Bog odgovorio na tu¾bu

Started by Roben, 22-09-2007, 09:12:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Roben

Bog odgovorio na tu¾bu

Zakonodavac koji je podneo tu¾bu protiv Boga dobio je ne¹to ¹to nikako nije oèekivao - odgovor!

Odgovor od “Boga” stigao je na adresu suda pod nerazja¹njenim okolnostima, rekao je D¾on Frend, slu¾benik Okru¾nog suda u Omahi.

”Dogodilo se èudo. Odgovor na tu¾bu se odjednom stvorio tu”, rekao je Frend.

Senator u Omahi Erni Èejmbers podneo je pro¹le nedelje tu¾bu protiv Boga, tra¾eæi da mu se trajno zabrane teroristièke pretnje, izazivanje straha i “sejanje smrti, destrukcije i terorizma nad svim stanovnicima Zemlje”.

Èejmbers je rekao da je poenta ove tu¾be da svako mo¾e svakoga da tu¾i.

”Bog” se ipak nije slo¾io s tim. “On” je u odgovoru na tu¾bu rekao da ima apsolutni imunitet i da mu se nijedan zemaljski zakon ne mo¾e nametnuti niti je bilo koji sud nadle¾an da mu sudi.

”On” dodaje da je najlak¹e svaliti na njega krivicu za ljudsku mr¾nju i medjusobno nanosenje bola, ali da to nije na mestu.

”Ja sam stvorio èoveka i darovao mu slobodnu volju, a to je pored obeæanja o veènom ¾ivotu posle smrti, moj najveæi dar ljudima”, proèitao je Frend iz odgovora na tu¾bu.

Od kada je dobio odgovor od “Boga”, senator Èejmbers je nedostupan za javnost.

(MONDO)

pig_am_am

e ludog li sveta....Boze!  :116:

tarantulica


Al-Jasmina

 :happy: he he
QuoteOd kada je dobio odgovor od “Boga”, senator Èejmbers je nedostupan za javnost.

whatever

Е онолики се људи убише да докажу постојање Бога, још толики да им оборе аргументацију, а све ово време је заправо само требало поднети тужбу против истог, и ето га, ипромпту доказ  :116: Питам се само да ли се потписао као Бог, Зевс, Алах, Шангди или нешто шесто  :trfr:

Ivana_89

Whatever, vidi sliku, pi¹e samo GOD  :>

hehe
Bo¾e kako je ovo sme¹no  :)):

whatever

Божанствен рукопис  :116:

Darker

Pa tako i treba. ko veruje u èudo njemu æe se i desiti :K

dirigent

Odgovor je dostojan Gospoda. Ne moze mu se nista protivureciti, a ni vise od njega traziti.
   
      A to da li se zove ovako ili onako , nema svrhe komentarisati , jer ako je stvorio coveka ima moc i da uzme njegovo oblicje , ili da se drugima javi kao sto je cinio starozavetnim prorocima i mnogima kasnije (ne samo hriscanima), a nasa je SLOBODNA VOLJA da tumacimo ko je od svih tih `pravi` (s tim sto je i to pitanje suvisno u osnovi)jer je Bog jedan , samo su nasi pogledi razroki...

Mashrum

Tjas..oèekivala sam neki zanimljiviji potpis.
Mada kad bolje promislim..ovo i lièi na Njega.  :)):