Gojkoviæ: ©e¹elju se ne svidja ¹ta radim

Started by Roben, 21-09-2007, 13:09:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Roben

Gojkoviæ: ©e¹elju se ne svidja ¹ta radim

Gradonaèelnica Novog Sada, èlanica Srpske radikalne stranke Maja Gojkoviæ najavila je da æe se kandidovati za predsednika Srbije, ali tek 2012. godine, pi¹e "Politika".

"Naravno, imam ambiciju i kandidovaæu se za predsednika Srbije. I ne znam za¹to to mnogima izgleda jeretièki, izdajnièki. Ja nisam rekla da forumi stranke o tome ne treba da odluèuju, to je iluzija. Delovalo bi malo donkihotovski da ka¾em da æu sama sebe kandidovati", rekla je ona u intervjuu beogradskom dnevniku.

Gojkoviæeva je demantovala da je u skobu sa zamenikom predsednika SRS Tomislavom Nikoliæem zbog prethodne njene najave da bi mogla da se kandiduje na predsednièkim izborima u Srbiji.

"Imali smo on i ja dug razgovor i sve smo to ra¹èistili. On ne smatra da treba suzbiti neèije ambicije u stranci, on je dobro shvatio da æu se ja, ako se budem kandidovala, kandidovati 2012. godine, a
poèinjem svoju kampanju ako treba od sutra ujutro", kazala je Gojkoviæeva.

Kada je reè o njenim odnosima s liderom radikala ©e¹eljem, Gojkoviæeva je rekla da joj se èini da predsednik SRS nije zadovoljan njenim nastupima.

"Ja sam duboko ubedjena da tu ne¹to postoji, imam neki svoj lièni oseæaj", rekla je ona.

Upitana da li taj oseæaj ima zbog poslednje skup¹tine SRS, kada je ostala bez potpredsednièkog mesta u stranci, Gojkoviæeva je rekla da je "mo¾da i zbog toga", ali je dodala da je ©e¹elj tim èinom mo¾da ¾eleo i da reformi¹e stranku i da "izabere novi tim koji æe SRS konaèno da dovede do pobede".

(Tanjug)

Bred

Ako su pametni radikali, iskoristice njen potencijal a Maja upravo salje poruku da mozes biti radikal a da ne budes veliki nacionalista ili da se nekulturno ponasas  :wink:
maja je, cini mi se, uvek bila umerena

Souris

ma ti radikali su najveca bagra srbije....
si video samo profil ljudi na onim njihovim skupovima svi bre imaju coskaste glave....

wolfeitzckie

Quote from: Bred on 21-09-2007, 13:59:54
Ako su pametni radikali, iskoristice njen potencijal a Maja upravo salje poruku da mozes biti radikal a da ne budes veliki nacionalista ili da se nekulturno ponasas  :wink:
maja je, cini mi se, uvek bila umerena
како бити радикал а не бити радикалан? лажна дилема на коју ће Срби потрошити следећих 200 година.

Roben

Mislim da bi Maja bila pun pogodak, mozda bi i ja tada glasao za njih  :hmm
Nas narod ne voli bas toliko radikalizam vise su za umerene opcije. Kad je Seki otiso u Hag radikali su naglo narasli zato sto je Toma manje radikalan, a kad bi Maja to svela na jos manju meru mislim da bi onda definitivno pobedili

Marina

Kad bi Maja to svela na manju meru, postala bi Kostunica  :K

dirigent

Ma oni rade pametno . Treba imati ljude za sve i za svakoga. Maja za intelektualce, Seki za primitivce , Toma i Vucic za neke trece i skupi se biracko telo, a ko radi kako valja iz koje god stranke bio neka dobije glasove sto se mene tice.

njammmm

Ja ne vidim razliku izmdju nje i Kostunice! Isto misle, samo drugim recima to izlazu! A da ne podrzava "radikalne" stavove, ne bi bila u toj stranci ili gresim... tako da je svejedno ko ce se kandidovati, ona ili Toma, isto je, narod bi rekao isto s.... drugo pakovanje, a mozda da se oboje kandiduju? To bi bilo onako bas... ubitacno... A da je Toma manje "radikalan"  :hm pa nije...  :nene:

Bred

Quote from: Roben on 22-09-2007, 08:46:43
Mislim da bi Maja bila pun pogodak, mozda bi i ja tada glasao za njih  :hmm
Nas narod ne voli bas toliko radikalizam vise su za umerene opcije. Kad je Seki otiso u Hag radikali su naglo narasli zato sto je Toma manje radikalan, a kad bi Maja to svela na jos manju meru mislim da bi onda definitivno pobedili
tako je.  :wink:

Girl

Ha, ha, Souris, dobar si, stvarno!! Coskaste glave!!

Mogu da privuku koga god hoce u svoju stranku, politika ce im ostati ista. I to je poenta. Ne vidim da oni ista rade dobro, za nas.
Ni obrazovanih, ni pametnih politickih odluka, ni stavova...
Demagogija.

Wlada

Могу сви редом да се кандидују али нормални људи неће дозволити да нам се историја понови нити да нам земљу воде поданици оног човека који каже да
"Хрвате и муслимане треба клати зарђалим кашикама, да после ови из УН-а не би знали да ли су умрли од КЛАЊА или тетануса".
Неће их бре опрати ни Дунав ни Сава...

Girl

E, upravo si rekao ono sta sam mislila! ( citat )

Problem je sto je normalnih, izgleda, manje od ovih drugih.

Wlada

Проблем је што нормални губе наду у континуитету због разједињености странака које су започеле промене... Ал не плашим се ја за будућност Србије, већ се питам када ћемо доћи до ње!

Girl

...kada nas bude vise. Ne moze pojedinac da vuce gomilu. Dokazano.

darusaz

 :>  O0  :~
Браво!

Quote from: Bred on 27-09-2007, 13:00:25
Quote from: Roben on 22-09-2007, 08:46:43
Mislim da bi Maja bila pun pogodak, mozda bi i ja tada glasao za njih  :hmm
Nas narod ne voli bas toliko radikalizam vise su za umerene opcije. Kad je Seki otiso u Hag radikali su naglo narasli zato sto je Toma manje radikalan, a kad bi Maja to svela na jos manju meru mislim da bi onda definitivno pobedili
tako je.  :wink: