Pozori¹te

Started by Darker, 11-05-2006, 12:32:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Bred

Dobro D, ajmo malo iscrpnije da procitamo  te utiske...

Darker

Doði na premijeru, pa æe¹ da vidi¹... Te¹ko da mo¾e da se preprièa...

rodiæ

evo moje preporuke po¹to sam tek sad videla da ima ova tema:u JDP-u morate pogledati najboljeg Miæanoviæa u predstavi"mletaèki trgovac"i naravno Molijera,ako se jo¹ uvek igra ta predstava,i naravno bilo koju predstavu Jago¹a Markoviæa,sve su super.u Narodnom po mom mi¹ljenju treba pogledati"hasanaginicu"(j.markoviæ)i obratite pa¾nju na muziku i "gospoðu ministarku"(jago¹ m.) i legendu Radmilu ®ivkoviæ.neverovatna je.a u "ateleu 212"pogledajte "ljubavno pismo"sa Tanjom Bo¹koviæ.toliko za sada

zabica

sinoc sam u Dadovu gledala jednu amatersku predstavu, zove se "Mozak afrodizijak" i super je simpatcna  :happy:
pa ako volite malo da se nasmejete, obavezno pogledajte. :happy:

Sole

ja sam gledala skoro "Bez maske" u Ateljeu 212 i mogu da kazem da je predstava poucna koliko i smesna!
pre toga sam gledala "Pomorandzinu koru", isto u Ateljeu. on je super, bas ga gotivim!
u 4tak idem da pogledam jos jednu, ali ovaj put (prvi put inace) na velikoj sceni. ;-)

tarantulica

Quote from: marer_86 on 15-12-2006, 12:49:51
Quote from: SPRING on 07-12-2006, 18:07:02
"Cigani lete u nebo" - fenomenalno!!!

Gledala sam "Ko to tamo peva", ok je, mada kratko traje...

gledao ia ja cigane - strava je a srdacno i preporucujem i chicago!!!!

Gledala sam Chicago...
I nije me odushevio...
Mozda jer sam gledala 2. postavu, sa Katarinom Gojkovic i Jelenom Jovichic...

katarina

Jel gledao neko "Gospodin Foka" u BDP-u? Idem veceras, pa me zanimaju utisci!

shiky

E a da li imamo u nekom pozoristu popust uz index?Cini mi se da Pozoriste na Terazijama ima ok predstave...

Sole

mislim da ima nekog popusta na index u ateljeu 212, ali nisam sigurna. ;-)
koliko kostaju karte u Narodnom?

josefina87

ja sam mislila da imamo u narodnom popust.. :hmm
cene variraju od predstave do predstave(zavisno ¹ta gleda¹)
uzgred ako se uèlanite u klub ljubitelja pozori¹ta imate posebne popuste za predstave!
:cvet :cvet

shiky

Sole,vidis meni su nesto za Narodno pominjali da imamo popust...hvala za Atelje!Ako znas neku dobru predstavu i ako budes isla,zovi!!!
:>

Josy,opet mi upadas  :batina

Sole

meni je pozoriste dozivljaj samo po sebi, tako da predstava i ne mora da bude nesto extra! dobro, da ga ne preterujem mnogo...

znas kako, u ateljeu sam gledala 3 predstave, u teatru u podrumu "Pomorandzinu koru" i "Bez maske", obe su super, samo ova druga je bas komicna (u isto vreme i jako tuzna) i ima extra pouku.
na velikoj sceni sam gledala "Hitler i Hitler", ona je malo ozbiljnija, ali takodje bez obzira na tematiku ima elemente humora. kako je covek odglumio to je zaista neverovatno!

ja inace preferiram smesnije predstave, volim da se opustim kad odem u pozoriste.
ako znate, preporucite mi neku predtsavu u narodnom i Josy(upadice mala :cvet) kako se uclanjuje u taj klub sto si spomenula?
;-)

shiky

E da Josy,gde treba da idem da se uclanim?I je li to vazi samo za Narodno?Znam da u Pozoristu na Slaviji mozes da kupis neku karticu,sa kojom mozes godinu dana da ides na koju god predstavu hoces,u ovom pozoristu(mislim da cak to vazi za dve osobe).Ranije je bilo,ne znam da li to jos uvek praktikuju,u Jugoslovensko-dramskom svakog 23.u mesecu tj.krajem meseca prodaja karata za 100din.
A sto se tice komicnih predstava,ne znam da li se jos uvek prikazuje,ali fenomenalna je "Samo za tvoje usi" sa Andrijom Milosevicem i Simom Trebjesaninom,u teatru kod Vuka...ja sam to gledala dva puta,jednom sam isla u Teatar da ih gledam,a drugi put su nase profesorke srpskog organizovale da nam oni gostuju u skoli :loptica
Mozes da zamislis taj prizor,skola gde su vecinom devojke,i dolazi da gostuje Andrija :smekerica:
Mada ni Simo nije los,hehe :wink:
Predstava je vrh!!!Traje sat i po,i za to vreme bukvalno,ali bukvalno,ne prestajes da se smejes!Zasmeju te svakom recenicom koju izgovore.Meni su suze isle na oci,oba puta :> :> :>

josefina87

pih..otkrih svoju najveæu tajnu :K
izvolite moje dame :happy:
http://www.bg-pozoriste.co.yu/index.php (http://www.bg-pozoriste.co.yu/index.php)
tu ujedno imate sve o predstavama i njihovom prikazivanju..
ahm..u¾ivajte! :cvet
i nemojte da zaboravite ko vam je omoguæio ovo.. :smekerica: zovite kad idete,mo¾da vam se pridru¾im :luda

shiky

A ti to da se iskupis za onu upadicu? :plez

:K :cvet

Hvala!