Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

mislim da vise uopste nema...bila je samo prva epizoda i onda posle neki film, il serija....ako ne bude ni u utorak....zeznuli su nas...kao fora reprize... :box

*

E, ja sam zakljucila da ova televizija "Studio B" nije normalna...
Sva sam nesto smorena danas i gledam koje serije su na programu danas, kad pise "Zene fudbalera" u 21:30, kad ono, medjutim, ali... NEMA! Opet neka serija/film iz srednjeg veka  :box

ancika

ljudi, serija nije bilo zbog zalosti povodom smrti gradonacelnika,po pravilu se tad ne daju serije i emisije zabavnog tipa...a novine ocigledno imaju stari program...

Bla_bla_blaaaa

pa dobro...al dal je bio dan zalosti u cet?nebitno...verovatno je to...

*

Da, ali dan zalosti je samo danas, a nije bio u petak, tako da ne razumem zasto serije nije bilo u petak, kao sto ste rekli da nije bilo, ja nisam gledala
? :hmm

shiky

Pa ja ne znam,je l' se oni daju od ponedeljka do cetvrtka,ili od utorka do petka? :hmm

*

Mislim da je pisalo da se ove stare epizode daju od utorka do petka, a da su se pre davale od pon-cet...

zabica

Quote from: * on 01-10-2007, 11:44:21
Mislim da je pisalo da se ove stare epizode daju od utorka do petka, a da su se pre davale od pon-cet...
upravo tako! Ma jednostavno ih nema ni u cetvrtak, ni u petak...nije to zbog zalosti....neeeeeema ih  a005

shiky

Samo polako,necemo da panicimo,udahnucemo duboko,zazmuriti,i kada budemo ukljucili tv u 22 i 35 oni ce biti tu :trfr:  :> :> :>

tarantulica

Evo i ja da potvrdim da na Studiju B reklamiraju "Seranove" od utorka do petka, u 22:35
Javite da li su se pojavili  :cvet

*

Pa, tarantulo, cekaj utorak :K

Ivke

Malo su mi dosadni ovako mali...valjda ce uskoro da porastu... :roll:

Sole

Quote from: Ivke on 03-10-2007, 14:55:30
Malo su mi dosadni ovako mali...valjda ce uskoro da porastu... :roll:

:116: :116: :116:

ja ih lovila pre neki dan, i opet ih nije bilo.

e, idem sad bas da vidim hoce li vise te epizode!  :batina

Sole

stigli!  :>

gledah do malopre, toliko sam se smejala!  :siza:
ovo je bila jedna od boljih epizoda, bar od onih sto sam ja odgledala.
stvarno su likovi!  :Bog

Ivke

Nesto nisam gledala poslednjih dana, pa me interesuje da nisu mozda porasli??