Bebe je¾evi i mama èetka

Started by tarantulica, 29-08-2007, 09:02:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tarantulica



Bebe je¾evi i mama èetka

Mali je¾evi siroèiæi iz Centra za brigu o divljim ¾ivotinjama u Hantsu smatraju da im je majka – èetka za èi¹æenje. Zaposleni u Centru ka¾u da je¾iæi, Meri, Mungo, Mid¾ i Slapi, u¾ivaju mazeæi se oko èetke koja se koristi za èi¹æenje dvori¹ta. Miris koji se zadr¾i na èetki prepoznaju kao miris prirodnog okru¾enja i potpuno su opu¹teni, pona¹aju se kao da je èetka "jedan od njih".



Menad¾er Centra D¾on Kruks ka¾e: "Oni su pomalo nalik na prave bebe, stalno tra¾e ne¹to èime bi se zanimali."

"U¾ivaju igrajuæi se opalim li¹æem, a naroèito su sreæni kada stignu do èetke za èi¹æenje", rekao je on, dodajuæi da je¾iæi "izgleda misle da im je to majka".

Mali je¾evi stari su svega nekoliko nedelja, a zaposleni im nekoliko puta dnevno daju mleko pome¹ano sa hranom za maèke. U Centu za brigu o ¾ivotinjama ostaæe dok ne porastu, a posle toga biæe pu¹teni u prirodu gde bi trebalo lepo da se snadju, po¹to je, kako ka¾e D¾on Kruks, ova godina "sjajna za je¾eve – padalo je dovoljno ki¹e, tako da pu¾eva kojima se oni rado hrane ima u izobilju".

(MONDO)

Cecilly

Jooj,kako su slatki... :)):

A sto ih hrane hranom za macke  :hmm

Bojana 153

Pa verovatno jer se hrana za jezeve ne proizvodi!  :)
Preslatki su!

Al-Jasmina


malena

Preslatki su... Ali bas mi je zao sto moraju da ih prevare sa nekom cetkom umesto prave mame jeza... :(

tarantulica

Oni ne znaju da ih varaju...
Meni je drago da su sreæni...  :happy:

Sole

joooj...
kakva medena stvorenja!  :)):
ja jezice mnogo volim, jeste da bockaju, ali su seceri pravi! :)): :happy:
znam da su srecni sa ovom "mamom", ali opet, zao mi ih je sto nisu sa pravom a005
[off]e, sad sam se rastuzila, odoh u "osecate se..."[/off]

olgica

Bas su sltki! Ja sam sinoc videla jeza ispred zgrade dok sam setala psa, i bas je sladak!  :happy:

Ivana_89