Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ivke

 Cudi me da niko nije spomenuo ovu seriju...Meni je bas super...za opustanje mozga...jeste spanska a nije glupa..I nekako je u super terminu od ponedeljka do cetvrtka u 22:35...Nadam se da ima jos neko ko je prati...

marer_86

#1
da ... iskreno pratim je ja i to sam poceo da je gledam samo zbog spanskog jezika  ... i nema nigde nijedne serije koja je na spanskom a da nije glupa latinoamericka sapunjara :bljak:

nasty girl

e serija je odlicna ja bih je skidala sa neta ali ne znam kako stoje stvari sa titlvima... :hmm

suzaa1988

serija je extra.ali,iskreno,ne bi bila toliko dobra da nema kura

shiky

Hej,i ja je pratim,samo bih volela da je daju i petkom,mada ni parovi nisu toliko losi...ali opet ovako cekas od cetvrtka do ponedeljka  .blah.

Mili

I ja je pratim, skroz mi je simpaticna serija!

_d.0.t_

odlichna serija. pratim skoro redovno.
matorci su mi najbolji [u paketu sa savetnikom Ferminom] i to kako se medjusobno pomazhu. smejurija.

suzaa1988

da li neko mo¾da zna jesu li promenili termin serije ili vi¹e neæe da je pu¹taju?

komsha

Ovi sa studia B kazu da ce da reemituju sve postojece epizode, a i da su okupili nove dve sezone.

Ostaje stri termin 22.30 , a repriza je ja mislim u 17 casova .

Serija je super, a Dijego je car .

suzaa1988


zvecarka

serija je vrh! ja sam pocela da je gledam iz dosade ali sad vec pratim redovno! nekad odovara sto nema petkom uvece  :wink:

Ivke

 A sada svi svi obozavatelji Seranovih ispred tv-a...Salu na stranu, ali meni bas prija posle celodnevnog ucenja...tako da sada jedva cekam...

Bla_bla_blaaaa

Hajd hajd....mene malo nervira fiti al dobro ok su svi :D

nasty girl

#13
e ja nikada ne mogu da provalim kojim danima se emituje i u kolkiko sati....

ajde pomozite mi...

sandric