opasan virus! unosi se preko msn-a

Started by Favis, 13-09-2007, 16:49:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Favis

Ne prihvatajte nikakva zip-ovana dokumenta i poruke tipa: is this really you?, wow i think I found your pics on myspace...
ja sam primila neki zip doc. IMG_1123...Komp mi je u haosu, sam salje msn poruke, otvara-zatvara prozorcice...uzas! Sad sam ga kao ocistila avast antivirusom medjutim kad sam usla na msn opet je poceo da salje poruke!
Najbolje je da se uopste ne ukljucujete na msn...oni koji ga koriste naravno!  :cvet

nasty girl

#1
i meni je uleteo od nekog lika..

on mi je rekoa da ga ocitim sa sptbot-om..

ali meni je to taman bio izgovor da reinstalram windows, tako da...probaj sa spybot (http://fileforum.betanews.com/download/Spybot_Search_and_Destroy/1043809773/1)...

Souris


besno pile


Enea

meni se najednom pobrisao chitav history, nakon posete myspace ( juche)

avast se stalno neshto dopunjuje,
a kada hocju da ga downloadujem, NECJE!

_d.0.t_

hmmm...  :hm
mislim da je to posao za viteza Koju

Enea

Dobro Viteze, ajde skini novi avast, memorije ima na pretek...

Samo da ne nestanu slajbice sa ekskurzije i mora, odoh odmah da kupim diskove i da ih recnem!

nasty girl

pa ne znam sta je sa avastom, mnogima ne radi dobro u zadnjih par dana ukljucujuci i mene... :hmm

Bred

Moja "zastitna" kombinacija [pogotovo neophodna ako koristite IE]:
Kaspersky antivirus
Zone Alarm
Spybot s&d
AdAware
:wink:

nasty girl

e ovako ja sam ceo zivto koristila kaserski i sada sam presla na avast...a kav je postao toliko losh... :wall: :wall:

i pored avasta koristim spybot i adaware...

Bred

mislim da slicna tema postoji  a a ko ne postoji otvorite novu. ajd sad da se baziramo na problemu koji je favis postavila...

Enea

favis moze da ode u windows, i da medju sistemskim fajlovima proba da pronadje taj zip... ali ako ne zna shta trazi neka zove nekog servisera. Mahom se svi ti sakriju ili u syst, ili u syst32(win'98) ili u my documents.
druga opcija, je preinstalirati operativni system.

toliko od mene.
nishta mi vishe ne pada na pamet.

ako mi sine josh neka ideja, javicju!

Favis

#12
Ugasila sam msn juce prepodne! Ocistila sam komp avastom, sve je lepo skenirano, nema virusa...komp radi savrseno i kad sam upalila msn sinoc opet je izgleda slao neke poruke...otvara "conversation" prozorcice a otvori mi se i ikonica za promenu boje prozora...najvrednija je, ne propusti da se pojavi ni jednom!  :namcor
Sad cu pokusati opet da se ukljucim na msn pa cu da vidim sta se desava...

Enea, uradila sam to! Nasla sam ga, izbrisala, pa sam posle ukljucila avast koji ga nije nasao a skenirao je komp skoro sat vremena! Druga opcija ti je dobra, a postoji i treca...ne paliti msn  :>

Favis

Ne mogu da se ukljucim na msn! Probala sam i nudi mi da moram da instaliram neku novu verziju msn-a! I posto je ne prihvatim, on me iskljuci!
...moracu potraziti strucnu pomoc! Hvala drugari na savetima!

Bred

ma jok, probaj ovde => http://www.mycity.co.yu/Zastita/  :wink: