Postoji li romantika jos?

Started by nasty girl, 13-06-2006, 07:22:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Coolgemini

Quotescoti su ,znaci,(kao i crnogorci)cobani, jel?a shako?a?a? ...put that in your pipe and smoke it...
Don't be angry Willie the brother....konstatacija se odnosila na mnozinu,na generalnu romantiku srpskog naroda,a ne na tebe kao jednog pojedinca.. :wink:.Hteo sam reci koliko nam je siromasna romantika i da se Shakespeare sigurno prevrce u grobu pri pokusaju nekog umisljenog Srbina ili Crnogorca da romantikom smuva devojku. :K..ima naravno i dobrih primera ocuvane romantike,ali generalno mislim da romantika umire :roll:

zoe

Ali willie!!! Nisi valjda povredjen?! Pa ne... A ja ni Skote ne dozivljavam ko cobane jer se setim Konerija kako nosi kilt!

Uostalom nas willie je mozda i najromanticniji na ovom forumu! Eto koliko mi je bilo upecatljivo, cak se secam da je napisao nesto tipa "ne bojimo se smrti, mozes nas tuci ko magarce, al pred zenama smo bespomocni..." :cmok

Coolgemini, a sta ti cinis po pitanju spasavanja romantike posto nam willie dodje nesto kao James Bond na tajnom zadatku?

willie the scot

naravno da nisam uvredjen,to ja radi shaka...ha,ha,...kad si spomenula sona konerija u kiltu,moram da izrazim apsolutno divljenje.covek je definicija muskosti... i sto je stariji sve je veci car...kakav akcenat ima...i ono "sh"...shou,ju ekshpekt mi tu tok(so,you expect me to talk...)...dish vud bi no shignifiknt problm mish monipeni(this would be no significant problem,miss moneypenny)...

Coolgemini

Hahaha...Zoe, ti samo budi Liv Tajler...James Bonda vec imamo,a ja cu biti Son Koneri,pa vec imamo film ''The mission impossible IV-Keep the romance!!''... :> :>

zoe

Hahaha... a ja ocekivala da ces da romanticno spases svet ko Brus Vilis ili u najmanju ruku da poubijas sve Nemce ko Bata Zivojinovic!


Coolgemini

Pa vidi ovako...imam dve varijante..prva je malo neizvodljiva jer mi je nema Mila Jovovic,pa ne mogu u spasavanje sveta bez nje..a druga je sasvim pristupacna jer je Liv Tajler tu,pa se moze odraditi neki '' Armageddon''.. :K :K.. :wink:

zoe


Al-Jasmina

Ovaj, he he..pa ne mislim da romantika umire...
samo joj se proredili obozavaoci...
svi to nosimo u sebi...
nasledili od predaka kojima su tople letnje noci bile bas duge...
mi imamo 1001 nacin da ubijemo vreme-odma' sada odma'  :>

"Bila su to vremena kad su zene bile zene,
muskarci bili muskarci,
a mala (plava) dlakava stvorenja sa Alfa Kentaure
bila mala (plava) dlakava stvorenja sa Alfa Kentaure"

stef

Quote from: Coolgemini on 05-08-2006, 16:05:22
Ej bre Jasmina...pa to su scotish and serbian manners mixed together. :K.try to understand that :wink:..C'est la romantique :! :!.. :>
P.S.Svemu tome fali jedan Shakespeare na kvadrat,ali i bez njega se cuvaju ovce u Srbiji :K
Kaze se : C'est romantique, bez la. Ili ako tako hoces c'est la romance.Bez uvrede.

Coolgemini

 :cvet :cvet


P.S.   Posle 8 godina ucenja francuskog desi se ponekad da se ispred priloga stavi odredjeni clan.. :)..ali posto ovde ipak ima ljudi koji dosta motre na pravopis,trudicu se da ubuduce prekontrolisem svako svoje slovce i rec da isti ne bi izgubili pravo znacenje i smisao...  :wink:

stef

 Ja sam samo hteo da pomognem, ne da ispadnem cepidlaka.

zoe

Pa jeste, biti cepidlaka i nije bas romanticno!  :>

Coolgemini

Eh Zoe..ponekad stvarno umes da budes romanticna vila Ravijojla... :> :>

Al-Jasmina

OK, razmisljajmo prakticno- Stef je ipak pomogao... :wink:
Ko zna u kojoj situaciji moze zatrebati dobro poznavanje gramatique.

Zamislite da vam (premnogo)slatko stvorenje
sa osmehom kaze na kvarnom srpskom:
"Ovo je taka romantichno, ne?" :>

...i ubije doticnu muchenicu ;)

vladimir

I onda ide jedno glasno : buhahahahahahahahahaha!!! :lol: :lol: :lol: