Ukinut "Marko ®iviæ ¹ou"

Started by Roben, 01-09-2007, 15:28:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Roben

Ukinut "Marko ®iviæ ¹ou"

Talk show "Marko ®iviæ ¹ou" ukinut je ovog vikenda. U petak je na televiziji "Fox" prikazana poslednja epizoda, a nastavak u jesenjoj ¹emi je pod velikim znakom pitanja, pi¹u beogradski mediji.

©ou glumca ®iviæa i pevaèice Ksenije Mijatoviæ, po procenama mnogih, najgledanija je emisija na inaèe slabo gledanoj televizijskoj stanici. Neæe biti emitovan najmanje mesec dana, ka¾u u "Foxu", a neizvesno je da li æe nastaviti da se snima nakon jednomeseène pauze.

"©ou je zavr¹en, a da li æe biti nastavljen, i gde, ostaje da se vidi" izjavio je voditelj "Blicu".

"Lièno sam zadovoljan, jer smo uspeli da probudimo i oraspolo¾imo uspavani i depresivni deo Srbije, na koji veæ predugo niko nije obraæao pa¾nju. Ljudima je bila potrebna sme¹na emisija, koja æe im pomoæi da bar na trenutak zaborave na egzistencijalne probleme koji ih svakog jutra doèekuju. Nismo im pru¾ili samo laku zabavu, jer nje ima dovoljno na domaæim televizijama. Radili smo srcem, ulo¾ili smo sve svoje ve¹tine, optimizam i dobru volju, i mislim da su to ljudi prepoznali" rekao je on, i dodao da mu je drago ¹to je ¹ou bio gledan na celom Balkanu, ali i u Evropi.

"Po mejlovima koje smo svakodnevno dobijali znam kolika je podr¹ka publike. Osmeh smo prona¹li, i moramo ga saèuvati, koliko god poku¹avali da nam ga oduzmu" zakljuèio je ®iviæ.

Po reèima ljudi sa "Foxa", sa poèetkom jesenje ¹eme ukida se njegova emisija, koju su nazvali "najprepoznatljivijom, ali ne i najgledanijom", uprkos èinjenici da je svakog dana ®iviæev ¹ou gledalo 900.000 ljudi.

Prièa se da je ¹ou skinut sa programa zbog toga ¹to je ®iviæ u pojedinim emisijama ismevao politièare, medjutim voditelj to negira. Inaèe, emisijae radjena po uzoru na tok-¹ou programe koje vode D¾ej Leno i Dejvid Leterman, poèela je da se prikazuje 24. aprila, emitovana je svakog radnog dana, a ukupno je prikazano 95 emisija.

MONDO

Ivana_89


malena

Pa to i Kes taxi je jedino sto sam i gledala na toj televiziji... Svako vece sam se smejala provalama,Marko je takav lik... Zasto mi ukidose omiljenu emisiju?  :wall: :wall: a005 a005

zabica

ili neka svadja ili zivic radi neki film ili predstavu pa ne moze da stize, nema druge  :wink:

Ivke

cool je bio skroz ...mada je znao i da pretera sa ludiranjem...

zabica

cujem - ukinuli ga zbog slabog rejtinga, nioje im se isplatilo da ga pustaju... .blah.

Bred


Masha

Ja sam uhvatila samo jednu emisiju i posle 5 minuta sam promenila kanal jer mi je bio strasno iritantan. Izvinjavam se svim fanovima.

zabica

nema sredine - ljudi ga ili vole ili ne vole  :wink:

Darker

Mo¾da je preterano bilo svaki dan, trebalo je jednom nedeljno...

nasty girl

iskrena da budem ja uopste ne znam koji je to show? :hmm :hmm

suzaa1988

i bolje sto ne znas.po mom misljenju je stvarno bio katastrofa

ciciban

Pa naravno cim nema ismevanja Leskovcana i Pirocanaca, primitivnog humora i naravno Djose odmah nije dovoljno gledano...Zato Agencija za SIS ide stalno i masa umobolnih domacih serija... :djavo Ziveo Marko Zivic

avgogh

Quote from: Darker on 16-09-2007, 09:34:38
Mo¾da je preterano bilo svaki dan, trebalo je jednom nedeljno...
e, to sam i ja rekla... ne bas jednom nedeljno, mozda dva puta...  bilo je zaista mnogo gledati ga svako vece... u pocetku i nekako, ali posle je poceo malo da nervira...  :run

mikele

Quote from: Darker on 16-09-2007, 09:34:38
Mo¾da je preterano bilo svaki dan, trebalo je jednom nedeljno...
Д слажем се са тобом 100%.
А ја сам чуо да је тражио пуно лове,а да ови са Фокс-а нису хтели толико да му плате(нешто сам начуо да се ради о 5 сома еврића месечно).И да постоји реална могућност да пређе на неку другу ТВ станицу.