Informacije u vezi otkazivanja ormarica

Started by jecapereca, 27-09-2007, 00:14:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goku

#30
Quote from: pig_am_am on 23-10-2007, 16:06:11
e,da. skroz sam zaboravila da kazem za onu bravu... imam brvu za ormaric (vec tri god :roll:) ali su mi rekli da se to njima plati,pa dobijes,tj. oni to ugrade.
tako da,izvinite. posebno zabice. :cvet

  A mo¾e¹ i ti da ugradi¹ sam ako ima¹ bravicu, pa nikome ne plati¹ (eventualno piæe kolegi koji ti je ugradio bravicu, aline u kafiæu na faksu  :K)    :wink:
thanx pereco

Kremenko

Ja delim ormaric sa koleginicom koja je apsolvent.Hoce li i mene izbaciti,ili...?

hulio_salinas

Ako se vodi na nju, hoæe.

Ali da bi to spreèila, idi u tehnièku slu¾bu, ponesi index i ka¾i da menja¹ ormariæ broj taj-i-taj. Oni æe precrtati njeno ime i napisaæe tvoje. Kljuè uzme¹ od nje i gotova stvar. I tvoj je ormariæ dok ne postane¹ apsolvent.

Kremenko


hulio_salinas

I zaboravih: to odradi ¹to pre, jer ako izaðe spisak slobodnih ormariæa, moraæe¹ da èeka¹ u redu. Odradi pre objave spiskova praznih ormariæa.

tarantulica

Quote from: Kremenko on 10-11-2007, 22:18:09
Ja delim ormaric sa koleginicom koja je apsolvent.Hoce li i mene izbaciti,ili...?

Neæe te niko izbaciti, samo se mo¾e desiti da ti dodele nekog nepoznatog za cimera (ako se ormariæ vodi na tvoj i njen index)  :wink:

hulio_salinas

Mislim da u tehnièkoj slu¾bi pi¹e samo jedno ime za svaki ormariæ. Nisam siguran. Mislim da samo jedan zadu¾uje.

Ayrton Senna

Potrebna su dva indeksa da bi se zadu¾io ormariæ, i upisuju se oba imena i godina studija, tako da tehnihèka slu¾ba vodi evidenciju kada neko apsolvira, a onda se ormariæ mora razdu¾iti.

Inaèe, ako poznajete kolege koji su sada apsolventi a imaju zadu¾en ormariæ, zamolite ih da odu do tehnièke slu¾be i razdu¾e se. U suprotnom imaæe svoje ime ispisano velikim crvenim slovima na ulaznim vratima fakulteta, a tehnièka slu¾ba æe morati da obije ormariæ.

hulio_salinas

Provereno znam da je ®abica ( :cvet ) sama zadu¾ila ormariæ sa jednim indexom. Devojka, koja je koristila pre nje, dala joj je kljuè, u tehnièkoj slu¾bi su precrtali staro ime i upisali novo. Ne znam...

Ayrton Senna

Moguæe ako postoji veæ jedno ime, a ona je upala kao zamena, ¹to znaèi da deli ormariæ sa nekim. Ja sam ove nedelje zadu¾io ormariæ, pa znam proceduru. Obavezno se upisuju dva imena.

tarantulica

Sigurno su potrebna 2 indexa da bi se zadu¾io jedan ormariæ, oduvek (ili bar poslednjih 5 godina)  :cvet

hulio_salinas

E pa ondaK, nemam pojma. Ne znam ko je tu lud (Hulio), a ko blesav (®abica)? :>

Ok. Po¹to ne znam sigurno, verujem. Moguæe je da je tako kao ¹to je Ayrton Senna napisao. :cvet

Sweet_Japanese_Girl

Oh, koliko komplikacije oko ormarica.
Mogu ja od kuce da ga donesem i da ga stavim tamo  :>
Mozda treba da se zakupi mesto?  O0
Kad zavrsim poklonicu ga nekom drugom na koriscenje  :>

Girl

Kada izlazi spisak slobodnih ormariæa?
Ja bih da ga delim sa nekim.... sto pre....
Ide zima, brdo stvari.... da ne vucem sve po raznim prevoznim sredstvima....

Ayrton Senna

Rapodela bi trebalo da bude ubrzo. Zato naði jo¹ jedan indeks, i pripremi se jer æe gu¾va biti velika. A moj savet ti je da stupi¹ u kontakt sa nekim ko je apsolvirao, a ima zadu¾en ormariæ, pa odete do tehnièke slu¾be i zavr¹ite administraciju, upi¹e¹ svoje ime i uzme¹ kljuè.