Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

AnaCrvena

sigurna sam da ce biti reprize!
ali bilo je krajnje dirljivo... :)):
proucavala sam malo njihov sajt i koliko moje skromno znanje spanskog dozvoljava,skontala sam da je i kod njih emitovano ovo sto i kod nas,i jos 2 epizode poslednje sezone...ta poslednja sezona ce,koliko mi se cini,imati 7 epizoda,i valjda je to kao neki epilog ili sta vec...bice tu i nekih novih likova i obrta,ali se lusija nece vratiti iz mrtvih (kao sto neko rece) sigurno  :K

mina-L

 i ja sam isto malo visila na njihovom sajtu,ja sam skontala da ce se pojaviti Lusijina sestra :hmm

AnaCrvena

da,sa cerkom...dve nove Capdevilla u Santa Husti :)

Bred

ni ja nisam gledao te zadnje.
a na njihovom sajtu sam video da ce se Coni  :juju: sa onim "samoubicom" jos mnogo pre nego sto je to emitovano kod nas ...
:wink:

zerocool

 :juju: jao kako je dobro, nisam videla ovo, ups  :stid:
Ja sam se kasno ukljucila u seriju i nisam gledala poslednju, a taman se navukla.
Valjda ce da repriziraju, a ako neko cuje kad ne javi sto ranije

Enea

uf, ludilo je bila ta poslednja   :K

Bred

da, da, kad neko sazna kad ce biti reprize nek obazeno javi!!!
:wink: :K

Bla_bla_blaaaa

A jel gleda neko ovu novu? :roll:

mina-L

Ja ne,nista ne moze da mi zameni Seranove!  a005

Bred

#339


i



http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=165641&highlight=seranovi+download&page=182

:)): :>

Koga zanima sta se desava na samom kraju

[youtube=425,350]SMk3PathJHk[/youtube]


--

Serija Seranovi download (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,14563.0.html)

pink_panter

seranovi na 25 dvd-a,ako nekog zanima neka se javi na pp

zerocool

Videla sam danas na  Sudiu B da uskoro krecu nove epizode Seranovih  :wink:
Ne pise tacno kad, ali bice, jeeee

frckica-j

I kod nas se prikazivalo i bili su mi urnebesni! Znala sam da plaèem od smijeha, ali sve dosadi s vremenom.
A ovi klinci su mi ba¹ slatki!!! Stvarno zaljubljeni... Ma totalno slatko!

Bred

dokle su kod vas prikazali kovrdzo?

frckica-j

Uuuu, ne znam, nisam gledala do kraja! Ja sam prestala da aktivno gledam negdje kad je umrla Lusija.

Zadnje èega se sjeæam iz "bacanja pogleda" je da se Dijego muvao sa nekom profesoricom. Plavom, visokom.
Ali, mislim da æe da pu¹taju nastavke. Mo¾da se opet ukljuèim.

Malo mi je dosadila ista ¹ema svake epizode. Uvijek neki nesporazum koji se na kraju rije¹i. Ali ekstra su simpatièni. Da li se vrate Markos i Eva kasnije?