li ce biti i reakcije na tu akciju, zavisi od osobe koja romantiku pruza.

Darker

QuoteZnam nekoliko devojaka, prvenstveno dobrih devojaka, vrednih paznje, mojih drugarica, kojima niko ne prilazi, a SUPER izgledaju i uvek su doterane i napucane(ako to moze da se shvati u pozitivnom smislu...pokusajte:)... imaju problem da nadju normalnog decka. Ali nikada mi ne bi palo na pamet da pomislim da im tipovi ne prilaze zato sto misle da su isfolirane
Da ne poèinjem novu temu, samo kratak odgovor: Mo¾da su krupan zalogaj. Mu¹karci (veæina) voli dostupan plen, malo romantike, prièice i siti su... Malo je mu¹karaca koji su normalni, kako ti ka¾e¹ a koji ciljaju tako visoko... Iovako nisu dostojni riba koje muvaju, samo im fali neka da ih ubedi u to :lol: :lol: :lol:
Daklem, to nema veze sa romantikom, jer romantika je hrabrost, a ovo je strah...
A sa romantikom mo¾e da se pretera, onda se pretvara u opsesiju...

katarina

Evo samo i ja da odgovorim pa cu o romantici... Ma sad ispade da one sve gledaju sa visine, a nije tako... A i ako se momci kao plase da im pridju, onda im takvi ni ne trebaju. E sto ti je muski ego......


Cesto cujem, vidim, a ponekad i dozivim da momci romantiku "manifestuju" kroz poklone, slanje cveca i druge sitnice koje se novcem kupuju... Slagala bih kada bih rekla da to ne prija, ali gledajuci  na duze staze zapitam se: "Pa gde su im ideje, kreativnost...?" Jedna moja drugarica je imala decka koji joj je s vremena na vreme poklanjao sitnice koje je sam pravio(od drveta, pruca, papira...) a koje su asocirale na njihovu ljubav... Ma to su bila dela!

Nije da ne cenim njihov trud i potroseni novac, ali dajte, momci, osvestite se...nazalost, romantika je mnogo slozenija, ali time i mnoooogo lepsa... mislim, ne trazimo da nas isklesete u drvetu...i grickanje semenki u dvoje moze biti jako romanticno na klupici u parkicu...samo se treba setiti!

prommy

#184
Romantika naravno postoji, ali èini mi se da nije pitanje dara ili ve¹tine... Mislim nije svako romantièan na svoj naèin, veæ svako romantièan sa njemu posebnom osobom!! To mu doðe da je romantika stvar trenutka, specifièno inspirativnog i svakako neponovljivog. Zato i mislim da su patetièni prilazi ustvari poku¹aj kopije jednog trenutka, jedne emocije, ¹to je kao i svaki plagijat bedno.

Za romantiku je ipak potrebno malo vi¹e od iskrenosti i to ako ne ljubavi, onda bar zaljubljenosti, bar u tragovima. Jer bez toga èak iako takav neki gest proðe uspe¹no naizgled, za sobom ne ostavlja bas nista vredno pomena!

Coolgemini

Prommy,lepo receno,nema sta!!
Romantika je talenat u momentu!!Delo vredno najveceg blaga!!!Pravi dokaz inspiracije i ljubavi prema nekome...
Mislim da je svako ima....i moze uvek da je upotrebi ako mu to cista svest dozvoljava....
Svet polako unistava romantiku jer stavlja druge stvari u prioritet.... :H

Smrda

sve mi se to svidja sto rekoste...ali ja sam onda totalni antitalenat!! :> :>

Darker

Prommy, svaka ti je zlatna...
Vrlo je bitna i druga strana, koja podstièe i daje inspiraciju...
Jedan deèko je danas bio mnoogoooooo romantièan... Kupio je, naduvao i odneo devojci 600 balona za Novu godinu... :Bog :Bog :Bog

SPRING

Zasto bas 600? Nisam dovoljno romanticna da to provalim... :stid:

Darker

E, to isto sam ga i ja pitao:-) Pa hteo je 500, a poenta je da napuni sobu, a kako uvek neki pukne, bolje vi¹e od 500, nego manje:-)
Ma, nek ti sam objasni, kad se pojavi na forumu:-)

SPRING

Okili dokili... Jel i ta cica koja je dobila balone na forumu? Volela bih da cujem kako je njoj bilo tada... A za decka  :cvet

Jack-Jack

Quote from: SPRING on 30-12-2006, 19:20:07
Okili dokili... Jel i ta cica koja je dobila balone na forumu? Volela bih da cujem kako je njoj bilo tada... A za decka  :cvet

Hvala :stid:

Quote from: SPRING on 30-12-2006, 19:13:42
Zasto bas 600? Nisam dovoljno romanticna da to provalim... :stid:

Nije bila bitna brojka, nego to sto ona mnoogo voli balone, pa sam hteo samo sto vise da kupim. Broj kupljenih balona je jedino zavisio od budzeta    :(

cvjetic

svaka cast za ovo.... :] :] :] odusevio si me jack-jack.... :Bog :Bog :Bog

SPRING

Stvarno si romantican... (I sad bih stavila smajlija koji se klanja, ali ne znam kako to da uradim sa mobilnog...)


Al-Jasmina

Hahahah Jack-Jack nisam ni sumnjala da to imas u sebi :cvet

znam i curicu koja je tako iznenadila decka

Sto se mene tice,
"Zaljubljeni Sekspir"

sta da dodam...
Za romantiku, ali onu strasnu, od koje bridi svaki nerv
je potreban britak um, kap cinizma, dashak avanturizma,
vrelo energije...
i naravno topli poljubac neke Muze s miomirisom njene razvijorene kose
:happy: