Prostorija za pu¹aèe na fakultetu?

Started by Enea, 11-09-2007, 13:43:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Enea

@willie the scot

'si ti normalan? pa da dole sretnem zoricu plamenac??!! ako uopshte znash ko je i kakva je?
ali tvoj predlog cje biti uzet u razmatranje

willie the scot

citirao bih mirjanu medenicu ovom prilikom:"farmacija nije samo poziv, to je nacin zivota." :>

batalite duvan.

zoe

Quote from: willie the scot on 17-09-2007, 10:46:55
citirao bih mirjanu medenicu ovom prilikom:"farmacija nije samo poziv, to je nacin zivota." :>

То је била парафраза, а ево и цитата:

"Бити ФАРМАЦЕУТ није само професија. То је начин понашања и философија живљења."

aziraphale

vidim da se neke nase kolege silno potresaju zbog tih prostorija (a i mali vlada ce opet da troluje temu sa "ja sam protiv pusenja, ja sam protiv pusenja"), pa bih da im iznesem predlog.

zasto ne otvorite svoju posebnu temu?

ovde ionako ne doprinosite temi vec samo vristite "pusenje, jao fuj!". mozete i da organizujete neku peticiju PROTIV pusenja i pushione, pa da je posle uredno predate upravi kad i mi svoj predlog. to bi bilo em konstruktivno em skroz ok, posto bi se i vas glas tamo cuo. na kraju cemo lepo videti za ciji zahtev uprava ima vise sluha.

@vlada
koliko postova je bilo posle tvog poslednjeg?

Enea

Quote from: willie the scot on 17-09-2007, 10:46:55
citirao bih mirjanu medenicu ovom prilikom:"farmacija nije samo poziv, to je nacin zivota." :>

batalite duvan.

evo ja hocju.
treba mi podrska, hocjesh li mi ako mozesh pomocji?

willie the scot

evo ga jos jedan:

tod flanders(sin neda flandersa):"smokers are chokers!smokers are chokers!" :K :K :K

razmislite o ovome- na vratima fakulteta stoji plakat protiv pusenja, a vi trazite prosotriju. :hmm

vlada89

Evo da odgovorim svojim obozavateljima  :K

Lepo pise "(verovatno) poslednji" i to verovatno je namerno stavljeno posto sam znao da (naravno) biti prozivanja... Mali ili ne, vidim da redovno pratite moje postove i pokusavate da ih oborite,ali naravno bezuspesno  :djavo I stvarno ne zelim da pisem vise zasto ne pusiti,izvinjavam se za off,ali ljudi me traze  :K Posto su meni pretili banu,willie samo napred  :Bog

Ps Dont make me  :namcor

willie the scot

Quote from: Enea on 17-09-2007, 12:29:45
Quote from: willie the scot on 17-09-2007, 10:46:55
citirao bih mirjanu medenicu ovom prilikom:"farmacija nije samo poziv, to je nacin zivota." :>

batalite duvan.

evo ja hocju.
treba mi podrska, hocjesh li mi ako mozesh pomocji?
naravno. podrzacu te na svaki nacin.

Enea

Quote from: willie the scot on 17-09-2007, 12:32:16
evo ga jos jedan:

tod flanders(sin neda flandersa):"smokers are chokers!smokers are chokers!" :K :K :K

razmislite o ovome- na vratima fakulteta stoji plakat protiv pusenja, a vi trazite prosotriju. :hmm

A ti gotivish Richard Gira i slazesh se da Tibet treba da bude nezavistan?

JA NE!

willie the scot

ne mislim da tibet treba da bude nezavistan, zavist je losa rabota. :K

ne gotivim ricarda gira ni budizam.


Enea

a ni nikotinske ovisnike  :>

so...

willie the scot

u svakoj nikotinskoj ovisnici lezi ovisnica o seksu koja zeli da izadje :K

kako da ih ne gotivim? :>

Enea

pa pusti onda ' meso ' da se nadimi :>

zvecarka

ako vam se ne dopada prostorija niko vas ne tera da u njoj boravite ali pustite ljude da zive na miru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bred

Mislim da su svi konstruktivni predlozi izneseni.
Lock