Prostorija za pu¹aèe na fakultetu?

Started by Enea, 11-09-2007, 13:43:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

nasty girl

molim vas bez dupliranja poruka, malo smanjite tenziju i molim vas bez citata citata citata ili kako god...valjda ste shvatili sta sam htela reci... :roll:

aziraphale

Quote from: vlada89 on 15-09-2007, 19:45:27
Ja ne zelim da se zabrani pusenje u globalu,tj zelim ali znam da je nemoguce... Samo skrecem paznju na to da vi znate koliko to skodi i koliko se o tome prica koliko je stetno...E jos na paklama pise LOSE PO ZDRAVLJE (kao kad bi popili otrov na kom pise da je radioaktivan). Mislim u neku ruku ispadate "tupavi" - ali ono,vas izbor..Samo sam to hteo da razjasnim.

Ps Hteo ne hteo moracu da prodjem kroz "pushionicu" ispred faxa  :djavo

je li vlado, da li bi smeo da kazes sve to, od rechi do rechi, u lice asistentima i profesorima na faksu, tacnije onima koji pushe?

vlada89

Da nisam student,da,ovako bi me verovatno uzeli na zub...Profesorima sa drugih fakulteta,doktorima,ljudima na ulici,svima,sto da ne? Jel gresim mozda?  :hmm

ivilija

E mali jesi uvlaka!!!Ako imas svoj stav o necemu trebalo bi da ga pokazes svima a ne da savijas glavu pred profesorima!
Ja na srecu mogu i profesorima da kazem i drago mi je sto sam nekima i rekal da lab nije mesto za pusenje i kad ne mogu ja ne mogu ni oni!
Imaces problema sto jedno mislis a drugo izgovaras pred pazlùjivo selektovanim ljudima...
Hajde sada smiri se malo izadji iz ove teme jer si u stalnom offu i pripremaj se za skolu to bi ti bilo pametnije...

vlada89

Jednostavno ne zelim da me odmah svi zamrznu i namerno poobaraju. Ipak previse rizikujem. A naravno ako bude doslo do takve neke situacije da cu da reagujem. Uvlaka nisam, niti zelim to da budem. Naviko sam da sam sam protiv svih i to je to.

nasty girl

jednom sam napisala poruku da smirite tenzije, sada je pisem ponovo....

i nemojte da me terate da zakljucavam temu...

Bred

1. Da li sam ja rekao da iznosite samo KONSTRUKTIVNE predloge??
2. Da li sam ja rekao da otvorite posebnu temu o stetnosti pusenja ako vam se vec raspravlja o tome??
3. Masha je u pravu, ako ste jednom izneli svoje misljenje , to je dovoljno ,nema svrhe ponavljati se i ubedjivati druge. Generalno receno, ne mislim ni na kog posebno
4. Sledeca poruka koja bude offtopic a pod 1. sam naveo sta je "ontopic", tema se zakljucava.
 :1 :nonono:

aziraphale

Quote from: vlada89 on 15-09-2007, 20:30:21
Da nisam student,da,ovako bi me verovatno uzeli na zub...Profesorima sa drugih fakulteta,doktorima,ljudima na ulici,svima,sto da ne? Jel gresim mozda?  :hmm

cenim tvoju iskrenost. mnogo bi zdusno zalajali kako bi, a ni prstom ne bi mrdnuli.

i da, mislim da gresis, posto si spreman da predjes preko svog vrlo cvrstog stava zarad sitnog interesa, sto tvoje "bi me verovatno uzeli na zub" u sustini i jeste, ne verujem da bi te iko od profesora uzeo na zub zbog takve sitnice. mozda im se ne bi dopao tvoj stav, ali te zbog toga ne bi dirali.

kako bilo, nashi predstavnici ce verovatno izneti nas predlog, oni ce se nekom mozda i zameriti, ali to je jedini nacin da se stvari na fakultetu promene na bolje. trazili smo oktobar 2, nismo ga dobili, ne znam da je neko imao probleme zbog toga, trazimo novi kafic, videcemo sta ce biti, sada hocemo "pushionicu", mozda je i ne dobijemo. svi na fakultetu zele da se stvari poprave, a to se nikako nece dogoditi ako svi samo sede i gledaju iskljucivo svoje interese.

moj savet tebi, kao kolegi brucoshu, ne podcenjuj profesore, nisu zlonamerna i nedokazana grupa, ima ih mnogo koji su stvarno fenomenalni, kao predavachi, ispitivachi i kao ljudi.

Masha

Pa ja sve vreme pricam da se ovde resavaju razni problemi, a najmanje se prica o onome cemu je tema posvecena. Ne mora da zazivi ta prostorija, ali to nece smanjiti broj pusaca bili oni medju studentima ili profesorima ili asistentima. Svakako, profesor moze da zapali cigaretu u svom kabinetu, otvori prozor, prsne posle toga neki miris i nikom nista.
@Vlada89 Je l` ti zaista mislis da znas bolje od mene da pusenje steti zato sto si nepusac? Meni u porodici niko ne pusi. Dakle, ja sam crna ovca. Ali, ova crna ovca ima obzira prema onima koji ne puse, dakle i prema tebi, ali ne vidim da ti imas obzira prema onima koji puse, a ne zele tebe da ugrozavaju.

Al-Jasmina

Vlado,
Ne vidim svrhu da natrljavas ljudima sta je zdravo za njih a sta ne-
zaboga ona "manekenka duvanske industrije" sa repertoarom bolesti na sebi
visi na faksu u holu vec vise od godinu dana
Svi znaju sta pusenje cini..

Ili se drzi teme OZBILJNO uz KONSTRUKTIVNE PREDLOGE
ili cu skloniti sve postove koji ostale clanove navode da
zajedno s tobom idu u off


Ovo vazi i za ostale,
iskulirajte
tema nije o Vladi i njegovom odnosu prema profesorima
vec o apsolutnosti ljudskih prava
makar ona bila i na LICNU stetu.




Bred

Ne, tema je o prostorijama za pusenje. Doslovce.

Masha

#116
Tacno, tema je o prostorijama za pusenje, tacnije, tema je o tome da se one uvedu na nasem faksu. Tema nije da nam neko objasni da je pusenje lose. Tu temu ne treba ni otvarati. Ona postoji. Aqua je otvorila tu temu jako davno i ona je mrtva vec jako dugo. Pa mislite malo i o tome. Pre nego sto nas ostalo opomenete da kuliramo Vladu i njegov odnos prema profesorima, opomenite Vladu da tema postoji. Pomozite coveku i daje mu link ili ove njegove off-ove preusmerite tamo.

Al-Jasmina

#117
Masho ja ti se izvinjavam,
i jesam i preko pm-a
da ne ponavljam receno  :cvet

Zelim da se izvinim ozbiljnim clanovima
koji se vec dugo trude da doprinesu
forumu sa kvalitetnim postovima
tako da onaj/ona ko cita to isto sutra,
ili za 2-3 meseca ili ko zna kad
ne mora kroz more UZALUDNIH postova da trazi poentu
vec da mu svaka tema bude kao interesantno stivo
gde moze da sazna nesto novo i dobije informaciju PO KOJU JE I DOSAO
u doticnoj temi



Toliko...

AquArius

Posto se slazemo da bi prostorija/prostor trebalo da postoji,
da li mislite da bi bilo dovoljno imati jedan (naravno za
pocetak potpuno zadovoljavajuce) ili vise prostora.

Koliko ima pusaca na faxu, da li jedna velika prostorija,
pa gde god i kako god ili vise manjih (npr. dve),
cisto da ako imas predavanje ne treba da trcis u kulu B za pljugu
(mada naravno, a bez uvrede) da ces da trcis, jer ti se pusi.

Tako eto neke stvari mi padaju na pamet.

igrackica

Pa, nece valjda da nas smeste na 3. sprat B kule, mislim to bi bilo van pameti, mada ne znam da li tamo ima neki prostor koji bi eventualno mogao da bude preuredjen za tu namenu.
Najbolje bi bilo da bude u prizemlju, ili negde dole...