Prostorija za pu¹aèe na fakultetu?

Started by Enea, 11-09-2007, 13:43:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Enea

 :>
znash shta bi bilo idealno kada vecj pominjete 3. kule B

svi u laminarnu komoru :>

cvjetic

ja imam jedan konstruktivan predlog...sjednemo fino u kafic,i furnjamo do mile volje,ali ne narucujemo nista..i bas nas briga...nepusaci svejedno nece u kafanu,zbog bojkota,a mi onda mozemo tamo...eto...

Enea

da, ocje gazda da nas izbaci metlom, ako nishta ne naruchimo?

good one, cveticj :cvet

stef

 Predlog prostorije za pusace ce biti iznet Dekanu. Sad ako imate ideje gde bi mogla biti, izvolite.

cvjetic

evo ja rekoh...posto ce svejedno da istjeraju Gazdu,a pitanje je da li ce da daju nama da tamo pravimo kafanu,neka bude pushionica tamo...mislim,mene u principu treba da bude bas briga,jer ja od sad pa nadalje samo po potrebi dolazim na faks,ja sam svoje zavrsila,ali ima toliko onih koji ostaju i dolaze...zbog svih njih...

besno pile


Enea

ocjesh u Galeniku? :K


oprostite za off

shmizla

Ja ne pusim, ali mislim da bi trebalo napraviti jednu takvu prostoriju, cak mozda i vise njih...Nije u redu da na snegu, kisi i po hladnoci cvokocete u dvoristu... Mada mislim da bi trebalo naci neku prostoriju koja ima prozore, pa da se to provetrava i luftira, da se ne bi zagusili tamo... jer ako ne bude prozora i provetravanja, zamislite samo kako ce to izgledati posle mesec dana..

willie the scot

na FARMACEUTSKOM fakultetu se raspravlja da li treba da postoji pushiona... :wall: :wall: :wall:

nemojte da devalvirate sami sebe bez potrebe...

mozete opusteno da sidjete u podrum kroz onaj prolaz ispred instituta za mirobiologiji i da zapalite...

prostorija za pusace...ccccccc...bolje trazite digestor za organsku da se ne trujemo svaki put kada prodjemo kroz kulu a.


aziraphale

cekaj, ne razumem te, da li je dobro ili loshe sto trazimo pushionu?


ako hoces digestor za organsku, izvoli urgiraj.

igrackica

willie?!
Ljudska vlicina je u tome da postujes tudje potrebe i zalazes se za njihove interese do god to tebe ne ugrozava!
Ili vise volis da se krijemo po wc-ima i pretrcavamo pola faxa na -bezbroj zbog cigare?
Kas smo vec kod trovanja, sto puta vise se trujemo od raznih isparenja po faxu, nego da se na celom faxu pusi.
Znaci lekar koji pusi nije dobar lekar, je l' to poenta???
Podsecas me na moju mamu sa tim komentarom: "FARMACEUTI da puse?"...

vlada89


ivilija

Quote from: willie the scot on 16-09-2007, 22:17:55
na FARMACEUTSKOM fakultetu se raspravlja da li treba da postoji pushiona... :wall: :wall: :wall:

nemojte da devalvirate sami sebe bez potrebe...

mozete opusteno da sidjete u podrum kroz onaj prolaz ispred instituta za mirobiologiji i da zapalite...

prostorija za pusace...ccccccc...bolje trazite digestor za organsku da se ne trujemo svaki put kada prodjemo kroz kulu a.


Otvori posebnu temu za digestor!!! Time se ne bavimo ovde!

Ivana_89

¹ta sve nastade od bojkota kafiæa  :lol:  :> :>

naravno da prostorija za pu¹aèe treba da postoji! Ja sam za to! I u mojoj gimnaziji postoji prostorija za pu¹aèe, mada tamo samo pu¹e profesori, a uèenici se kriju po wc-u tako da me opojni dim cigarete uvek ugu¹i kad udjem tamo ili pu¹e u parku ili ispred ¹kole...   :ninja:

suzaa1988

kod nas u gimnaziji postoji jedna prostorija za prof. pu¹aèe, a druga za uèenike.ali,bez obzira na to, uèenici ipak vi¹e vole da zapale u WC-u