Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Nista mi nije jasno..sta je ovo sto si napisao da je na kraju :hm.....

frckica-j

Oèigledno sam se pogre¹no "odrazila". Pitala sam se da li su se poslije vratili Eva i Markos. To "na kraju" je vi¹ak.

:shy:

Bla_bla_blaaaa

ma ne kazem za tvoj post...nego na onaj klip sa dijegom?!

A mislim da se nece pojavljivati eva i markos...nem pojma

eve uopste nije bilo sad pri kraju...markos naleti u sto god...

Bred

blabla ako mislis na ono sto sam ja napisao "na kraju" ja shvatih da je to sam kraj serije?

:hmm

AnaCrvena

mislim da to jeste sam kraj serije.mislim,mrzelo me da odgledam ceo taj klip,ali znam da ima jos 7 epizoda,i to je kraj serije,nema vise! samo ne znam sta ce studio b sad da pusti,verovatno malo od pre i taj sami kraj...

frckica-j

Sad sam tek pogledala klip. Ako je ovo kraj serije, ne znam stvarno ¹ta da mislim...  :hmm

Bla_bla_blaaaa

Pa da...sta kao to je kraj serije...i kako ja sad to da shvatim...sve je to bio samo njegov san..ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj  :wall:

shiky

e bwe!!ja nisam gledala klip,a sad si ti upravo rekla  a005
a od kog dana ponovo krecu,je l'se zna?

Bla_bla_blaaaa

shiki ajd pls odgledaj klip...zanima me to iz nekog drugog ugla...posto onako kako sam ja shvatila je extra glupo...mislim bzw

shiky

cekaj,ovo sto je bred stavio na rapid?meni kaze file was deleted kad hocu da skinem... :ball2:

AnaCrvena

ne,nego ovo sto je sa youtube-a...i ja sam sad odgledala i stvarno je cudno,nista ne kapiram...sanjao je sve?ili je skocio i otisao u raj-svoju veliku porodicu?
http://mitele.telecinco.es/videogalerias/834.shtml
evo,ovde se moze pogledati cela poslednja epizoda...

frckica-j

Ja to nisam shvatila kao san, nego kao da je Dijego vraæen kroz vrijeme na dan poslije vjenèanja. Kao u pojedinim filmovima. Vjerovatno da sprijeèi da se desi ono ¹to nije trebalo. Razoèarana sam.  :wall:

zerocool

Jos uvek drze u neizvesnosti, pa ne zele da kazu kad krece novi ciklus. Ja sam videla inserte, bice zanimljivo i masno  :juju: :wink:

frckica-j

Èek èek, jel' to prije ili poslije ovog Dijegovog skakanja sa mosta? Ako je poslije, idemo sve Jovo nanovo...

Bla_bla_blaaaa

pa valjda je skakanje skkkkroooz na kraju... :roll: