Novi "blam" D¾ord¾a Bu¹a

Started by Roben, 09-09-2007, 12:44:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Novi "blam" D¾ord¾a Bu¹a

Amerièki predsednik D¾ord¾ Bu¹, sklon gafovima, bio je u punoj formi po dolasku na samit u Sidneju, gde je umesto APEK-a pomenuo OPEK, a za australijske vojnike rekao da su austrijski.

Bu¹ je, na poèetku svog obraæanja na biznis forumu uoèi otvaranja samita organizacije za Azijsko-pacifièku ekonomsku saradnju (APEK), rekao, obraæajuæi se australijskom premijeru D¾onu Hauardu:

"Gospodine predsednièe vlade, hvala za pozdravnom govoru. Hvala Vam ¹to ste tako dobar domaæin samita OPEK-a" (Organizacija zemalja izvoznica nafte).

Kad je nekoliko stotina ljudi prisutnih u sali poèelo naglas da se smeje, Bu¹ se ispravio i na¹alio: "Pozvao me je na samit OPEK-a iduæe godine".

U nastavku govora, amerièki predsednik je isprièao kako je D¾on Hauard pro¹le godine i¹ao da poseti "austrijske vojnike" u Iraku. U Iraku nema austrijskih vojnika, ali Australija je poslala oko 1.500 pripadnika svoje vojske na razlièite lokacije u toj zemlji.

Samit APEK-a je zavr¹en u nedelju. Medju ostalim poznatim "blamovima" amerièkog predsednika, istièe se progla¹avanje britanske kraljice Elizabete II za ¾enu staru vi¹e stotina godina, kao i èuveni incidenti sa pogre¹nim vratima i zatvorenim dvogledom.

(Beta/MONDO)

Sole

nadprosecno glup covek!!! :roll:
i uzasno iritantan...  :batina :box

u odnosu na Klintona ima znatno nizi IQ.

Bred


Al-Jasmina

Klinton je shmeker u odnosu na Busha
:wall:  :K

Ivana_89

Dear Mr President,
Come take a walk with me.
Let's pretend we're just two people and
You're not better than me.
I'd like to ask you some questions if we can speak honestly.

What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

How do you sleep while the rest of us cry?
How do you dream when a mother has no chance to say goodbye?
How do you walk with your head held high?
Can you even look me in the eye
And tell me why?

mene Bush u¾asno mnogo nervira, moron èisti...  :H

Sole

Quote from: Ivana_89 on 09-09-2007, 16:38:47
Dear Mr President,
Come take a walk with me.
Let's pretend we're just two people and
You're not better than me.
I'd like to ask you some questions if we can speak honestly.

What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

How do you sleep while the rest of us cry?
How do you dream when a mother has no chance to say goodbye?
How do you walk with your head held high?
Can you even look me in the eye
And tell me why?


Ivana,  :pljes:
:cvet :Bog
fenomenalno!

Douglas


AquArius

@Sole

to je pesma
koju Pink ispeva. (http://www.youtube.com/watch?v=6DEh0eSpNvY)


:happy:

Wlada

Ma dobro je poznato da predsednici Sjedinjenih Drzava u poslednjih nekoliko decenija sluze samo kao paravan  :1 za ljude iz senke :ninja: koji svtarno kontrolisu politiku SAD. Pocevsi od preds. Forda pa preko Busha starijeg i Regana, Klintona i Busha mladjeg...Glupljih politicara na planeti nije bilo.
Ali jao njima kada im na vratanca prikucaju Chajnizi puc

Bred

zanimljivo. opet teorija zavere :wink: :K

Sole

Quote from: AquArius on 10-09-2007, 22:35:39
@Sole

to je pesma
koju Pink ispeva. (http://www.youtube.com/watch?v=6DEh0eSpNvY)



[off]i mislila sam da jeste, samo sto je ja nisam cula. odlicna je![/off]  :cvet :happy:

wolfeitzckie

Quote from: Wlada on 10-09-2007, 23:19:13
Ma dobro je poznato da predsednici Sjedinjenih Drzava u poslednjih nekoliko decenija sluze samo kao paravan  :1 za ljude iz senke :ninja: koji svtarno kontrolisu politiku SAD. Pocevsi od preds. Forda pa preko Busha starijeg i Regana, Klintona i Busha mladjeg...Glupljih politicara na planeti nije bilo.
sjajno. samo nema potrebe za mistifikacijom, nisu to nikakvi ljudi iz senke, u pitanju je pentagon koji kreira spoljnu politiku usa. i naravno "Cia snajka, Cia". i to nije teorija zavere, pogledas njihovu spoljnu politiku, ne treba mnogo mozganja da shvatis da generali u sprezi sa velikim kapitalom drmaju svetom.

Ivana_89

Quote from: Sole on 09-09-2007, 18:10:38

Ivana,  :pljes:
:cvet :Bog
fenomenalno!

uvek se naje¾im kad èujem ovu pesmu, tako je oseæajna  :pljes:

willie the scot

ja njega obozavam. takav savrseni debil, homer simpson na najvisoj funkciji... :>

mada, neki smatraju da on samo glumi debila da bi se najveci deo americke populacije poistovetio s
njim. u prilog ovoj teoriji ide i cinjenica da je radio za cia-u.

ipak, mislim da su ga oterali iz cia-e na predsednicko mesto jer nisu mogli da istrpe takvog debila.

Bred

Quote from: wolfeitzckie on 12-09-2007, 10:35:02
Quote from: Wlada on 10-09-2007, 23:19:13
Ma dobro je poznato da predsednici Sjedinjenih Drzava u poslednjih nekoliko decenija sluze samo kao paravan  :1 za ljude iz senke :ninja: koji svtarno kontrolisu politiku SAD. Pocevsi od preds. Forda pa preko Busha starijeg i Regana, Klintona i Busha mladjeg...Glupljih politicara na planeti nije bilo.
sjajno. samo nema potrebe za mistifikacijom, nisu to nikakvi ljudi iz senke, u pitanju je pentagon koji kreira spoljnu politiku usa. i naravno "Cia snajka, Cia". i to nije teorija zavere, pogledas njihovu spoljnu politiku, ne treba mnogo mozganja da shvatis da generali u sprezi sa velikim kapitalom drmaju svetom.
shvatam ja to ali onda se pbicno pojavi neki pametnjakovic i pita-gde su ti dokazi za to.  :wink: :K