Serija "Seranovi" na STB

Started by Ivke, 14-09-2007, 21:49:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mina-L

nema tu krvnog srodstva,dakle-nije incest!:-) Jedva cekam da krenu nove epizode! :~

vlada89

Mene pocinju malo da smaraju... Valjda je neka mala kriza  :roll:

jecapereca

Ali Bred to je samo serija.
Sta onda treba reci za seriju nip/tak iliti rezi me na b92?Bilo je par epizoda da se svako zapita nad njima.

Bred

Dobro me podseti , vec se danima nakanjujem da otovrim temu o toj seriji. :wink:
I evo je ovde rezi me (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13035.0.html)

AnaCrvena

ma,brede,sto se toliko udubljujes!bas je serija opustena,i minimalno dirty u odnosu na razno djubre na televiziji!

[off] a nip/tak-bolestina! [/off]

Bred

[off]pa jbg, izgubim interesovanje cim uocim neku nelogicnost.[/off]
ali , kad pustis mozak na pasu, onda ovu seriju stvarno mozes da gledas sa uzivanjem.
:wink:

mina-L

Od danas nove epizode,juuupii! :~ Zao mi Fitija,dobrica,a ostavi ga ono strasilo-Kandela!:-(

vlada89

Sta se desilo sinoc???  :shock

Bred

Æoni slagala Dijega da je trudna s njim, Fiti i Kandela pokusali da se pomire boravkom u kuci na selu ali su se tu pojavili i Dijego i Lusija a zatim je dosla i Æoni i Santi.
Cirkus.
:K
Lusija se naljutila na Dijega sto joj nije rekao za dete itd itd.
Na kraju se pomirili i Lusija je dosla da zivi kod Dijega a Kandela otisla sa svalerom.
Markos rekao Evi da nece da ponovo budu zajedno, medjutim ipak je otisao za njom u Tuluz i sve je i tu ispalo ok.
Eto, to je to otprilike.
:K

Enea

Ja volim da gledam ovu seriju.
Gledam je jer se oko 15 min od srca ismejem. :happy:

vlada89

Vratila se Eva? Pa sta je sa njima sad? Nisu zajedno?

Bla_bla_blaaaa

ma vlado poooolako...videces....Cek jel veceras krecu nove...Pa da... :~


aaaaaa pa necu moci da gledam  a005

Bla_bla_blaaaa

Meni je ova vecerasnja epizoda bila malo smooor... :roll:

*


vlada89

Santi i ja smo u istoj formi sto se tice trbusnjaka  :K