Otvorena "Ro¹tiljijada" u Leskovcu

Started by Roben, 03-09-2007, 21:25:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Roben

Otvorena "Ro¹tiljijada" u Leskovcu

Nastupom ma¾oretkinja i trubaèa, kao i velikim vetrometom, u Leskovcu je otvorena 18. "Ro¹tiljijada", privredno-turistièka i zabavna manifestacija koja æe trajati do nedelje, 9. septembra.

Na popularnoj "©irokoj èar¹iji" u centru Leskovca, pod otvorenim nebom, postavljeni su ¹tandovi sa ¹karama u kojima se na ¾eravici sagorelog drvenog æumura spravljaju gomile æevapèiæa, pljeskavica, ra¾njiæa, u¹tipaka, kobasica i drugih specijaliteta sa ro¹tilja, po èijem je ukusu i kvalitetu Leskovac odavno poznat.

Tokom "Ro¹tiljijade" biæe odr¾an raznovrstan kulturno-zabavni program, od nastupa trubaèa do celoveèernjih koncerata narodnih pesama i igara.

Organizator manifestacije je Turistièka organizacija Leskovca, a pokrovitelj op¹tina Leskovac u saradnji sa brojnim sponzorima.

(Tanjug)

Sole

divno   :happy:
koliko sam samo puta htela da odem, a nisam realizovala svoju zamisao.
postajem gladna... :)): :>

*

Pa, jbg, uvek vam je u roku... Valjalo bi da odete jednom da vidite, a ne verujem da bi se vratili opet :roll: A kulturno-zabavni program je kao za admina  :K Kad bi se malo para ulozilo, bilo bi sve mnogo bolje. Na zalost, cela zemlja nam je takva, tako da to vec zalazi u off

tarantulica

Ja sam ranijih godina ¾elela da odem...
Kako vreme prolazi, va¹ari se pojavljuju svuda, vi¹e nisu originalni...  :ohwell:

saschka

Ja sam taj vashar posetila poslednji put pre 6 godina, kad josh nije bio tako popularan i posecen. I fino je to ako volish pljeke. A drago mi je da se, voljeni mi  Pljeskograd, bar po nechemu pominje. A nisu vashari tako losha stvar ako ti je cilj da se dobro provedesh i iskljuchish iz svakodnevnice.  :ziveli

josefina87

ja sam i¹la skoro svake godine kada sam bila mala..pa sam pro¹le godine oti¹la da vidim ¹ta se promenilo..va¹ar je va¹ar.. :roll: ali se bar vrati¹ sit kuæi :K

igrackica

Ma, ja bih isla, odmah, sta ima veze, vrhunsko drutvo garantuje provod! Nego ovaj rok...  a005

*


Sole


igrackica