27. Februar 2008. (sreda) klub Danguba u 21:30h Straight Ahead

Started by Miron, 19-09-2007, 14:47:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Miron

9. oktobra 207. godine od 21h u klubu Danguba (kod studentskog doma Lola)svirace grupe Burning Desire i Straight Ahead! Na repertoaru pesme Hendrixa, Joplinke, Doorsa, Parpla, Cepelina, Kalta, Floyda...ako volite ovakvu muziku OBAVEZNO dodjite!!!
Za vise informacija pisite na [email protected], i pogledajte www.myspace.com/straightaheadband
Pozdrav i vidimo se...

Miron

Sledeceg cetvrtka (28.09.2007.) na splavu Knjaz svirace bend Straight Ahead. Sve sami hitovi Hendrixa, Doorsa, Joplinke, Cepelina, Parpla, Kalta...Ako volite ovakvu muziku obavezno dodjite...splav se nalazi na savskom keju, a zainteresovani nek mi pisu za detaljnija uputstva!
Na splavu imaju i stolovi za bilijar, stoni fudbal, pikado i ostale zezancije kojima mozete da se zabavite...
Pozdrav i vidimo se

Darker

je l' da da æe to biti i posle roka, je l' da? :~ :~ :~
:hmm

Marina


Miron

Pa bice svirki i posle roka, al ne znam dal ce biti na Knjazu...Bice 9-og oktobra u Dangubi, a  posle toga,hm, pa bicete obavesteni...
Samo vi dodjite bice cuge... :ziveli
Pozdrav  O0

mali veseljak

kol'ko je ulaz i kadE pocinje svirka?

Miron

Ulaz 100 din, a svirka pochinje u 22:30, ni minut kasnije...sviramo tri bloka, znaci do 2!
Pozdrav

Miron

Samo da se u ime benda Straight ahead zahvalim svima koji su sinoc bili na svirci...ako vam se dopalo posetite www.myspace.com/straightaheadband za informacije o sledecim nastupima, mada ce informacija o nastupima biti i na ovom forumu...
Pozdrav i jos jednom hvala na podrsci...

Miron

Hey ljudi priblizila se svirka u Dangubi...samo vas podsecam da je to sad u ovaj utorak...dodjite bice ludo...Sviraju dva benda Burning Desire i Straight ahead! Na repertoaru hitovi Hendrixa, Parpla, Cepelina...ako volitete dobar hard rock zvuk dodjite da nas cujete...
Svirka pocinje u 22h, a ulaz je 100 din! O0

Miron

Sutra veche...SVIRKA!!!
Dodjite...

Miron


...Zvezdana...

Hej,tek sad provalih ovo...a odavno obecavate neku svirku  :~  :BogHajde ti nastavi da nas informises na forumu,i sledeci put dolazimo. Jos kad bi bilo drugo neko mestasce...danguba  :hm,al dolazimo sigurno sledeci put!Svaka cast :Bog

Miron

Hey ljudi, da se zahvalim svima koji su bili u Dnagubi...bez biohemichara se ne moze...hvala Jasna, Marina, Jelo, Miro, Miske, Calija, i ostala ekipo...nadam se da vam je bilo dobro kao sto je nama bilo  O0
Za one koji nisu bilu samo da kazem da ne propuste nas sledeci nastup u Dangubi (mada jos ne znamo tacno kada ce to biti) jer ljudi zvuk je savrsen...nabacili su tonca i novu opremu i ne da se lepo chuje...
Aj u zdravlje
Miron Jimi Sopic...od danas asistent na institutu za medicinsku biohemiju...vidimo se na vezbama puc salim se  :lol:

Marina


ivilija

Zaista sam PONOSNA NA VAS DRAGI MOJI!!! :pljes: :pljes: :pljes:
I moram da priznam da iako sam bila jako umorna potpuno sam uzivala u Kristininom glasu i izvodjenju ostalih clanova benda!
Drago mi je sto sam bila deo podrske mojim milim em dragim biohemicarima!!!
danguba je super a svirka je bila jos bolja!!!
Nisam bre ni sumnjala u vas!!!
Aj pa se vidimo na prakticnom iz klin. hemije...nadam se da ces me ti ispitivati...hahahahaha...nego da se ne smejem ja puno...nemoj da posle bude..."koleginice a kako bese vase ime????Katarina Cendic???srednje...spejseri...ili tako nesto...???Molim vas potsetite me..."Buahahahahaha
Ne mogu da te zamislim kako ispijas kafe sa Natasom i Jelenom...no zivi bili pa videli... :Z