Na ¹ta misli¹ dok se ljubi¹

Started by Roben, 07-09-2007, 20:41:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

__Zmajche

Joj, ja sam jednom razmisljala kako je jednoj drugarici decko (Igor se zove)poklonio nekog medu za rodjendan......blabla
I jos posle poljupca decku kazem IGORE......bedakkkkkkkkkk
Tako da je najbolje ne razmisljati ni o cemu  O0
Uzivaj u trenutku....(i nikako ne razmisljaj o drugim ljudima) :)

Al-Jasmina

....nekada mislim na to sta jos mogu da uradim da taj poljubac bude jos interesantniji- varijacije na temu  :happy:

Wiseguy

Kad sam trezven i ljubim se sa devojkom, onda je to uglavnom devojka koja mi se zaista svidja, za koju sam zagrejan, tako da zazmurim i pustim trenutak da me ponese (onda u glavi ili nemam nijednu misao osim da uzivam, ili se javlja haos od misli)... A kad popijem ili sam iz nekog drugog razloga sludjen  :>, sve se svodi na znate vec sta...

saschka

 Ma shto bi se ljubili? Mnogo je bolje kad nekog gledash i kad te odushevljava i kad bi ga/je ljubio, ali se uzdrzhavash i borish sa sobom. Nema jacheg osecanja i vece borbe!!

suzaa1988

uglavnom ne razmi¹ljam ni o èemu,osim kada sam mnogo umorna.tada mi prolazi kroz glavu sve ¹to mi se u toku tog dana de¹avalo

Al-Jasmina

Saschka :cvet

Temptation is a mother! :smekerica:
       LL Cool J

Darker

Quote from: suzaa1988 on 24-09-2007, 14:17:23
uglavnom ne razmi¹ljam ni o èemu,osim kada sam mnogo umorna.tada mi prolazi kroz glavu sve ¹to mi se u toku tog dana de¹avalo
:bljak:

Savet:kad si mnogo umorna-lezi spavaj :K :K

lycos

#22
Quote from: saschka on 24-09-2007, 14:00:34
Mnogo je bolje kad nekog gledash i kad te odushevljava i kad bi je ljubio, ali se uzdrzhavash i borish sa sobom. Nema jacheg osecanja i vece borbe!!

saschka  :pljes:  :pljes:  skoro sam to iskusio...zaista, osecaj je  :Bog

jecapereca

Prepustam se uzivanju i mislim koliko volim tu osobu, kao i kako da taj trenutak ucinim jos lepsim  :ljubav:

lycos

#24
kako protumaciti ovo-ljubim devojku, ona se potpuno unese, a ja mislim o nekoj stotoj stvari..odlutaju mi misli..

sandric

u potpunosti se prepustam i trudim se da uzivam u svakom trenutku i naravno to mora biti osoba koja mi se bas svidja jer ako nije osecam se kao da ljubim plastiku

Lence

  Nemam pojma! Uzivam i ne razmisljam!
Jednom mi se samo desilo da sam toliko zelela da budem sa jednim deckom da, kad smo se prvi put poljubili, nisam mogla da verujem! Sve vreme sam se ljubila otvorenih ociju (valjda da se uverim da se stvarno ljubim s njim) i ponavljala u sebi : da li je ovo moguce?   :ljubav:

Al-Jasmina

Quote from: lycos on 17-11-2007, 14:57:08
kako protumaciti ovo-ljubim devojku, ona se potpuno unese, a ja mislim o nekoj stotoj stvari..odlutaju mi misli..

Jel volis tu curu?
Mozda si se navikao? ili si preokupiran  :hm
Opusti se  :happy:

Wolf

Pa, mislim da mislim na to na koju cu
stranu da vrtim jezik :T :shock

Kamicak

Na najlepsu crnu kovrdzavu kosu
S obzirom da je vise ljubiti ne mogu,to je lose :roll: