Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AnaCrvena

pa,u spaniji je sad pocela 7.sezona,emitovano je oko 125 epizoda ukupno.ovo sto sad ide na stb je 4.sezona!

mina-L

od sutra-ponovo Seranovi! Bas su mi falili! Slatki su mi i oni klinci"Santa Husta klan"!:-)

SLATKIS

joj mnogo volim ovu seriju trenutno ide repriza od sinoc
jedva cekam novu sezonu

Bred

#123
ja nikako da po'vatam ko je kome tamo dete.
Dijego i Lusija imaju svoju decu iz prethodnih brakova koja sad zive pod istim krovom?  :K

shiky

Jeste,jeste,Dijegovi su Markos,Gilje i Kuro,a Lusijini Eva i Tete  :cvet

Bred

O Boze perverzije, sad ce da se uzmu Markos i Eva  :wall: :bljak:

*

Bredly, nemoj mi reci da ovo nisi gledao?

Bred


*

#128
Pa, ove epizode kad se oni vere, vencavaju sta god? I sve to sa 17 god, eeeeej :K

Sole

ja to nesto opasno propustam?  :smekerica: :roll:
nisam gledala ne pamtim otkad, a sinoc zaspah u pola 10, tako da nije bilo sanse da cekam pola 11.  :run
znaci, ne verujem, Markos i Eva da se vencavaju?  :hmm
najjace kad  glume osnovce u pocetku serije, a imaju svi po 20 godina i koji kusur  :>

Bred

ne, nisam gledao ni vencanje a ni seranove uopste. do skora.  :wink:

Bla_bla_blaaaa

ma nece se vencati...to je sad kao fora  :K

a i dalje imaju po 17 god

Sole

oni stvarno nisu normalni  :shock
i u pozitivnom, a i u negativnom smislu!  :K
Eva je pristala  :ninja:
dosta situacija je nerealno, ali ja se tako uzivim da se skroz pogubim posle serije  :hmm :>
bar ne skidam osmeh sa lica  :happy:

AnaCrvena

naravno da nije realno,ali na tv-u skoro nista nije bas preslikan 'pravi' zivot!
a ovo je opet nekako toplo i porodicno i pozitivno,bas kao sto si rekla,uzivis se i ne skidas osmeh s lica!
i potrudili su se oko serije!mislim,tako puno epizoda,a ne gube puno na dinamici,i dalje je zabavno. :lol:
i nije fora kao u sitkomima-dve prostorije-cela scenografija,nego gomila lokacija(kuca,skola,kafana...),puno statista,i solidni glumci(malo neuklopljenih godina,ali dobro,sta sad  :K )-zato se vecina ljudi tako i uzivi u pricu!

mina-L

Super sto se opet vratio Dijego,bezveze je bilo bez njega!