opasan virus! unosi se preko msn-a

Started by Favis, 13-09-2007, 16:49:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

Quote from: Favis on 14-09-2007, 14:41:22


Enea, uradila sam to! Nasla sam ga, izbrisala, pa sam posle ukljucila avast koji ga nije nasao a skenirao je komp skoro sat vremena! Druga opcija ti je dobra, a postoji i treca...ne paliti msn  :>


a da obrishesh history?

Favis

obrisala sam! Sad cu da ga "uninstall-iram", da ga skroz obrisem, ocistim komp, pa cu ga ponovo instalirati za koji dan!

nasty girl

napisala sam ti sta da uradis....probaj to... cak sam ti i link stavila da ga skines sa neta... :hmm

Favis

videla sam hvala, radim sve samo da ne reinstaliram windows jer ne znam sama...a zreo je za reinstaliranje odavno!

Darker

©to se tièe download-a nove verzije-to je opu¹teno, ja sam je skinuo juèe...
Btw, ja nemam nikakvih problema sa msn-om, koristim ga za chat samo sa bliskim osobama i sve poruke koje dobijem od nekih nepoznatih(stranaca) odmah bri¹em...

olgica

I ja sam juce skinula novu verziju msn, radi mi opusteno.
Sva sreca ne dobijam poruke od nepoznatih,  msn mi ja samo za bliske osobe.
Moram priznati dobro ste me izparanoisali, uh pretrazila sam ceo komp.

Enea

ima necheg i sa myspace.. meni komp danima brljavi.. msn ne koristim, ponekad upalim icq


e, a evo sada pogledah datum, kad ono 1. octobar!! :namcor

Favis

ja sam obrisala msn pre par dana i ocistila komp! Presla sam malo na skype...bolje se i cuje i vidi...
Pisite kako funkcionise novi msn...dal da ga instaliram...

nasty girl

cista da znas da tog istog virusa ima i na skajpu...pa se pazi i ne primaj svasta...

Favis

hvala nasty  :cvet
posle ovoga, sigurno vise nista nepoznato ne primam!

Enea

da stvarno, bilo mi je glupo da ti kazem, ali shta si bre imala da otvarash to kada nisi znala ni od koga je?

Favis

ma znala sam od koga je!!...pricala sam sa drugaricom i posto su joj mama i tata usli u sobu ja sam mislila da hoce nesto da mi posalje da vidim jer ne moze da mi kaze...prvo text na engleskom pa dokument...i naravno zeznem se!! Nas dve to tako radimo...kad nesto pricamo "tajno" cim neko isuvise blizu pridje odmah se prelazi na pisanje poruka!  :> a konverzacija je ona klasicna "da, da, pa jeste i sta ima jos novo???"  :K
Enea ne treba da ti bude glupo, to bih verovatno i ja pomislila da se nekom drugom desilo...ali slucaj je krajnje smesan!