Finale Zvezde Granda 2007.god

Started by Bred, 15-09-2007, 22:55:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


Ksenija


Sole

nemam komentar!  :ball2:
bzvz...
:roll:
Rada i Dinca su bili najbolji.

stvarno Bred, brzina ti je vrlina!  .blah.

Bred

#3
mislim da smo prvi na srpskom netu objavili ovu vest! da vidim ima li ko brzi.
preshisali smo i b92.  :K
btw pobedniku je nagradu urucio glavom i bradom Vlade Divac verovali vi to ili ne.  :wink:

Masha

#4
Pa, ja se ne bih ponosila tom brzinom, a sto se Divca tice, njegov doprinos povezite sa njegovom akcijom i oprostajem od kosarke. Ni tim se ne ponosim, a rekla sam i vise nego sto bih smela.

Sole

#5
malo se sastavio nije  :roll:
zbunio se covek, te bravo, te ovo, te ono...
i jos je poceo da deklamuje neke brojeve, ali kao da ga niko nije slusao... :run
ne mogu da verujem da je Tas bio prepun...
jao...
i zasto se uopste Vlade spustio na taj nivo?

biwi

#6
Pa jebote coveku treba jos neki dinar, malo mu je ovo sto ima...
A sto se pobednika tice, svaka mu cast za glas, ja ga nesto i iskreno ne gotivim, moj favorit je bio Nemanja, i prva i druga pesma su mu bile fenomenalne, ali ipak je suvi kvalitet presudio :wink:

p.s. ocekivao sam da Novak Djokovic uruci nagradu za prvo mesto

Masha

#7
Biwi, tvoj post scriptum me je bas nasmejao. A sto se tice posta, ne radi se tu o tome da njemu treba vec ukljucite malo vijuge. U ovoj zemlji sve se placa, to je tacno i onda ubacite tu akciju koju Vlada sprovodi, ako znate koja akcija je u pitanju, i sve ce vam se samo kazati. Ali, ova tema nije o Vladi vec o zvezdama granda pa neka tako i ostane.


marer_86

#8
sta li ovaj trazi samo u grandu ... da nece neka revolucija granda ... tose,zdravko,bijelo dugme ... onaj covek peva sve samo ne grand muzicicu :K :K :K

Wlada

Na kraju ce da ispadne da Srbija ima vise "zvezda" od Holivuda i MTV-a zajedno... A sve zahvaljujuci nasoj divnoj ruzicastoj televiziji  :bljak:  :bljak:  :bljak:

besno pile

 @wlado,
zar ti nisi cuo da su srbi nebeski narod?!
:K

Wlada

mi smo sa tog neba davno pali pilence  :a

PS Imao bih stosta da kazem na tu temu ali bojim se da bih se bezveze raspisao a i otisao bih u off


besno pile

ali neki jos uvek lete.... :roll:


( :1  sve nas gleda big bredli  :> )

Wlada

Ma sve je to nasa dika i ponos, svih 1000 zvezdica granda. Blago nama sa njima  :wink:

whatever

Апропо становника неба и Грандових звезда, трејлер једног филмића: http://www.youtube.com/watch?v=uHVOOsykL_k

А овај ми је много комичан: http://www.youtube.com/watch?v=3-pgOGc27rA

Опростите на оф-топику, нећу више  :>