Prostorija za pu¹aèe na fakultetu?

Started by Enea, 11-09-2007, 13:43:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Wlada

U sustini Mashina duv...ovaj pusionica  :K nije losa, samo kad ne bi bilo direktnog prenosa lansiranja shatlova u orbitu  :>  :>

besno pile

Quote from: aziraphale on 14-09-2007, 14:10:24


nit trazimo igracice, nit trazimo aparate za kafu i cokolade, samo neki prostor gde kolegama necemo svojim dimom smetati.

:hmm
igrachice....why not?! :K

Darker

Quote from: Enea on 14-09-2007, 13:47:51
a mogu li da predlozim da se topik zakljucha?
Mo¾e¹
Predlog je odbijen :wink:

@Maslaèak - Nije mi jasno kako uspe¹ jednim sasvim obiènim postom da izazove¹ toliki revolt, a onda mi nije jasno kako iz dubine du¹e izvuèe¹ izvinjenje, za ne¹to ¹to izvinjenje ne tra¾i :cvet

Zamolio bih èlanove da koriste blagodeti otvrene teme te izlo¾e konstruktivne, produktivne predloge. Bez off-a i malicioznog shvatanja reèi drugih korisnika... :wink:

Danas sam video profesora kako uredno èuèi na ulazu na fax, solidari¹uæi se sa ostalim studentima ¹to je za svaku pohvalu. Sa druge strane, ne vidim nikakav problem da neko od "osoblja" pu¹i u svojim prostorijama, dokle god to nisu amfiteatri, ¹to je pomenuto u temi napu¹avanje. Dok sam pu¹io, takoðe sam uredno trèkarao na pauzi na plato ispred faxa, ki¹a sneg, vetar... Kao ¹to sam uredno pu¹io po prozorima i terasama ljudi kod kojih se ne pu¹i u stanu. Ne vidim nikakav problem u tome. Ako hoæe¹ da pu¹i¹-mo¾e¹, ali mora¹ da se iscima¹ malo :wink:

A mera zabrane pu¹enja na na¹em fakultetu je zapoèeta ne zbog za¹tite zdravlja nepu¹aèa, nego pre svega-pu¹aèa, ¹to je i jedna od DU®NOSTI farmaceuta(ima veze i sa maslaèkicinim postom).
Kako pomoæi pu¹aèima: zabraniti im cigarete :wink: Ogaditi im pu¹enje, terajuæi ih na sunce vetar, ki¹u, sneg. Dok god je pu¹enje u¾ivanje - ne postoji razlog da se smanji broj pu¹aèa :wink:


Napominjem da ovim poku¹avama da tumaèim odluku fakulteta ( pre svega biv¹eg rukovodstva) da zabrani pu¹enje na fakultetu.


Inaèe i ja sam na faxu propu¹io. Pa kako poèeo-tako i prestao...

Enea

#78
svakog meseca, popushim koliko za jedan parfem od 100ml :pst

a bolje mirisati, nego smrdeti

@vlada89
'si ti neki opasan?


igrackica

Jao, ne staj mi na muku, ja ne pusim mnogo, ali skupo bre! :)
Kad ne budem imala para za krstene cigare ostavicu pusenje, to je sasvim sigurno!  :smekerica:
Kako bre Enea tolike pare, pobogu?
Pa, koliko pusis na dan?
Vladice, malo da ne diras starije kolege, a?  :F
Necu te vise braniti, bez obzira na ime  :wink:  :K
D, ti nas unisti, pa svaka ti cast sto si ostavio, mi ne mozemo i necemo i cuti za tu stetnost!  a005
I, sta kao sad brinu o nasem zdravlju ???
Poenta je zastititi nepusace i to je sasvim u redu, ali onolika zgradetina, a jako mali procenat studenata pusi na nasem faxu, tako da nismo vas bas mnogo trovali!
Mi cemo da nadoknadimo taj nikotin cim se zavrse vezbe na faxu, tako da ako im je to logika, pogresna je!
Najvise volim da pusim kod nekoga kod koga se ne pusi, pogotovu ako me taj neko puno voli, pa ne moze da mi kaze NE!  :siza:

jecapereca


Masha

Poenta je u tome da ce covek ostaviti pusenje onda kada to sam odluci. Da li ce kupiti Biomed protiv pusenja ili ce snagom volje pokusati da se resi cigareta to  moze da bira, ali prvo mora da odluci da vise ne zeli da pusi. Tesko da je mera zabrane pusenje u zgradi fakulteta nekog pusaca odvratila od te navike. Uveli ili ne prostor za pusace, njih ce biti. Ja cu svaku odluku postovati jer, kao sto vec rekoh, postujem nepusace.

vlada89

Sebe trujes,mene gusis,nemoj ovde da mi pusis (cigare)  :cvet

Enea

jao, vlado bash bismo te pogreshno razumeli da nisi stavio tu zagradu.

obzirom da necjete da zakljuchate temu,
procitajte poslednji mashin post,
i neki moj od ranije,
ja pokusavam da prekinem, a ovamo se bog zna kako zalazem za pushionicu.
ne ide.
lock.
od daljeg prosipanja price iz shupljeg u prazno, nemamo nista, ni mi pushachi, ni nepushachi..

Wlada

Znaci necete cikicu sa pijaninom?  :hmm

Darker

#85
Ok, da rezimiramo:
1 Da li hoæete ili neæete prostoriju za pu¹enje?
2 Kako biste je zamislili i gde?
Konkretni predlozi... :wink:

ivilija

HOCEMO!!!
U prizemlju, dovoljno veliku da ne moramo jedni drgima da cesemo ledja...da ima dovoljno stolica ili klupica i naravno dovoljno pepeljara...i iznad svega dobru ventilaciju i grejanje...da bude blizu automata za kafu. :124:
Toliko od mene mislim da je bilo dovoljno i nadasve kostruktivno.
Misilm da ljudi koji nemaju kostruktivne predloge treba da se drze dalje od obe teme!

Bred

da, budimo efikasni, smao konkretni predlozi.
o pusenju [cigareta] otvorite posebnu temu ako je vec nema  :wink:

igrackica

De, de, dobro adminici, smirite se :)
Sta da predlazem kad to od nas ne zavisi. Niti je neko lud da nam da pristojnu prostoriju kad ne znaju gde ce sa klincima!
Sta nam kaze dragi prof. Adonis, ima li nade za to?
Je l' neko pricao sa nekim na tu temu ili mi to u prazno razglabamo?
Svesni ste da prostorija mora imati bar 20 kvadrata, da vidim gde ce da nam je izmisle!
Ja sam za to da u kaficu (buducem, nekom, kad dodje novi gazda ili sta vec) bude dozvoljeno pusenje i tacka.

Bred

Igrackice sta bulaznis bre??  :K
Sa konkretnim predlozima predstavnici studenata mogu otici kod dekana i preneti te predloge a i ne zaboravi da ovo citaju i profesori a i sam dekan  :wink: