marijana micic

Started by oink, 12-09-2007, 17:20:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

aaaa
Jednostavan zivot?
Ma, tamo su i Marijana i Ana retardi :wall:

Wlada


igrackica

Ma, opasna je bila Marijana, nije da nije!
Ok je bila, tj. solidno je radila taj posao, inace je antipaticna.

Ivke

 Ja stvarno nisam mogla da zamislim da ce "prepametna" Marijana ikada dobiti svoje mesto na ovom forumu...Iznenadjena sam.........Ali se bar nadam  da je ona velikoj vecini za NO COMMENT....

malena

Zar je ona toliko bitna da postoji tema sta mislimo o njoj? Pa nesto nisam razmisljala o njoj ali mi nije jedna od omiljenih voditeljki,ali jedino stoji da bolje vodi VB od Ane...

*

E, moram priznati da je super sto mi ovde bla bla, a OINK koji/koja je otvorio/la temu ga nikako nema da se oglasi :116: :116:

Osecam da je to Marijana Micic :siza:

marer_86

Quote from: * on 13-09-2007, 17:05:37
kojoj seriji?


neki zivot ... e da jednostavan zivor koliko se secam ... am mlatlie se ana i ona ... izigravale naivne glupace ... zabaljaju narod sta ces :K :K :K

Masha

Zvezdice, i meni je bilo sumnjivo  :K, ali posto je Oink otvorila i temu Ana Mihajlovski da bi nas izvestila da je pomenuta djevuska trudna i da je srecni tata direktor kuce u kojoj srecna mama radi, onda mislim da ipak nije  :K jer ne moz` da bude i jedna i druga  :siza:. Mislim, ima Emotion svoj sajt pa tamo mogu obe da se komentarisu do mile volje. Mislim, meni ne smeta ni ovde, ali why?

oink

Ljudi nisam ja marijana micic?Otvorila sam temu jer je za mene najbolja voditeljka mara!!

Wlada

Ne lazi!! PROVALJENA SI!!!   :box


katarina

Al njena boja glasa...  :bljak: izludjuje me!

mimil


Cudno je koliko ljudi koji ne gleda vb, cak ga se i grozi, kao i ostalih reality showova zna ko su Marko i Ena i kakvi su njihovi ljubavni problemi, pa cak i prepoznaje Marijanu Micic pod punim imenom i prezimenom.

katarina

Koliko sam upucena, Marijana je na malim ekranima sigurno 5-6 godina...

Wlada

Quote from: oink on 14-09-2007, 04:15:04
Ljudi nisam ja marijana micic?Otvorila sam temu jer je za mene najbolja voditeljka mara!!

A sada jos dosla da spijunira po forumu sta mi mislimo o njoj...  :nene:  :K

oink

ja nisam marijana.ponovicu vam.otvorila sam temu zato sto je za mene najbolja voditeljka!!!!!!!