[Anketa]Studentski postpaid paket koji bi vam odgovarao

Started by Bred, 16-09-2007, 18:25:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Dakle, imajte u vidu trenutne cene i pakete domacih mobilnih kompanija i budite umereni u zahtevima.
Voleo bih da vidim kakav i koji paket bi vam odgovarao.
Sa kolikom mesecnom pretplatom, sa koliko besplatnih minuta unutar mreze, sms-ova, podataka za gprs?
Cena minuta i sms.
Budite realni

Sole

[off] Bredli, castis? [/off]
:K
[off]sorry za off, samo da smislim...[/off]  :a

Bred

samo me interesuju studentske potrebe u tom smislu  :wink:

vlada89

Pa meni je extra prepaid ali ako bih morao da se odlucim onda:

Uzeo bih 70 besplatnih poruka, 30min razgovora (u mrezi i van nje), svako prekoracenje: 1 min poziva 5 dinara u mrezi, 8 van nje i poruka 2,3 dinara. Za ovo bih izdvojio nekih 350-500 dinara.

zvecarka

mts je odlican sto se poruka tice na onoj tipi tarifi zato ja imam jednu karticu samo specijalno za to, poruka 1.06din sa pdv-om i svaka 8. besplatna, a koristim mts bel-100 postpaid paket inace mesecna pretplata je 650din ali ja ga uvek preteram jer mi je stvarno malo 20min ka drugim mrezama! odlican je za one koji znaju da se kontrolisu! ja pokusavam ali... telenor mi nikada nije odgovarao imala sam jedno vreme postpaid ali sam vrlo brzo batalila jer nikada nisam znala kako sam napravila ogroman racun verovatno jesam ali tada nisam imala mogucnost proveravanja racuna tokom meseca sem pozivom 9863 sto se dodatno naplacuje! mts ima i dobru stranu sto mozes da ogranicis koliko trosis tako sto trazis da ti stave blokadu preko odredjenog mesecnog iznosa!

Bred

ok kakv bi mtsov paket potpuno zadovoljio tvoje potrebe plus bio poviljniji od tog koji koristis?

zvecarka

pa ovaj mi je relativno dobar ako naucim da se kontrolisem! Potrebno mi je samo vise minuta ka drugim mrezama i to je to... A sto se cene tice nije nista strasno jer sam na prepaid paketu dopunjava dosta vise!

Jeca

Meni se svidja recimo onaj paket na mts mix ili na telenoru prenesi....

Nema ogranicenja koliko u kojoj mrezi minuta, ali recimo za 500 dinara pretplate neka bude 125-150 minuta bespl razgovora prema bilo kojoj mrezi i isto toiko bespl. poruka mozda cak i 50ak vise (vise saljem poruke, nego sto razgovaram), posle toga se naplacuje svaki minut oko 3-5 dinara, a poruke do 2,5 dinara!

E sad...koliko sam ja bila realna, nisam sigurna  :run

katarina

250poruka
50min van mreze
150min u mrezi

da pretplata bude do 1000din sa PDV-om.


Goku

http://www.etc.org.yu/

  Nije paket ali je postpaid, i mislima da na kraju ispadne nesto kao

Quote from: katarina on 18-09-2007, 23:27:24
250poruka
50min van mreze
150min u mrezi

da pretplata bude do 1000din sa PDV-om.


  Ukratko 30 din mesecno, min u ETC mrezi 0.99 para bez pdv-a, poruka oko 2 din, minut ka 064 i 065 oko 3 din...       Raspitajte se pa vidite da li vam odgovara.

  Mozda sam trebao da otvorim novu temu, ali nisam siguran gde bi to trebalo da bude pa neka Admin prebaci. PozZ

Bred

nope, postoji tema o tome.
minut je skuplji i vazi samo za one koji su u etc mrazi a njih je malo.
:wink:

katarina

A i telekom je u pitanju....ne bih da menjam broj

tarantulica

Bel 150, ¹to se tièe razgovora (120 min u mre¾i, 30 van mre¾e)
Samo uvek prekoraèim poruke...
®elela bih 300 poruka...
Za istu cenu (1000 din)

P.S. Prosledite ovo zlatnoj ribici ili èarobnoj lampi, jer sam jo¹ godinu dana obavezna da imam ovaj paket  :wall:

Bred

pa te poruke mozes da dokupljujes tarifnim dodacima. :wink: