Promenio pol i veru

Started by Roben, 11-09-2007, 11:57:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Promenio pol i veru

Jedan Holandjanin napravio je dvostruku transformaciju - prvo je operacijom na amsterdamskoj klinici promenio pol i postao ¾ena, a posle toga je primio muslimansku veru.

Medjutim, imam u d¾amiji za njega je odredio mesto bezbedno udaljeno i od mu¹karaca i od ¾ena, prenose holandski mediji.

Karima Tieleman (31) danas je ¾ena koja nosi dugu crnu fered¾u, a na rukama crne rukavice, ba¹ onako kako se oblaèe Marokanke koje su je uputile na muslimansku veru.

Medjutim, do dvadesete godina ¾ivota Karima je bila mladiæ, koji je, kako ka¾e, èesto bio odbacivan i ismejavan, pa je èak dva puta poku¹ao samoubistvo.

Tada je odluèio da promeni pol i postane ¾ena, ali su se diskriminacije i dalje nastavile. Tada je "otkrio" islam, pa je odluèio da uzme novu veru.

Medjutim, novi ¾ivot doveo je i do novih diskriminacija kada je imam lokalne d¾amije u Holandiji saznao za njenu prièu i odluèio da odredi Karimi posebno mesto odvojeno od mu¹karaca, ali i od ¾ena.

Nakon Kariminih protesta da je "stoposto ¾ena, a ne mu¹karac" u jednoj drugoj d¾amiji primljena je medju ¾ene ali su tada mu¹karci prinudili svoje supruge da odbace novu prijateljicu.

Karima ka¾e da je mnogo razmi¾ljala o tim diskriminacijama i do¹la do zakljuèka da postoji velika razlika izmedju islamske vere i kulture. "Vera mi opra¹ta i prihvata me, ali islamska kultura je drugo", ka¾e Karima.

(MONDO)

Cecilly

Mucenik...tj. mucenica...
Ne moze da se uklopi ni ovako ni onako...:(

pig_am_am

phahahahahaha aaaaaaaaaaahahahaha ha ha ha mmmmmmmmaaaahahahahahaha
:siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

o boze... ooooo boze.
kuda ide ovaj svet? sta rade ti psihijatri? hahahahaha

willie the scot

brate...zar nije mogao neko da mu kaze da ne treba toliko da odseche kad hoce da se poturchi? :>

Al-Jasmina

 :wall: Dobro da nije otisao u judaizam
(oni smatraju grehom bilo kakvo samosakacenje, ukljucujuci i tetovaze!)

pig_am_am

Quote from: willie the scot on 21-09-2007, 23:18:30
brate...zar nije mogao neko da mu kaze da ne treba toliko da odseche kad hoce da se poturchi? :>
hahahahahahahaha  :116: :116: :116: extra
hahahahahaha