Muzika na faxu

Started by Darker, 20-09-2007, 21:29:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ceca konza!!!! :V hahahahahhaaha :V  :djavo

Gocca

Ako ce biti narodnjaka, onda bolje da ne pustaju muziku uopste!
Trebalo bi da se fakultetom ore neke lepe, neopterecujuce note.

Adonis_Vernalis

Izbor muzike nije problem. Postoje hrpe i hrpe CD-ova sa kojekakvom "ambijentalnom", "instrumentalnom" i inom muzikom koju bismo mogli slusati, onako pride, a da nam svima ta muzika podigne tonus i ulepsa dan. No, redosled poteza se zna. Inicijativa mora da se artikulise preko Studentske organizacije i da se naslovi Dekanu, jer niko ne moze da prema svom nahodjenju koristi razglas fakulteta a da to Dekan ne odobri. Malo papirologije, i nista vise.

pig_am_am

bred,ne brini i ja sam seljanka. rado cu slusati. :K :K :K :cvet

Adonis_Vernalis

Proucavao sam fenomen tzv. klozetske muzike koja dopire iz zvucnika u javnim prostorijama, bile to kabine od lifta, wc-i, ili kancelarije po uspesnim firmama diljem sveta.

Iz tih zvucnika dopire, po pravilu, mirna, opustajuca, instrumentalna muzika, ciji je intenzitet taman dovoljan da se cuje, a da vam ne okupira paznju. Takva muzika ne opterecuje. Njeno postojanje uvecava produktivnost rada za barem nekoliko %.

Ceca - ne. Ne zbog Cece, vec zbog reci. Reci odvlace paznju. Vokalna muzika, ukoliko zelite da upotrebite razglas, ne dolazi u obzir.

pig_am_am

i to cu rado slusati. jos ako cu bolje da ucim-bombona.
pre se pustao na faksu onaj nostalgy radio.

Bred

svinjo  :K
profesore, u pravu ste, naravno  :wink:

Enea

Quote from: Adonis_Vernalis on 01-10-2007, 12:26:18
Izbor muzike nije problem. Postoje hrpe i hrpe CD-ova sa kojekakvom "ambijentalnom", "instrumentalnom" i inom muzikom koju bismo mogli slusati, onako pride, a da nam svima ta muzika podigne tonus i ulepsa dan.


imam ja ' brdo ' toga...

Darker

Imam i ja, nije to problem :wink:
A papirologija, hmmmm  :run
Ok, mora nekad da me stigne, samo da se zavr¹i rok :wink:

katarina

Jedva cekam da cujem neku pesmu kitova i muziku iz prirode. Nadam se da ce biti toga...

Al-Jasmina

 :> katarina  :Bog :Bog :Bog :Bog
Hahaha ja sam istripovala da su vec pustali tu muziku
dok nisam stigla do kraja tvog posta  :lol: :lol: :lol: :lol:

dirigent

Barokna instrumentalna muzika za gudace je odlican izbor kao i barok u celini, ali pri diskretnoj jacini. I to sve izuzev Baha , on i u backgroundu privlaci paznju , te samo iskusni slusaci mogu pored njega da se koncentrisu na drugo.
    Moj ocuh je arheolog i po ceo dan radi za svojim stolom a da ne mrdne , odvrne tiho radijski program, koncert studija B , ili stereoramu (nekadasnju) i to mu ceo dan svira u backgroundu. Vrlo prijatno i neopterecujuce , a jos kad poznajes dosta muzike i vec si cuo od toga mnogo, cist selamet uz redovan posao.

saschka

Quote from: dirigent on 05-10-2007, 17:14:09
Barokna instrumentalna muzika za gudace je odlican izbor kao i barok u celini, ali pri diskretnoj jacini. I to sve izuzev Baha , on i u backgroundu privlaci paznju , te samo iskusni slusaci mogu pored njega da se koncentrisu na drugo.   

...dok ne razvijemo nauku i o muzici na faksu nishta nismo uradili..
..uostalom, navikli smo da debelo teoretishemo pre nego uradimo bilo shta praktichno.. :bokmal:

jecapereca

Quote from: saschka on 05-10-2007, 17:19:27
 
..uostalom, navikli smo da debelo teoretishemo pre nego uradimo bilo shta praktichno.. :bokmal:
Kao da studiramo filozofiju a ne farmaciju  :)):

Wlada

Било би лепо да нас ујутру дочекује музика.Некако би лакше подносили обавезе. Мало треба да се схвати да је живот леп,а онда дан може да почне