Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ciciban


shiky

Quote from: nasty girl on 23-09-2007, 10:19:43
e ja nikada ne mogu da provalim kojim danima se emituje i u kolkiko sati....

ajde pomozite mi...

Radnim danima,izuzev petka,od 22 i 35  :cvet

Sole

a kada je repriza?
ja sam jednom uhvatila u 5, pa u 6, a nekad je i 12 ujutru.
vise nista ne znam sta rade sa ovim programom...  :hmm

suzaa1988

sad su promenili termin. daje se od utorka do petka od 22.35, a repriza je u 17.10 otprilike, nakon vesti

shiky

Sto su nevaljali,samo menjaju termine! :F


jecapereca

Odgledala sam 3,4 epizode - nevezane i dopala mi se

zabica

Ja sam ponagovoru odgledala 2 epizode, nije lose mada podseca me na kompanjerose. Ono sto valja je pravi spanski jezike (a ne onaj mexicki)!
I procitah temu da vidim kad je repriza i i dalje sam totalno zbunjena  :roll: :lol2:

Ivke

 Ranije je repriza bila u 12, a sada sam je ja "uhvatila" u promenjenom terminu u 17:10 tako da je to najsvezija informacija... :roll:

shiky

Rekose da veceras krecu od prve epizode..

Sole

da, da, zbog velikog interesovanja pocinje od pocetka od 26.09., odnosno od danas!  :Bog
samo da ih mi pohvatamo sa terminima.  :hmm

meni se mnogo svidja ona pesmica sto prati tu reklamu za ponovno prikazivanje.  :~

shiky


Sole

[off] kad pre napisa? [/off]   :hmm   :>

Ivke

 Ja sam se bas iznervirala sto krecu od prve ponovo jer su rekli da su otkupili sve snimljene epizode i sad odjednom, kao zbog velikog interesovanja  :wall: , krecu od pocetka... Mogli su da nam puste do kraja pa posle da repriziraju... :F

jecapereca

Quote from: shiky on 26-09-2007, 08:20:57
Rekose da veceras krecu od prve epizode..
Prilika za nas koji nismo pratili seriju od pocetka da je odgledamo, a kao sto vidim repriziranje nervira one koji su je vec pratili..

zabica

Quote from: Ivke on 26-09-2007, 09:18:22
Ja sam se bas iznervirala sto krecu od prve ponovo jer su rekli da su otkupili sve snimljene epizode i sad odjednom, kao zbog velikog interesovanja  :wall: , krecu od pocetka... Mogli su da nam puste do kraja pa posle da repriziraju... :F

ja koja sam se ukljucila od pre 5 epizoda isto mislim da je bas glupo sad ispocetka jer sve znamo sta ce se izdesavati...ali ajde....
I opet sam sinoc pratila sa punom paznjom :happy: