Ruski milijarder Abramoviè kupio d¾ambo-d¾et

Started by Roben, 05-09-2007, 20:45:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Ruski milijarder Abramoviè kupio d¾ambo-d¾et

Ruski milijarder Roman Abramoviè prvi je privatni kupac "Erbasovog" super d¾ambo-d¾eta A380 koji namerava da koristi kao svoj privatni avion, otkriva dnevnik "Figaro" u sredu.

"Erbas" je tokom velikog pariskog sajma aeronautike "Bur¾e" u junu saop¹tio da je primio privatnu porud¾binu za svoj novi, gigantski model aviona, ali je odbio da otkrije identitet kupca.

Ovaj "misteriozni klijent" je Roman Abramoviè, pi¹e "Figaro".

Ruski oligarh trenutno koristi jedan 'mali' Boing 767 u oèekivanju da mu bude isporuèen super dzambo-d¾et 2011. godine, pi¹e francuski list.

Avion A380, koji mo¾e da primi do 820 putnika, ko¹ta oko 320 miliona dolara.

Abramoviè je vlasnik britanskog fudbalskog kluba "Èelsi" i njegovo bogatstvo se procenjuje na 15 milijardi evra.

(Tanjug)

Sole

i da ga pita covek koj' ce mu djavo avion za tolike putnike???  :hmm :roll:
stvarno je neverovatno kako se ljudi ponasaju kad imaju previse novca.
mogao bi da ih ulozi u neke pametnije svrhe...
njegov je novac, ali opet mi dosta toga nije jasno.
pitam se, da li bih se i ja tako ponasala da sam toliki rokfeler???  :hm

zoe

Ма Соле, он је врло практичан!
Неће он сам ту да се вози! Него и ногометаши Челзија плус још пуне трибине лудих навијача! :> :~

Maslacak

jedan biznismen kao on...
da mu ne treba, ne bi ga kupovao :wink:

Roben

Quote from: Sole on 06-09-2007, 17:46:41
mogao bi da ih ulozi u neke pametnije svrhe...
Соле човек има 15 милијарди пуца њему она ствар за 320 милиона

tarantulica

Ja ne sumnjam u njegove poslovne odluke...
Za sad mu dobro ide...
Èovek zna ¹ta radi...  :>

Sole

Quote from: Roben on 06-09-2007, 22:12:18
Quote from: Sole on 06-09-2007, 17:46:41
mogao bi da ih ulozi u neke pametnije svrhe...
Соле човек има 15 милијарди пуца њему она ствар за 320 милиона

ma znam bre, nego ne mogu da sagledam to iz njegovog ugla, zato i kazem da ne znam kakobih se ponasala u takvoj situaciji... :hmm :wall:

po meni je to bacanje para, ali njegove su, pa neka radi sta hoce, ali opet...
bacanje para...

Maslacak

opet æu da ka¾em... kao ¹to je i tarantulica rekla...

neko ko je zgrnuo TOLIKE pare nije ih zgrnuo bacanjem, veæ vrlo pronicljivim radom i ulaganjem... i neko takav nikad svoj novac ne uzima zdravo za gotovo, i nikad ne misli da mu je dosta, veæ uvek gleda da zaradi jo¹ i jo¹ i jo¹...
...i ne baca nijedan dolar ako ne misli da æemu se za njega vratiti bar 10 :wink:

ne treba da ga posmatrate kao da je holivudska zvezda koja je nina¹ta stekla grdne pare pa gleda kako da se i¾ivljava, veæ kao nekog ko ¾ivi za svoj novac  :>

da, njemu æe taj jambo jet sigurno doneti love i love. Ili bar on tako planira :K

Wlada

Nece ni "dz" ostati od dzambo dzeta kad pustim moje gremline na njega  :K

Sole

Maslacak, u pravu si!  :cvet
samo me to trosenje para uvek podseti bas kao sto kazes na Holivudske soping manijake, pa sam onda positovetila nekog ko tu uopste ne spada.  :stid:
u svakom slucaju, on je dovoljno pokazao koliko je sposoban svojim dosadasnjim uspesnim biznisom, tako da sto kazes, verovatno nece bacati novac, a da zna da mu se nece visestruko vratiti!  :wink: