Autobuska stanica preko puta faksa

Started by Wlada, 25-09-2007, 17:51:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Da li je potrebna sredjenija stanica (sa nadstresnicom i klupicama) ?

da
39 (92.9%)
ne
3 (7.1%)
ne znam
0 (0%)

Total Members Voted: 42

Voting closed: 30-09-2007, 17:51:19

zoe

Мож' и тако... ал романтика у комбинацији са малко свеприсутне животне ироније није баш случајна :wink: :>

cvjetic

rastuziste me zene...nesto mi je zaigralo...idem sad da vidim klupicu...

igrackica

Stvarno sam radoznala, moram i ja da idem da vidim. Taman sam planirala da izadjem, moram da odem i to cudo da vidim!
cvjetic, pisi utiske kad se vratis   :)):

Wlada

Еј да! Пишите! Дајте свој коментар да знамо да следећи пут урадимо квалитетније  :K

MiKy

a zamislite sad scenu ispred klupice...gomila farmaceuta oko nje,svi isprobavaju jer ce sutra vec biti guzva.. cvjeticu kad se vratis prenesi utiske :wink: :~

Bla_bla_blaaaa

xaxa...ako se vec drze za ruku...mislim da ce pre biti da gledaju buseve kako prolaze... :ljubav:

malena

E klupica je fenomenalna i stalno zauzeta  :K ljudi su odusevljeni njom vise nego svim klupama u gradu...   :K :pljes:

pig_am_am

jao pa ja danas otisla na 25 i nisam videla klupicu  a005

zoe

Ошацовах и ја клупицу, ал издалека... била је заузета, наравно!
Симпа нам је овај Гремлин наш :cvet

Ayrton Senna

Zemljak, dobra ideja. Èak je i dobro ukopana, no ne¹to kopaju okolo, neko mora da pazi da je ne odnesu.

Bred

a gde je slika klupice,a?a?
deda sero, rekao bih da imas naslednike-mlade a preduzimljive  :K

Wlada

#41
То је то  :wink: Извините што сте чекали мало,морао сам да се опоравим од првог дана.
Хвала зое, али не заборавите Кизу и Коринта који су је правили и поставили и њихова заслуга за ово чудо је око 66,66%  :K

Иначе укопана је пола метра тако да ће се помучити да је помере,али не верујем да ће да је дирају јер им не смета...

Bred


makica

Klupica je super! :~
Ja nisam stigla danas da je "isprobam", posto je naravno bila zauzeta.
Stvarno kopaju nesto pored,mozda postave jos koju... :wink:

Wlada

http://img57.nono9.us/my.php?image=pa120164ew1.jpg (http://img57.nono9.us/my.php?image=pa120164ew1.jpg)