U Tuzli ipak poljubac za Ginisa!

Started by Roben, 02-09-2007, 16:09:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Roben

U Tuzli ipak poljubac za Ginisa!

Vi¹e od 7.000 parova poljubilo se u subotu uveèe u Tuzli radi postavljanja svetskog rekorda u grupnom poljupcu, u poku¹aju ulaska u Ginisovu knjigu rekorda.

"Poljubilo se taèno 6.980 parova. Osim ¹to æe Tuzla uæi u slavnu knjigu rekorda, poslala je i poruku ljubavi celom svetu", rekao je gradonaèelnik Tuzle Jasmin Imamoviæ koji je presedavao ¾irijem.

Manifestacija pod nazivom "Ne propustite poljubac" organizovala je lokalna radio stanica "Kameleon" koja obele¾ava 15 godina postojanja. Na celodnevnom slavlju nastupili su poznati muzièari iz BiH, Srbije i Hrvatske.

Od 10. avgusta, na nekoliko lokacija u Tuzli, bili su postavljeni punktovi za registraciju onih koji ¾ele da postanu deo istorije, i da njihovo ime zauvek ostane zapisano u Ginisovoj knjizi.

Inaèe, rekord u najmnogobrojnijem poljupcu donedavno su dr¾ali Filipinci koji su uspeli da okupe 6.124 para, a nadma¹ili su ih Madjari poèetkom jula, koji su okupili 6.400 parova.

(MONDO)

cvjetic


igrackica

Vala i da nemam decka isla bih tamo sa nekim da se poljubim! :)

lijepa bosanka

Tako ti je mala moja kad ljubi Boasanac!!!
  :smekerica:

Sve pohvale... :pljes:

mikele

Овај рекорд је врло лако оборити,само ако има добре воље.
Па најлакше је наћи 15000 људи који ће се љубити у исто време,на истом месту. :wink:
Али у сваком случају,леп је ово потез.

Ivana_89

kiss me...  :ljubav:

ako se to nekad organizuje kod nas idem 100% i ko ¹to reèe igraèkica vala i da nemam deèka i¹la bih da se poljubim s nekim  :ljubav:

Roben

босанци су чудо  :smekerica:
а нарочито босанке  :>

stef


Roben

Quote from: stef on 02-09-2007, 20:21:21
Meni se sada ljubi... :ljubav:
ти си стварно прсо  :wall:

stef

 Da ste stavili sendvice meni bi se jelo, vizuelna stimulacija :K