Prostorija za pu¹aèe na fakultetu?

Started by Enea, 11-09-2007, 13:43:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

dirigent

I ja sam za pusionicu . Vrlo rado bi pusio njeguski prsut.  :>

vlada89

Ja sam i za drogeriju, da i narkomani imaju gde da se rade  :djavo

*

Aj, Vlado, ne zezaj  :plez

Vecina nas je na fax dosla sa tim stavom da ne treba pusiti bla bla... Kad ono, medjutim, ali...

Adonis_Vernalis

Drogerija bi, po definiciji, moglo da bude mesto gde se prodaju droge, dakle - prirodna lekovita sredstva. U mojoj "drogeriji" bi ovisnici o zdravom zivotu mogli da nadju sve sto im treba.

Inace, vise volim da konzumiram nesto sto je neko "napusio" (pomenuti njeguski prsut), nego da ga ja pravim.

Platim, pa klatim.

Enea

Quote from: Darker on 13-09-2007, 07:37:20
Zamolio bih vas da kad osetite potrebu za novom temom-istu i otvorite. Hvala. :police:

Nisam ja imala potrebu da otvorim novu temu. Nisam chak ni 100% sigurna koliko sam za tu pushionicu. Jeste, ako zabrana postoji, postoji i potreba za takvim prostorom. Idealno bi bilo da imamo taj ficjka koji bojkotujemo, i da u njemu kurimo.. Zashto? Zato shto u njemu ima prostora, svaka prostorija, ako i bude obezbedjena, sigurno cje biti zatvorena.. a neko vecj reche, nadimicjemo se...
Istina cela, od momenta kada je pocheo bojkot, pokushavam da iskuliram potrebu za nikotinom. Znash i sam, rekla sam ti to, dok si lepio plakate.. ili je to bio azira?

*

Da, da...
Postoji potreba za tim prostorom. Nebitno da li je neko pusac ili ne, slozice se sa tim da ako vec postoji zabrana, mora da postoji prostor gde ce ljudi pusiti, a ne da nam wc smrdi na duvan!
Pa, nismo vise u osnovnoj/srednjoj skoli, pa da se ucenici kriju tamo...

Enea

a reci, idealno bi bilo da to bude u kaficju koji ni nemamo? :ohwell:

*

Pa, idealno bi bilo... Ali ne znam da li ce to dozvoliti! Bas zbog toga sto je prostor otvoren!
Onako, lepo, uz kaficu :124:, za koju se isto tako nadamo da ce biti bolja :batina

Bred

a realno, treba i zaposlenim pusacima na faxu.
i oni se zimi smzavaju puseci ispred faxa  :nonono:

*

Quote from: Bred on 13-09-2007, 14:38:07
a realno, treba i zaposlenim pusacima na faxu.
i oni se zimi smzavaju puseci ispred faxa

Pa, ja nesto ne mislim da ti zaposleni idu napolje da puse...  :hmm

Enea

ja ih vidjam, i pravo da vam kazem bash mi je bzveze kada ih vidim sa sve sholjicom kafe u ruci...

Masha

Nadovezacu se na ovo sto je Enea rekla. Pre nekih godinu dana, dok je jos uvek bilo sveze to o zabrani pusenja, prolazim pored jednog doma zdravlja. Slika koju sam videla mi je bila totalno bezveze - gomila ljudi u belim mantilima stoji ispred i pusi. Mislim da je mnogo bolje dati im jednu prostoriju sa prozorom gde ce se okupljati na pus-pauzi. Isto vazi i za nas fakultet - gomila ljudi u belim mantilima koja cvokoce od zime i krije se od kise ispred ulaza u fakultet, zakrcujuci tako put onima koji bi da udju unutra, i nije bas lepa slika, zar ne?

vlada89

Zakljucak: Prestanite da pusite!  :cvet

igrackica

Necemo!  :plez
Zbir svih poroka u jednom coveku je isti, ako mislite da ga nemate, razmislite jos jednom!  :K

*

Quote from: igrackica on 13-09-2007, 18:28:09
Zbir svih poroka u jednom coveku je isti, ako mislite da ga nemate, razmislite jos jednom!  :K
Iiii, evo jedne pametne izreke danas  :Bog :Bog