Pozori¹te

Started by Darker, 11-05-2006, 12:32:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sandric

Meni se ne dopada Dobrodosli u Srbiju,Dragan Jovanovic jeste super ali takvu kic predstavu nije smeo sebi da dozvoli

mina-L

Jel moze neko da mi preporuci neku dobru predstavu u Ateljeu 212? Stiglo mi je da dobijam 50% popusta na Atelje ako preko e-mail adrese rezervisem karte,pa bih bas to da iskoristim!

SUNCE

Dugo putovanje u noc..jeste da je drama,ali jako lepo uradjena..btw,ako volis zenske filmove-Ranjeni orao je pun pogodak..bas za odmaranje mozga.. :ljubav:

mina-L

Evo sad bas citam o cemu se radi i ko glumi u DUGOM PUTOVANJU U NOC:Petar Kralj, Ruzica Sokic...porodicna drama

Enea

Quote from: mina-L on 02-12-2007, 16:00:30
Jel moze neko da mi preporuci neku dobru predstavu u Ateljeu 212? Stiglo mi je da dobijam 50% popusta na Atelje ako preko e-mail adrese rezervisem karte,pa bih bas to da iskoristim!

O0 eunet je najbolji :happy:

zoe

Гледала сам Дуго путовање у ноћ пре нпр. 2 године. Одлична представа! А како не би била кад је драму писао нобеловац Јуџин О'Нил, а играју врсни глумци...

Такође, препоручујем и да се драма прочита!

Smrda

evo da ja preporucim Visnje u cokoladi,u Zvezdara Teatru...
sve su poznati glumci,a ja sam bas bila odusevljena Vukom Kosticem..
pogledajte

Masha

Vuk Kostic je odlican glumac! Ko nije gledao Veliku dramu u Narodnom pozoristu neka pogleda. On je tu fenomenalan! A i predstava je odlicna.

marer_86

gledao sam barbelo o psima i deci u JDPu i Hitler i Hitler u Ateljeu 212 ... srdacno prepurucejm i jednu i drugu


slobokv83

Velika drama je stvarno odlicna,mada traje 4 sata sa pauzom izmedju cinova i da: Vuk Kostic je stvarno odlican(mada vrlo cesto imam problem da objasnim ljudima ko je Vuk Kostic).

joe13

Velika drama je za svaku preporuku,ta 4 sata prolete,tako mi je tema drzala paznju,a i zabranjena ljubav Vuka Kostica u predstavi je farmaceutkinja,zar ne?

Kamicak

Jos jedan bambi za Vuka Kostica,a zasluzio ga je ulogom u "Jastucku" u BDP

slobokv83

Ovo je njegova ljubav u predstavi(Helga),mada se ne secam da je bila farmaceut.

joe13

Jeste sigurno,farmaceutkinja Nemica ili iz Zagreba zaboravih sad,ali farmaceutkinja sigurno!

alfie

Quote from: joe13 on 27-12-2007, 21:42:31
Jeste sigurno,farmaceutkinja Nemica ili iz Zagreba zaboravih sad,ali farmaceutkinja sigurno!
Farmaceutkinja,taèno je.
Nemica iz Zagreba,tamo je valjda odrasla i uèila ¹kolu,pa tako i prièa...