Autobuska stanica preko puta faksa

Started by Wlada, 25-09-2007, 17:51:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li je potrebna sredjenija stanica (sa nadstresnicom i klupicama) ?

da
39 (92.9%)
ne
3 (7.1%)
ne znam
0 (0%)

Total Members Voted: 42

Voting closed: 30-09-2007, 17:51:19

Wlada

Nije fazon da kupimo klupicu i samo da je ugradimo, ova je domaca radinost u potpunosti :K

shiky

Na mladjima svet ostaje,nema sta! :>
I ideja i delo! :pljes:

Wlada

Пошто нам се догодила незгода са превозом до факса мораћемо да алат и грађу носимо кроз јавни превоз (препознаћете нас уколико обратите пажњу на три момка који носе ашов, даску, два кратка балвана и још понешто :K ) а клупица ће дефинитивно бити постављена сутра између 10 и 12 часова  :igra:

zvecarka

to lako moze da se ostvari tako sto se napise zahtev gradskom zavodu za bla,bla,bla ne znam kako se tacno zove i lepo posalje peticija sa potpisima to bi bila sigurna stvar i postavili bi je verovali ili ne.... mi smo to radili na petlovom brdu...

Wlada

КЛУПА ЈЕ ПОСТАВЉЕНА!!!!
:igra:
:igra:
:igra:
Уживајте!

katarina


Bla_bla_blaaaa

a koliko kg max moze da izdrzi ta klupa? :K

Wlada

Ставио бих слику али нажалост бићу у могућности тек сутра или у уторак...
Иначе реакције житеља Кумодража су веома задовољавајуће.
Споменућу вам чикицу који би да наручи од нас још и:
1.НАДСТРЕШНИЦУ
2.ШТИТНИКЕ ОД ВЕТРА,да клупица буде ограђена са свих страна (то планирамо да урадимо за месец дана)
3.АПАРАТ ЗА КАФУ (тешко)
4.ФЛАШУ ВИЊАКА ДА ИМА ДА СЕ ПОПИЈЕ ДОК СЕ ЧЕКА 33. (могуће  :K  )

Иначе клупа је стварно стабилна и чврста и може да прими 3-4 човека.  :>

makica

Svaka cast!!! :~
Ja sutra idem na fax,pa cu je videti! :Z

Bla_bla_blaaaa

svi idemo na fax sutra :(

O pa vi imate dalje planove za klupicu...lepo lepo....dodajte jos koju...mislim nije fora da 4 sedi a da 20 stoji :) salim se ...svaka cast kolega...

Cecilly

Stvarno,svaka cast!  :pljes: :pljes: :pljes:

Jedva cekam da je vidim sutra!  :happy:

Wlada

Клупа је производ чистог труда и људи су почели одмах да је користе.
За другу ћемо видети али стварно не намеравамо да се на томе заврши. Можда добије другара до Нове године  :ziveli али ћемо радити да станица буде још боља...
Иначе послао сам мејл београдском секретаријату за саобраћај пошто су они дужни за планирање и израду саобраћајница и пропратних објеката али не верујем да ће ми одговорити.

MiKy

...sad ce biti problem sto ce pored guranja za mesto u autobusi biti guranja i za mesto na novoj klupici  :wink:

zoe

Е замислите сцену: залази сунце за брдо кумодрашко, а двоје фармацеута седи на клупици, држи се за руке и машта кад ће стићи аутобус! :happy:

AquArius

Quote from: zoe on 30-09-2007, 14:23:10
Е замислите сцену: залази сунце за брдо кумодрашко, а двоје фармацеута седи на клупици, држи се за руке и машта ..

.. a autobusi prolaze ..


:happy:


sorry zoe za prekrajanje :cvet