Ljudi æe u buduænosti biti biseksualni

Started by tarantulica, 16-09-2007, 07:37:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

alfie

Neæemo postati biseksualci, veæ hermafroditi!
JER TI TO ZASLU®UJE©! Kako ka¾e jedan u nizu reklamnih slogana koji je olièejne propasti èoveèanstava!
Su¹tina toga je da ima¹ sve ¹to ti je potrebno, 2 u 1! Da si sam sebi dovoljan ili dovoljna... mada, tu onda nema Ona/On... uf! Vrti mi se u glavi...
Enivej, hoæu samo da dam jo¹ jednu novu vizuru.
Mislim da su to savremeni trendovi...
Kao, svi se otudjujemo,sve vi¹e je usamljenih pojedinaca,prelaze ljudi tridesetu,a i dalje su sami, èetuju,gledaju tv,fejsbuki¹u se, igrice, virtuelna stvarnost...
Mu¹karci su stoke, ¾ene su kurve...
Neæemo da pravimo bebe, ona seruckaju,peglaju,vri¹te i plaèu! èine te starim, neinteresantnim. Bebe su teret, obaveza..
Hoæemo sve za sebe same! Mi smo najbitniji!

Pi¹a? Imamo!
Ribica? Imamo!
Vozi, Mi¹ko!
JER TI TO ZASLU®UJE©!



Wlada

Бисексуализам...хомосексуализам...
Да ли је то природно (биолошки)? Није.
Да ли подиже човека на еволутивној лествици? Не.
Да ли штети човеку? Да, јер не спушта човека на еволутивној лествици, него га брише.
Да ли то пропагирају паметни људи? Нисам чуо још...

Да ли је нормално? По мени не.(тачка)

mimil

nisam ni sumnjala da cak ni isti pol ne moze da odoli dirigentovim carima...

Quote from: Wlada on 21-03-2008, 18:26:53
Да ли то пропагирају паметни људи? Нисам чуо још...

onda nisi dobro slusao... i sta ti podrazumevas pod propagiranjem homoseksualizma?

Wlada

Под пропагирањем хомосексуализма и бисексуализма подразумевам све оно што појединац или група раде у циљу пропагирања горенаведених покрета (јер то јесу само покрети...ништа више).


mimil

#19
znaci pod propagiranjem podrazumevas propagiranje   :K

ne mislim da su u pitanju pokreti i dalje ne shvatam koje si ti to glupake primetio da propagiraju...

ali da ne idem u off, ovde se govori o buducnosti, a vreme ce pokazati da li su ova predvidjanja tacna...

Kamicak

Ogavno mi je samoreklamiranje pedera i lezbosa,u principu nek svako trti ono sto voli, ali ostatak sveta za to i ne mora da zna
( stav tipa peder sam,tim se dicim,watch me, watch me...) :bljak: :bljak: :bljak:

dirigent

Quote from: mimil on 21-03-2008, 19:22:47
nisam ni sumnjala da cak ni isti pol ne moze da odoli dirigentovim carima...


  Ne znam ko sve ne moze da odoli mojim carima , ali ja se zanimam samo za suprotan pol. Ali priznajem da sam zensko , zanimao bih se opet za devojke.

         

Darker


zerocool

Necu da ulazim u pitanje da li je bolest biti sa suprotnim polom, jer nisam imala prilike da se uverim u to, ali da je pomodarstvo, to sam videla milion puta.
Prica ide, bila ja na zurci  i neki tip se vrzma oko mene, a njegov ortak oko moje drugarice, kad odjednom krene mene da muva riba, a njena ortakinja moju, i nas dve iskuliramo jadnice, kad one krenu medjusobno da se pipkaju i krljaju. Ribe su bile skrndelji, ali stvarno, ali su navukle paznju ovih likova koji kao i svi muskarci imaju san da budu sa dve ribe, svi srecni, sem mene kojoj se pegla kad se setim njihovog cmakanja.
Inace, muskarci ne treba da brinu da li ce ih pederi startovati, jer oni pravi podmecu guzu, a ne traze tudju :> :> :>.
Meni je zao samo sto svi lepi muskarci krenuse na drugu stranu, a ionako je odnos zene : muskarci 8 na 1, pa grabite zene dok jos ima, bez preteranog biranja :>

alfie


Al-Jasmina

 :ohwell:
Nikad vise ljudi na svetu nije bilo
a kriza se do grla popela :> :> :> :>

dirigent

Quote from: zerocool on 23-03-2008, 15:51:54

Meni je zao samo sto svi lepi muskarci krenuse na drugu stranu, a ionako je odnos zene : muskarci 8 na 1, pa grabite zene dok jos ima, bez preteranog biranja :>

         Vidju ti ovoga , ja cu onda samo ssesti i cekati da mi pridju.  :smekerica:

zerocool

Quote from: dirigent on 26-03-2008, 07:52:05
Quote from: zerocool on 23-03-2008, 15:51:54

Meni je zao samo sto svi lepi muskarci krenuse na drugu stranu, a ionako je odnos zene : muskarci 8 na 1, pa grabite zene dok jos ima, bez preteranog biranja :>

         Vidju ti ovoga , ja cu onda samo ssesti i cekati da mi pridju.  :smekerica:

Pa mi ocigledno ne izlazimo na istim mestima :wink:, devojke ne da prilaze, nego zaskacu tipove, a najveci bedak za muskarce je to sto su u vecini slucajeva krs ribe, pa zbog vase lenjosti zavrsite sa gorom ribom, a dobra cica izvisi. Mada ovo nije generalno, jer ko se cima taj i dobije, a glupo je da se samo jedna strana cima, jer to lici na lov, a ne na muvanje  :ljubav:

stef

 Svi muskarci su vec biseksualni...Mozes da je nazoves kako hoces, ali Desanka je ipak muska ruka... :K

Eh sad za zene ne znam statistiku... :roll: