Finale Zvezde Granda 2007.god

Started by Bred, 15-09-2007, 22:55:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ivana_89

joj ja sam gledala to D¾et set  :lol2:
haha
odlièno uradjeno, vo je najbolji  :> :> :> :>


èestitke Du¹anu, lepo peva deèko  :cvet

Gocca

Mozda ce Grand, sa novim pobednikom, da krene da forsira nesto sto lici na muziku  :hm

njammmm

 a meni od svega toga nekako :bljak:

_sanja_

svaka cast dusanu! decko ubedljivo najbolje peva, i peva kvalitetnu muziku za razliku od npr. rade! miki,nemanja i dinca su takodje bili super! ali dule je zasluzeno pobedio...ocigledno da je glasao narod koji zna da prepozna dobru muziku...i drago mi je zbog toga.  :pljes:  :pljes:  :pljes:

Enea

Quote from: besno pile on 16-09-2007, 01:04:28



( :1  sve nas gleda big bredli  :> )

ali roflmao!


koliko je ono bilo glasova? milion puta 30din, koliko mu to dodje?

igrackica

Da, da zaradili su Boga oca!
Ja sam gledala, ono kao sto mikele kaze, kad se sprema ovaj ispit, sve te zivo vise interesuje :)
Dinca je apsolutni sluhista, tvrdim da je najkvalitetniji pevac od svih njih!
Svilar nije los, ali "Lejlu" je promasio u jednom delu i genralno je kao motka, uopste nije za zvezdu! Mada mi ga je bilo zao na kraju, neka je pobedio!
Radmila je prvu pesmu potresno otpevala, a i nervira me, drago mi je da nije ona pobedila, prosta je bre mnogo!
A najvise volim onog plavusana, bas mi je simpa, nekako je pun zivota, ali nije za prvog, nema bas neke pevacke kvalitete, mada sam za njega navijala.
Eto, svi zivi su to gledali, pa ko hoce da se folira, nek' izvoli...

Bred

ono sto je meni zanimljivo jeste da se opet nije potrefilo da oni koji su vazili za favorite da i pobede  :hmm svilar nikad nije vazio za nekog ko moze da dodje do finala a kamoli da pobedi :face:

Ksenija

Upravo to ,kad spremas ispit sve ti se drugo vise radi od ucenja...
MOj favorit je bio Nemanja...nije pevao pesme koje mu najbolje leze...al za mene je on najbolji..
svilar je smotan,zalutao u pricu apsolutno...ko motka,nije za zvezdu...i glupo mi je da neko ko u svom repertoaru ima samo Colu i Toseta,moze da pobedi...ali to je kad su ispali neciji favoriti svelo se na to daj da glasam za ovog smotanog da ne bi pobedila Rada...al kako bilo on je pobedio...
i Svaka cast...lep i skolovan glas..
Bravo Dule! :pljes:

mada je ovo bila cista formalnost,svi ce oni da snime albume i procice i bolje oni koji nisu pobedili...

mina-L

I moj favorit je bio,naravno,Nemanja,ali opet svaka cast Svilaru,lepo decko peva! Ali, Sasa Popovic me tako zivcira, tako mi je antipatican... :bljak:

Souris


Bred

a zanimljivo je i to da su mnogi glasali za njega da Rada ne bi pobedila?  :hmm

igrackica

E, da to sam i ja htela da pitam.
Ne znam sta je toliko iritantno kod te devojke, ali ocigledno je da dosta nas deli to misljenje.
Mislim da je bila ubedjena da ce pobediti, a takvi ljudi me nerviraju. Svilar je najskromnije dete i neka je pobedio, bas mi je sad milo!
Nego, vide li neko da je stalno cackao onu igracicu u zutom i da je stipnuo jednom kad je odlazio sa scene?
Bas sam radoznala  :plez
A Sasa je fuj, skroz je netaktican i organizacija ima milion rupa, sve je to na jako niskom nivou, ali pali masu, pa sta da se radi :)

Souris

zamisli onda na kom je nivou masa
budi govedo bobane..........

vlada89

Kao i uvek kruze price da je namestaljka,da je namesteno da on pobedi jer se "grand" "menja"....Ja to inace nisam gledao,ali svavi put kad ga vidim on peva Zdravka Colica,sto mi nesto ne ide uz grand...al ajde

Sole

ja sam bas mislila da ljudi ne vole mnogo Svilara!  :K
o Boze, meni je on nevidjeni smor, setio se da se pokrene na sceni tek za finale, a do tada je bio ukocen non-stop. ima lep glas, ali neka hvala, ne uklapa se ni u Grand, a ni u moj ukus!  :nene:
bez imalo zivosti...  :bljak:

a Rada je jedna po meni vrlo skromna devojka i mislim da uopste nije bila ubedjena da ce pobediti i ne verujem da je glumila iznenadjenje svaki put.  :nene: :cvet
dajte molim vas, ona dolazi iz nekog tamo malog sela, ovo je za nju New York, dovoljno joj je bilo sto je prolazila iz kruga u krug, pa da ne bude zadovljna i sto je stigla do superfinala.  :cvet
to je moje misljenje i smatram da je vise zasluzila od Dusana da bude zvezda, jer mislim da su jedino ona i Dinca, eventualno Milan stvoreni za scenu.

od Dusana nisam ni ocekivala da ce do ovde stici...
ali...
gotovo sad...