Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

To i mene zanima, da pauzarim neke fine struène knji¹ke(sad sam ¹treber :bokmal:)

philoserbiana

trebalo bi da prvog dana bude besplatan ulaz,mislim da ce moci bar od 14h da se svrati na Sajam.svecano otvaranje je od 18h.poslednji dan je besplatan,tako je bar bilo do sada

Cecilly

Jel postoji stand fakulteta na sajmu s'obzirom na to da izdaju knjige...?

BK

Koje knjige izdaje nas fax?
Ako zelis da kupis neku knjigu koja ti treba za nas fax najbolje je da pogledas ko je izdavac, pa onda na informacijama na sajmu obicno postoji plan gde je koji stand ili ih jednostavno pitas da ti pomognu...i odes i kupis za malkice jeftinije

Wlada

Quote from: Cecilly on 21-10-2007, 20:35:41
Jel postoji stand fakulteta na sajmu s'obzirom na to da izdaju knjige...?

Не верујем да факултет прави књиге за продају на велико, тј. за продају ван факултета... Оне књиге су намењене студентима и не верујем да им тираж прелази пар стотина...

AquArius

Quote from: Cecilly on 21-10-2007, 20:35:41
Jel postoji stand fakulteta na sajmu s'obzirom na to da izdaju knjige...?

Nazalost, ne postoji ovakvo sto. :>  Wlada i BK su u pravu.

Dakle, prvi dan ce biti dz kao i uvek?

Wlada

Ако под џ подразумеваш бесплатан улаз, саветовао бих те да не идеш јер 300 000 људи навали одједном... Боље пређи преко шина или на рупи у огради код реке  :wink:

А ако мислиш на попуст...биће стандардних 10-15% (зависи која издања ти требају,мада нова могу да буду чак и скупља)

AquArius

Mislim na ulaz  :>
Ceo zivot preskacem sine i druzim se sa cuvarima,
ne bih vise, hvala lepo.

Pa bih iskoristila ponedeljak okolo 12h, kad vrli radni svet,
radi ono zbog cega ga radnim zovu,
a ne bih bas cekala vikenad, jer tad ima brat bratu okolo 700 000 ljudi minimum.

:happy:

Wlada

Кажем ти... можеш лагано са бициклистичке стазе поред реке да ушеташ у сајам и да те нико не види,не мораш преко шина  :wink:

pig_am_am

da,ni ja ne idem nikada prvi dan,jer sam guzvofobicna,pa me hvata nesvestica i ne vidim ni put,a ne knjigu. :K

...ne znam da li cu imati para da kupim sve sto sam htela :roll:

koliko kosta taj rang & dale?

Wlada

Поновићу:
         Не купујте књиге којеможете купити сваки дан у било којој књижари! Не купујте бестселере осим ако није велики попуст! Не тражите књиге кад дођете на сајам него направите списак жеља.
Сајам има сврху да промовише књигу а не да буде велика распродаја. Искористите присуство антикварница и купите за мале паре нешто заиста вредно.
Не будите као остали који књигу виде само на сајму,а купују само оно што сви читају,пример -Да Винчијев код-(што се сваки дан може купити)

AquArius

Вечерас се отвара Сајам књига у Београду

Наш познати драмски писац Душан Ковачевић вечерас у 18 часова отвориће 52. међународни сајам књига у Београду. У име Италије, земље почасног госта, Сајам ће поздравити Флер Јеги. До 28. октобра на Сајму књига биће одржано 200 промоција, разговора, округлих столова и дискусија у салама „Слободан Селенић” и „Борислав Пекић”, као и на штандовима више од 800 издавача из земље и иностранства.

Свој штанд први пут имаће организација културних центара Европске уније ЕУНИК, а посебан национални штанд први пут ће имати и Руска Федерација. Цена појединачних улазница за Сајам књига је 200 динара, 120 динара кошта групна улазница, а сат паркинга је 80 динара. Онај посетилац чија купљена улазница буде извучена у наградној игри освојиће пут на Сајам књига у Торино, 2008. године.

Марина Вулићевић

Извор Политика

tarantulica

Danas nije bio besplatan ulaz...
I ne znaju da li æe biti bilo koji dan...
Gu¾va je bila podno¹ljiva, a onda su svi nagrnuli oko 18h, na otvaranje...  :run

Rang i Dale Farmakologija ko¹ta 2450 dinara  :cvet

*

A je l' zna neko koliko je Varagic? I sto rece neko za medicinski recnik? Koja im je cena otprilike?
I, da, koliko je ulaz na sajam? :cvet

AquArius

:F procitaj dva posta iznad,
nije toliko dug tekst  :K